Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre kyru. caw ti si dala oiakovi prazne CD zeby ti priskvaril Street Kids 1 ne? Ale on ti to nemohol priskvarit lebo jeho FOťO nechodi v sobotu do prace.Tak mi dal to jeho street kids 1 lebo ja to nemam a dal mi aj to prazne CD zeby som ti priskvaril ja.Ja som ti to priskvaril a som mu to bol odnedt ale on nebol doma zrejme bol na zahrade...A ja som siel prec o 12:00 a prisiel som az dnes taze tote CD vam dam az dnes abo zajtra OK? Zatim čawwki
Pre kyru. caw ti si dala oiakovi prazne CD zeby ti priskvaril Street Kids 1 ne? Ale on ti to nemohol priskvarit lebo jeho FOťO nechodi v sobotu do prace.Tak mi dal to jeho street kids 1 lebo ja to nemam a dal mi aj to prazne CD zeby som ti priskvaril ja.Ja som ti to priskvaril a som mu to bol odnedt ale on nebol doma zrejme bol na zahrade...A ja som siel prec o 12:00 a prisiel som az dnes taze tote CD vam dam az dnes abo zajtra OK? Zatim čawwki... Collapse
Pre JARA. cawko diki moc za vsetko takeho dobreho punkaca ako si ti som nevidel nikdy.Zatim sa maj
Pre JARA. cawko diki moc za vsetko takeho dobreho punkaca ako si ti som nevidel nikdy.Zatim sa maj... Collapse
Pre Tomasa: Ahoj, v pohode, objednaj si, ked budes mat prachy, ked nie, svet sa nezruti... Z dobierky nemame ziadne peniaze, su to iba naklady, ktore si inkasuje posta za dorucenie zasielky... Ked si objednas tie veci, nic ti nebudem pripocitavat navyse - keby som chcel, mohol som si to pripocitat uz predtym... Je to OK tak, ako to je... Maj sa!
Pre Tomasa: Ahoj, v pohode, objednaj si, ked budes mat prachy, ked nie, svet sa nezruti... Z dobierky nemame ziadne peniaze, su to iba naklady, ktore si inkasuje posta za dorucenie zasielky... Ked si objednas tie veci, nic ti nebudem pripocitavat navyse - keby som chcel, mohol som si to pripocitat uz predtym... Je to OK tak, ako to je... Maj sa!... Collapse
Pre Zdena: Tak, že sa ukážeš ty na tomto odkazovači, tak to som fakt netušil. Ani by som neveril, že si to ty, ale asi si to ty, keďže si „zaútočil“ na svoju krv. Slovo zaútočil ber z rezervou. Ale musím povedať, bol to hit. Proste ta veta ma dostala do záchvatu smiechu, proste šok, ľudia vo Vospole po mne čumeli, ako po kokotovi, fakt hit. Výrok roka. Blahoželám, ešte dačo zapoť.
Pre Zdena: Tak, že sa ukážeš ty na tomto odkazovači, tak to som fakt netušil. Ani by som neveril, že si to ty, ale asi si to ty, keďže si „zaútočil“ na svoju krv. Slovo zaútočil ber z rezervou. Ale musím povedať, bol to hit. Proste ta veta ma dostala do záchvatu smiechu, proste šok, ľudia vo Vospole po mne čumeli, ako po kokotovi, fakt hit. Výrok roka. Blahoželám, ešte dačo zapoť.... Collapse
Pre Maroša: Prvú vetu opakujem: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. Dnes prídem do Svidníka, teda už som vo Svidníku, takže za chvíľu ťa budem otravovať. HA. Pochváľ sa mi aj ty, s nejakým zážitkom z leta. A ešte, sorry, že som vychválil ten Zdenov výrok, ale musíš priznať, že to bol hit. Škoda, že som nevidel tvoju reakciu, ale mňa nikto dlho tak nerozosmial ako teraz Zdeno. Škoda, alebo hurá (?), že nie je môj bratranko. Takže zatiaľ...
Pre Maroša: Prvú vetu opakujem: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. Dnes prídem do Svidníka, teda už som vo Svidníku, takže za chvíľu ťa budem otravovať. HA. Pochváľ sa mi aj ty, s nejakým zážitkom z leta. A ešte, sorry, že som vychválil ten Zdenov výrok, ale musíš priznať, že to bol hit. Škoda, že som nevidel tvoju reakciu, ale mňa nikto dlho tak nerozosmial ako teraz Zdeno. Škoda, alebo hurá (?), že nie je môj bratranko. Takže zatiaľ...... Collapse
Pre Dr.Martensa: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. A to, že žiješ. Za mesiac sa neukážeš, neviem, čo som si myslel no nič dobre som ti neveštil potom Bardejove. Chápeš??? Ci Boha teraz mi hra pesnička od BLITZ je to najlepšia pesnička, akú som v živote počul, ale Zdenov výrok bol lepší (Maroš neser sa). Inak, kedy mi pujčíš PUNK ROCK 4? Sľúbil si, ale ako by sme to mohli urobiť keď sme sa tak dlho nevideli, a neviem kedy sa stretneme...možno dnes... . Inač keď ťa dnes stretnem tak ti dám jazyk do pusy, ako som ti sľúbil, ale môj to nebude, ani Kristínin, poviem Kati, žeby zobrala psa. No trochu som sa rozpísal, no samé pičoviny, ale ... . Ako prázdninuješ? Vidíme sa raz za čas, tak sa pochváľ s nejakým, či už alko, alebo nejakým iným zážitkom....?
Pre Dr.Martensa: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. A to, že žiješ. Za mesiac sa neukážeš, neviem, čo som si myslel no nič dobre som ti neveštil potom Bardejove. Chápeš??? Ci Boha teraz mi hra pesnička od BLITZ je to najlepšia pesnička, akú som v živote počul, ale Zdenov výrok bol lepší (Maroš neser sa). Inak, kedy mi pujčíš PUNK ROCK 4? Sľúbil si, ale ako by sme to mohli urobiť keď sme sa tak dlho nevideli, a neviem kedy sa stretneme...možno dnes... . Inač keď ťa dnes stretnem tak ti dám jazyk do pusy, ako som ti sľúbil, ale môj to nebude, ani Kristínin, poviem Kati, žeby zobrala psa. No trochu som sa rozpísal, no samé pičoviny, ale ... . Ako prázdninuješ? Vidíme sa raz za čas, tak sa pochváľ s nejakým, či už alko, alebo nejakým iným zážitkom....?... Collapse
Pre Kyru: Počuj, zase ťa pootravujem. Napadla mi taká jedna vec: Spomínala si, že tvoj „muž“ Janči, robí, alebo robil v Anglicku. Neviem, do akej miery ho zaujíma punk, alebo do akej miery si tieto veci všíma, alebo neviem, na akú „odrodu“ punku je zameraný, ale ak by mal čas, záujem, a chcelo by sa mu, tak nemohol by mi napísať do druhej časti zinu nejaký report s Anglicka? Jednoducho čokoľvek, napr.: Ak bol na nejakom koncerte, ako to tam vyzerá, alebo nejaké mladé kapely, alebo o aký druh je tam väčší záujem, či o Oi!, crust, punk, HC, a tak, alebo nejaké problémy s nazi, možno problémy s drogami? Ja neviem, jednoducho fakt čokoľvek, viem, že tam asi chodil pracovať, ale možno si niečo všimol. Takže ak bude mať, čas, a bude chcieť, tak mi daj vedieť, alebo nech sa mi ozve? Skús sa ho popýtať, O.K.? A či to vyjde, alebo nie, tak díky. A čo sa tyka ROCKFESTU a roboty neviem nič.
Pre Kyru: Počuj, zase ťa pootravujem. Napadla mi taká jedna vec: Spomínala si, že tvoj „muž“ Janči, robí, alebo robil v Anglicku. Neviem, do akej miery ho zaujíma punk, alebo do akej miery si tieto veci všíma, alebo neviem, na akú „odrodu“ punku je zameraný, ale ak by mal čas, záujem, a chcelo by sa mu, tak nemohol by mi napísať do druhej časti zinu nejaký report s Anglicka? Jednoducho čokoľvek, napr.: Ak bol na nejakom koncerte, ako to tam vyzerá, alebo nejaké mladé kapely, alebo o aký druh je tam väčší záujem, či o Oi!, crust, punk, HC, a tak, alebo nejaké problémy s nazi, možno problémy s drogami? Ja neviem, jednoducho fakt čokoľvek, viem, že tam asi chodil pracovať, ale možno si niečo všimol. Takže ak bude mať, čas, a bude chcieť, tak mi daj vedieť, alebo nech sa mi ozve? Skús sa ho popýtať, O.K.? A či to vyjde, alebo nie, tak díky. A čo sa tyka ROCKFESTU a roboty neviem nič.... Collapse
Pre jara. Cawes prepac ze som si to este neobjednal ale meskam s prachama ale slubujem ze do 2tyzdnoch to bude.pamatas co si mi poslal tu MC portrety idilov? pytal si odo mna iba za dobierku kolko ti z nej slo ja si myslim ze 000SK ze?????? Tak ked si to triko uz objednam pripocitaj tam aspon o 30sk viac lebo za cistu kazetu na ktoru si mi to skopiroval.Zatim NAZDAR
Pre jara. Cawes prepac ze som si to este neobjednal ale meskam s prachama ale slubujem ze do 2tyzdnoch to bude.pamatas co si mi poslal tu MC portrety idilov? pytal si odo mna iba za dobierku kolko ti z nej slo ja si myslim ze 000SK ze?????? Tak ked si to triko uz objednam pripocitaj tam aspon o 30sk viac lebo za cistu kazetu na ktoru si mi to skopiroval.Zatim NAZDAR... Collapse
Pre Krtka. Caw krtek mna by zaujimalo kolko mas ty rokov ked sa neurazis lebo pre zdravie si sa vzdal spievania podla mojich vypoctov mas okolo 26r. je to pravda ze???????
Pre Krtka. Caw krtek mna by zaujimalo kolko mas ty rokov ked sa neurazis lebo pre zdravie si sa vzdal spievania podla mojich vypoctov mas okolo 26r. je to pravda ze???????... Collapse
Pre alesa. Dikes za to. Prepac za to ze ked prides z tej dovolenky tak tie CD co si mi kazal este nebudes mat napalene lebo som zabudol co chces.Sak ma poznas ne?? zatim zdarovka
Pre alesa. Dikes za to. Prepac za to ze ked prides z tej dovolenky tak tie CD co si mi kazal este nebudes mat napalene lebo som zabudol co chces.Sak ma poznas ne?? zatim zdarovka... Collapse
Pre HEGA. Kde??????????
Pre HEGA. Kde??????????... Collapse
Pre Kyru. Sak ja som sa vobec nehadal ja som to len napisal lebo to povedal ale inac nic.Ales mal kus pravdu ked povedal ze som kus hamblivi ale to je aj on ale stretnut sa s tebu sa nehambim :-)) A ja som sa s tym hnevanim pytal mala si pravdu ze niekolko krat ale neodpovedala si mi ani raz mozno hej len ja o tom neviem.Mas pravdu aj ze to hadanie je strata casu lebo je to detinske.A alesovi si dokonca povedala ze sa ti na kalvarii ozvem ale nevedel som co povedac :-)) P.S: Dnes som bol s ERDZOM a uz chce ten koncert vybavovat.zatim sa maj AHOj
Pre Kyru. Sak ja som sa vobec nehadal ja som to len napisal lebo to povedal ale inac nic.Ales mal kus pravdu ked povedal ze som kus hamblivi ale to je aj on ale stretnut sa s tebu sa nehambim :-)) A ja som sa s tym hnevanim pytal mala si pravdu ze niekolko krat ale neodpovedala si mi ani raz mozno hej len ja o tom neviem.Mas pravdu aj ze to hadanie je strata casu lebo je to detinske.A alesovi si dokonca povedala ze sa ti na kalvarii ozvem ale nevedel som co povedac :-)) P.S: Dnes som bol s ERDZOM a uz chce ten koncert vybavovat.zatim sa maj AHOj... Collapse
Pre lisku. To som nebol ja to toti kokoti čo pisali tamto punk is shit.To treba ignorovat a takich trapnich kokotov si nevsimat dnes pridem na 100pro cawwki
Pre lisku. To som nebol ja to toti kokoti čo pisali tamto punk is shit.To treba ignorovat a takich trapnich kokotov si nevsimat dnes pridem na 100pro cawwki... Collapse
Pre oi.mana. A kto sa ti tu hadal?????????????????? Prid si po MC N.N ok???? zatim nazdar
Pre oi.mana. A kto sa ti tu hadal?????????????????? Prid si po MC N.N ok???? zatim nazdar... Collapse
Si doma?
Si doma?... Collapse
No jak sa ams? Si este tu?
No jak sa ams? Si este tu?... Collapse
pre Satelita :-))) cuus som tu !!!
pre Satelita :-))) cuus som tu !!!... Collapse
pre SVIDNICKU psychiatriu :-))) no nazdarek parchanti jak zijeme,???Marian-ty ako s robotou???budem ti drzat palce aby ti to vyslo!!!PS:uz sa tesim na zine!!!:-))) Dr. MARTENS :-)))-CUSS mikipremiér...druhy den undergroundu bol o 1000000000 % lepsi ako ten prvy lebo kratko po vasom odchode prestalo prsat tak ako predpovedala nasa "rosnicka"Vlado hehe....skoda...cakala som ze sa otocite a vratite sa spet...mimochodom ide dakto z SK na PunkIsland???alebo idete na Antifest???cmuuk Pre cely SK: kedy bude RockFest tam u vas?????by sme dosli kuknut sak bude sranda...a bubo spominal dajaku stanovacku SK+BJ...uz sa dohaduje termin aj miesto????zatim sa majte zdravim- teľka,slivkiho,pekaca,johnatana a vlada...odovzdajte im pozdrav dobre???papa cmuuu K.
pre SVIDNICKU psychiatriu :-))) no nazdarek parchanti jak zijeme,???Marian-ty ako s robotou???budem ti drzat palce aby ti to vyslo!!!PS:uz sa tesim na zine!!!:-))) Dr. MARTENS :-)))-CUSS mikipremiér...druhy den undergroundu bol o 1000000000 % lepsi ako ten prvy lebo kratko po vasom odchode prestalo prsat tak ako predpovedala nasa "rosnicka"Vlado hehe....skoda...cakala som ze sa otocite a vratite sa spet...mimochodom ide dakto z SK na PunkIsland???alebo idete na Antifest???cmuuk Pre cely SK: kedy bude RockFest tam u vas?????by sme dosli kuknut sak bude sranda...a bubo spominal dajaku stanovacku SK+BJ...uz sa dohaduje termin aj miesto????zatim sa majte zdravim- teľka,slivkiho,pekaca,johnatana a vlada...odovzdajte im pozdrav dobre???papa cmuuu K.... Collapse
Kyra erste si tu?
Kyra erste si tu?... Collapse
pre Oi!aka :-)))) cuuus moi maly bracho :-)) vcera som sa vytrepala vonku o pol 10 vecer a domoff som isla spolu s tvoim bratom ...celu cestu sme debatili aj o tebe-domov som dosla o 2 hej hehe nemohli sme prestat kecat...fakt fasa debata z ktorej som usudila ze tvoj brat ta ma fakt strasne rad a dokonca ta istym sposobom obdivuje....co mi o tebe hovoril to ti poviem dakedy osobne....sak sme z jednej partie ze????hehe zatim sa maj pekne a nezlost Janka ...cmuuuk Kyra
pre Oi!aka :-)))) cuuus moi maly bracho :-)) vcera som sa vytrepala vonku o pol 10 vecer a domoff som isla spolu s tvoim bratom ...celu cestu sme debatili aj o tebe-domov som dosla o 2 hej hehe nemohli sme prestat kecat...fakt fasa debata z ktorej som usudila ze tvoj brat ta ma fakt strasne rad a dokonca ta istym sposobom obdivuje....co mi o tebe hovoril to ti poviem dakedy osobne....sak sme z jednej partie ze????hehe zatim sa maj pekne a nezlost Janka ...cmuuuk Kyra... Collapse
