Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Marián wrote on 16. januára 2012 at 22:07
Pre TOY PISTOLS: Oprava, lebo ten posledny riadok v mojom prispevku vyznel divne: Proste vas koncert mi presiel srdcom a nie len usami :-).
Pre TOY PISTOLS: Oprava, lebo ten posledny riadok v mojom prispevku vyznel divne: Proste vas koncert mi presiel srdcom a nie len usami :-).... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. januára 2012 at 22:02
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.... Collapse
Please wait...
Wrbo wrote on 15. januára 2012 at 19:16
Ďakujeme, že ste prišli zahrať chlapi ! Akcia vydarená na 100%. Útulku v Revúcej poputuje cca 350 eur 🙂 Ešte raz ďakujeme... 🙂 PS: Našla sa gitarová ladička Ibanez, mikina Discipline a krémová arafatka tak keby niekto spoznal stratenú vec nech sa mi ozve na mail 🙂
Ďakujeme, že ste prišli zahrať chlapi ! Akcia vydarená na 100%. Útulku v Revúcej poputuje cca 350 eur 🙂 Ešte raz ďakujeme... 🙂 PS: Našla sa gitarová ladička Ibanez, mikina Discipline a krémová arafatka tak keby niekto spoznal stratenú vec nech sa mi ozve na mail :)... Collapse
Please wait...
Wrbo wrote on 31. decembra 2011 at 11:09
Trosku propagandy. Info o koncerte v RA... Pre vlastnikov fuckbuku: http://www.facebook.com/events/295567383811403/ a pre NEkonzumnych: http://bandzone.cz/fan/utulokrevuca
Trosku propagandy. Info o koncerte v RA... Pre vlastnikov fuckbuku: http://www.facebook.com/events/295567383811403/ a pre NEkonzumnych: http://bandzone.cz/fan/utulokrevuca... Collapse
Please wait...
Stano wrote on 14. decembra 2011 at 17:42
Hirax hajzel to CD dal do distribucie
Hirax hajzel to CD dal do distribucie... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 10. decembra 2011 at 15:09
Pre Tomasa: V tomto pripade nie je az taky velky problem v tom, kto ho predava, ale ako sa k nemu ten disk dostal a preco mu ho dotycny distributor do tej distribucie dal...
Pre Tomasa: V tomto pripade nie je az taky velky problem v tom, kto ho predava, ale ako sa k nemu ten disk dostal a preco mu ho dotycny distributor do tej distribucie dal...... Collapse
Please wait...
tomas wrote on 9. decembra 2011 at 10:51
Preco je problem, ze sa album Toy Pistols predava na tomto eshope? Ved ho prevadzkuje nejaky kosicky zivnostnik, ziadne Tesco ani nic podobne...
Preco je problem, ze sa album Toy Pistols predava na tomto eshope? Ved ho prevadzkuje nejaky kosicky zivnostnik, ziadne Tesco ani nic podobne...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 5. decembra 2011 at 10:54
Pre Stana: Ak sa pozries na distributora, ktory je tam uvedeny tak prides aj na to, ako sa tam dostal nas disk... Prave pre taketo a podobne skusenosti uz distribuciu nasledujuceho albumu budeme riesit iba cez nas...
Pre Stana: Ak sa pozries na distributora, ktory je tam uvedeny tak prides aj na to, ako sa tam dostal nas disk... Prave pre taketo a podobne skusenosti uz distribuciu nasledujuceho albumu budeme riesit iba cez nas...... Collapse
Please wait...
stano wrote on 28. novembra 2011 at 14:15
Toto nechápem kde sa predáva vaše CD http://www.dvdbest.sk/cd/145424/toy-pistols-change-or-die
Toto nechápem kde sa predáva vaše CD http://www.dvdbest.sk/cd/145424/toy-pistols-change-or-die... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 23. novembra 2011 at 9:11
Pre Ondra: Ahoj. Album je natoceny zmixovany a teraz - s odstupom casu sa robi mastering, aby to znelo co najlepsie - v ramci moznosti... Album by mohol realne vyjst na jar buduceho roku. Koncert v Revucej sa presuva na januar - verim, ze sa chalanom podari poriesit termnin. Ludom v okoli Revucej, Tisovca... sme nieco dlzni, takze vystupime na nom... Kvoli pracovnym povinnostiam Duda (v tej dobe pracuje v zahranici) sa to nerealizuje v decembri.
Pre Ondra: Ahoj. Album je natoceny zmixovany a teraz - s odstupom casu sa robi mastering, aby to znelo co najlepsie - v ramci moznosti... Album by mohol realne vyjst na jar buduceho roku. Koncert v Revucej sa presuva na januar - verim, ze sa chalanom podari poriesit termnin. Ludom v okoli Revucej, Tisovca... sme nieco dlzni, takze vystupime na nom... Kvoli pracovnym povinnostiam Duda (v tej dobe pracuje v zahranici) sa to nerealizuje v decembri.... Collapse
Please wait...
Ondro wrote on 18. novembra 2011 at 2:45
Ahojte chalani mate uz nejaky odhad vydania noveho albumu? V akom je to teraz stadiu? Budete hrat toho 17steho decembra?
Ahojte chalani mate uz nejaky odhad vydania noveho albumu? V akom je to teraz stadiu? Budete hrat toho 17steho decembra?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 13. novembra 2011 at 19:10
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.... Collapse
Please wait...
Lukáš wrote on 12. novembra 2011 at 15:31
Keď si Sveťo hovorí svoj názor takým štýlom akým to povedal na fóre, je to jeho vecm ale nech si pozrie najskôr vlastné slová v ladí-neladí a potom nech hovorí o pózerstve. Kokot sfetovaný.
Keď si Sveťo hovorí svoj názor takým štýlom akým to povedal na fóre, je to jeho vecm ale nech si pozrie najskôr vlastné slová v ladí-neladí a potom nech hovorí o pózerstve. Kokot sfetovaný.... Collapse
Please wait...
stano wrote on 9. novembra 2011 at 15:29
demo.sl to čo je na fórume Sloodná Európa napísal krtko, len niekto to skopíroval
demo.sl to čo je na fórume Sloodná Európa napísal krtko, len niekto to skopíroval... Collapse
Please wait...
demo.sl wrote on 9. novembra 2011 at 14:43
Ahoj Krtko, asi zas niekto v tvojom mene pise na fore tentoraz Slobodnej Europy.Nepekne tam o vas potom pisu....
Ahoj Krtko, asi zas niekto v tvojom mene pise na fore tentoraz Slobodnej Europy.Nepekne tam o vas potom pisu....... Collapse
Please wait...
roman wrote on 9. novembra 2011 at 13:47
budete hrat aj z albumu len na lekarsky perdpis na koncerte v revucej
budete hrat aj z albumu len na lekarsky perdpis na koncerte v revucej... Collapse
Please wait...
Ondra wrote on 8. novembra 2011 at 13:51
To je mi jasné, jen je fajn, že to aspoň zkusíte 🙂
To je mi jasné, jen je fajn, že to aspoň zkusíte :-)... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 27. októbra 2011 at 8:12
Pre Ondru: Ano, na tomto benefite sme prislubili ucast, neznamena to vsak, ze opat budeme koncertovat... To uvidime prave podla toho, ako dopadne...
Pre Ondru: Ano, na tomto benefite sme prislubili ucast, neznamena to vsak, ze opat budeme koncertovat... To uvidime prave podla toho, ako dopadne...... Collapse
Please wait...
Wrbo wrote on 25. októbra 2011 at 11:37
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam... Collapse
Please wait...
samael wrote on 24. októbra 2011 at 18:02
Zdarec pištoľníci! Akcia Benefičný koncert pre Revúcky útulok na webe PSEUDOSAPIENS http://www.pseudosapiens.webatu.com
Zdarec pištoľníci! Akcia Benefičný koncert pre Revúcky útulok na webe PSEUDOSAPIENS http://www.pseudosapiens.webatu.com... Collapse
Please wait...