Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre TOY PISTOLS: Oprava, lebo ten posledny riadok v mojom prispevku vyznel divne: Proste vas koncert mi presiel srdcom a nie len usami :-).
Pre TOY PISTOLS: Oprava, lebo ten posledny riadok v mojom prispevku vyznel divne: Proste vas koncert mi presiel srdcom a nie len usami :-).... Collapse
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.... Collapse
Ďakujeme, že ste prišli zahrať chlapi ! Akcia vydarená na 100%. Útulku v Revúcej poputuje cca 350 eur 🙂 Ešte raz ďakujeme... 🙂 PS: Našla sa gitarová ladička Ibanez, mikina Discipline a krémová arafatka tak keby niekto spoznal stratenú vec nech sa mi ozve na mail 🙂
Ďakujeme, že ste prišli zahrať chlapi ! Akcia vydarená na 100%. Útulku v Revúcej poputuje cca 350 eur 🙂 Ešte raz ďakujeme... 🙂 PS: Našla sa gitarová ladička Ibanez, mikina Discipline a krémová arafatka tak keby niekto spoznal stratenú vec nech sa mi ozve na mail :)... Collapse
Trosku propagandy. Info o koncerte v RA... Pre vlastnikov fuckbuku: http://www.facebook.com/events/295567383811403/ a pre NEkonzumnych: http://bandzone.cz/fan/utulokrevuca
Trosku propagandy. Info o koncerte v RA... Pre vlastnikov fuckbuku: http://www.facebook.com/events/295567383811403/ a pre NEkonzumnych: http://bandzone.cz/fan/utulokrevuca... Collapse
Hirax hajzel to CD dal do distribucie
Hirax hajzel to CD dal do distribucie... Collapse
Pre Tomasa: V tomto pripade nie je az taky velky problem v tom, kto ho predava, ale ako sa k nemu ten disk dostal a preco mu ho dotycny distributor do tej distribucie dal...
Pre Tomasa: V tomto pripade nie je az taky velky problem v tom, kto ho predava, ale ako sa k nemu ten disk dostal a preco mu ho dotycny distributor do tej distribucie dal...... Collapse
Preco je problem, ze sa album Toy Pistols predava na tomto eshope? Ved ho prevadzkuje nejaky kosicky zivnostnik, ziadne Tesco ani nic podobne...
Preco je problem, ze sa album Toy Pistols predava na tomto eshope? Ved ho prevadzkuje nejaky kosicky zivnostnik, ziadne Tesco ani nic podobne...... Collapse
Pre Stana: Ak sa pozries na distributora, ktory je tam uvedeny tak prides aj na to, ako sa tam dostal nas disk... Prave pre taketo a podobne skusenosti uz distribuciu nasledujuceho albumu budeme riesit iba cez nas...
Pre Stana: Ak sa pozries na distributora, ktory je tam uvedeny tak prides aj na to, ako sa tam dostal nas disk... Prave pre taketo a podobne skusenosti uz distribuciu nasledujuceho albumu budeme riesit iba cez nas...... Collapse
Toto nechápem kde sa predáva vaše CD http://www.dvdbest.sk/cd/145424/toy-pistols-change-or-die
Toto nechápem kde sa predáva vaše CD http://www.dvdbest.sk/cd/145424/toy-pistols-change-or-die... Collapse
Pre Ondra: Ahoj. Album je natoceny zmixovany a teraz - s odstupom casu sa robi mastering, aby to znelo co najlepsie - v ramci moznosti... Album by mohol realne vyjst na jar buduceho roku. Koncert v Revucej sa presuva na januar - verim, ze sa chalanom podari poriesit termnin. Ludom v okoli Revucej, Tisovca... sme nieco dlzni, takze vystupime na nom... Kvoli pracovnym povinnostiam Duda (v tej dobe pracuje v zahranici) sa to nerealizuje v decembri.
Pre Ondra: Ahoj. Album je natoceny zmixovany a teraz - s odstupom casu sa robi mastering, aby to znelo co najlepsie - v ramci moznosti... Album by mohol realne vyjst na jar buduceho roku. Koncert v Revucej sa presuva na januar - verim, ze sa chalanom podari poriesit termnin. Ludom v okoli Revucej, Tisovca... sme nieco dlzni, takze vystupime na nom... Kvoli pracovnym povinnostiam Duda (v tej dobe pracuje v zahranici) sa to nerealizuje v decembri.... Collapse
Ahojte chalani mate uz nejaky odhad vydania noveho albumu? V akom je to teraz stadiu? Budete hrat toho 17steho decembra?
Ahojte chalani mate uz nejaky odhad vydania noveho albumu? V akom je to teraz stadiu? Budete hrat toho 17steho decembra?... Collapse
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.... Collapse
Keď si Sveťo hovorí svoj názor takým štýlom akým to povedal na fóre, je to jeho vecm ale nech si pozrie najskôr vlastné slová v ladí-neladí a potom nech hovorí o pózerstve. Kokot sfetovaný.
Keď si Sveťo hovorí svoj názor takým štýlom akým to povedal na fóre, je to jeho vecm ale nech si pozrie najskôr vlastné slová v ladí-neladí a potom nech hovorí o pózerstve. Kokot sfetovaný.... Collapse
demo.sl to čo je na fórume Sloodná Európa napísal krtko, len niekto to skopíroval
demo.sl to čo je na fórume Sloodná Európa napísal krtko, len niekto to skopíroval... Collapse
Ahoj Krtko, asi zas niekto v tvojom mene pise na fore tentoraz Slobodnej Europy.Nepekne tam o vas potom pisu....
Ahoj Krtko, asi zas niekto v tvojom mene pise na fore tentoraz Slobodnej Europy.Nepekne tam o vas potom pisu....... Collapse
budete hrat aj z albumu len na lekarsky perdpis na koncerte v revucej
budete hrat aj z albumu len na lekarsky perdpis na koncerte v revucej... Collapse
To je mi jasné, jen je fajn, že to aspoň zkusíte 🙂
To je mi jasné, jen je fajn, že to aspoň zkusíte :-)... Collapse
Pre Ondru: Ano, na tomto benefite sme prislubili ucast, neznamena to vsak, ze opat budeme koncertovat... To uvidime prave podla toho, ako dopadne...
Pre Ondru: Ano, na tomto benefite sme prislubili ucast, neznamena to vsak, ze opat budeme koncertovat... To uvidime prave podla toho, ako dopadne...... Collapse
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam... Collapse
Zdarec pištoľníci! Akcia Benefičný koncert pre Revúcky útulok na webe PSEUDOSAPIENS http://www.pseudosapiens.webatu.com
Zdarec pištoľníci! Akcia Benefičný koncert pre Revúcky útulok na webe PSEUDOSAPIENS http://www.pseudosapiens.webatu.com... Collapse
