Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
maco wrote on 22. decembra 2010 at 3:11
Pre zmenu prestali chodit aj na web :o)
Pre zmenu prestali chodit aj na web :o)... Collapse
Please wait...
Karol wrote on 18. decembra 2010 at 10:51
Co nove pani? Nahravate uz, alebo pre zmenu ani necvicite?
Co nove pani? Nahravate uz, alebo pre zmenu ani necvicite?... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 24. októbra 2010 at 18:12
Som rád, že ste sa vyjadrili k tomu novému albumu a jeho vydaniu. Aj keď nebudete koncertovať myslím si, že kopa punkáčov si veľmi radi tú hudbu a hlavne texty radi vypočujú.
Som rád, že ste sa vyjadrili k tomu novému albumu a jeho vydaniu. Aj keď nebudete koncertovať myslím si, že kopa punkáčov si veľmi radi tú hudbu a hlavne texty radi vypočujú.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 22. októbra 2010 at 9:47
Pre Fiľa: Ahoj, dakujeme za podporu... Disk stale mame, cena sedi, takze ak posles na nas mail svoju adresu, dostanes ho tak rychlo, ako sa bude dat...
Pre Fiľa: Ahoj, dakujeme za podporu... Disk stale mame, cena sedi, takze ak posles na nas mail svoju adresu, dostanes ho tak rychlo, ako sa bude dat...... Collapse
Please wait...
Fiľo wrote on 19. októbra 2010 at 16:50
Ach kurva. Bola by vás škoda, je málo skupín, ktoré si ešte nenasrali do huby, tak dúfam, že nebude o jednú menej. Takisto ako ostatní, Dudovi len to najlepšie. Teším sa na nové CD a obdivujem ho, že napriek všetkému to chce nahrať s vami. Ale nie to som chcel...Máte ešte CD Prispôsob sa alebo zdochni? V obchodíku vidím že áno, ale pre istotu sa pýtam. A ak dobre počítam, tak by ma to vyšlo na 4,5€? Luxusná cena.
Ach kurva. Bola by vás škoda, je málo skupín, ktoré si ešte nenasrali do huby, tak dúfam, že nebude o jednú menej. Takisto ako ostatní, Dudovi len to najlepšie. Teším sa na nové CD a obdivujem ho, že napriek všetkému to chce nahrať s vami. Ale nie to som chcel...Máte ešte CD Prispôsob sa alebo zdochni? V obchodíku vidím že áno, ale pre istotu sa pýtam. A ak dobre počítam, tak by ma to vyšlo na 4,5€? Luxusná cena.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 15. októbra 2010 at 8:44
Vsetkym: Ahojte. Situacia sa ma aktualne tak, ze sme sa dohodli, ze v tejto zostave nahrame novy album. Co bude po tom, nevie nikto. Dudo ma aj nadalej vazne problemy s chrbitcou. Vacsinou nasledujuci den po skuske ma problem vstat z postele, no na napriek tomu nam slubil, te to s nami nahra. Aktualne mame nacicenych 12 skladieb, pripravujem 13. a Intro. Este trochu pocivicime detajly a pojdeme to nahrat. Nechcem hovorit termin, kedy to bude. Zalezi to od nasej pripravenosti, Dusanovho zdravotneho stavu a volneho casu nas vsetkych, ako aj majitela studia Luba L. Koncerty docasne nehrozia ziadne. Je to v zaujme Dudovho zdravotneho stavu. Nikto z nas nie je nadseny touto situaciou, ale momentalne to inac jednoducho nejde.
Vsetkym: Ahojte. Situacia sa ma aktualne tak, ze sme sa dohodli, ze v tejto zostave nahrame novy album. Co bude po tom, nevie nikto. Dudo ma aj nadalej vazne problemy s chrbitcou. Vacsinou nasledujuci den po skuske ma problem vstat z postele, no na napriek tomu nam slubil, te to s nami nahra. Aktualne mame nacicenych 12 skladieb, pripravujem 13. a Intro. Este trochu pocivicime detajly a pojdeme to nahrat. Nechcem hovorit termin, kedy to bude. Zalezi to od nasej pripravenosti, Dusanovho zdravotneho stavu a volneho casu nas vsetkych, ako aj majitela studia Luba L. Koncerty docasne nehrozia ziadne. Je to v zaujme Dudovho zdravotneho stavu. Nikto z nas nie je nadseny touto situaciou, ale momentalne to inac jednoducho nejde.... Collapse
Please wait...
Majo wrote on 14. októbra 2010 at 18:50
Ahoj Toy Pištols... Ako sa darí ,čo je nové ? Súhlasím so Sovom , v blave by ste viacerých potešili... tak dufam ze sa date coskoro dokopy
Ahoj Toy Pištols... Ako sa darí ,čo je nové ? Súhlasím so Sovom , v blave by ste viacerých potešili... tak dufam ze sa date coskoro dokopy... Collapse
Please wait...
rozpor wrote on 11. októbra 2010 at 21:49
Nova skurvene oficialna stranka kapely RozpoR www.rozpor.sk
Nova skurvene oficialna stranka kapely RozpoR www.rozpor.sk... Collapse
Please wait...
gazdajozef wrote on 27. septembra 2010 at 5:54
čaute chlopi. pozdravujem toy pištols a že želám dudovi skoré uzdravenie. šak vi viete kto som. hehe. www.gazdasgrind.eu
čaute chlopi. pozdravujem toy pištols a že želám dudovi skoré uzdravenie. šak vi viete kto som. hehe. www.gazdasgrind.eu... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 22. septembra 2010 at 17:00
Napísal som ďalší blog ku štrajku ktorý sa odohral v auguste v Hencovciach, takže ak má niekto záujem nájde ho tu: http://nebezpecnyzamestnavatelia.blogspot.com/2010/09/kali-agro-slov-vi.html
Napísal som ďalší blog ku štrajku ktorý sa odohral v auguste v Hencovciach, takže ak má niekto záujem nájde ho tu: http://nebezpecnyzamestnavatelia.blogspot.com/2010/09/kali-agro-slov-vi.html... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 21. septembra 2010 at 22:03
nejako tu je ''ticho''. Ako sa darí toy pištols?
nejako tu je ''ticho''. Ako sa darí toy pištols?... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 4. septembra 2010 at 10:29
Teraz keď som si tak pozeral tú vašu odkazovú stránku, tak som prišiel na to, že napriek tomu, že nehráte a nerobíte albumy máte oveľa viac fanúšikov ako fungujúce ''punkové'' kapely.
Teraz keď som si tak pozeral tú vašu odkazovú stránku, tak som prišiel na to, že napriek tomu, že nehráte a nerobíte albumy máte oveľa viac fanúšikov ako fungujúce ''punkové'' kapely.... Collapse
Please wait...
Sova wrote on 3. septembra 2010 at 18:01
Dúfam že Dudo sa čoskoro dá dokopy, a keď áno tak že zahráte v Bratislave. Je tu kopec punkáčov ktorí by si Vás velmi radi pozreli 🙂
Dúfam že Dudo sa čoskoro dá dokopy, a keď áno tak že zahráte v Bratislave. Je tu kopec punkáčov ktorí by si Vás velmi radi pozreli :-)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 31. augusta 2010 at 10:41
Pre Eriku: Dakujeme velmi pekne... Dudov stav nie je najlepsi, dohodli sme sa vsak, ze v tejto zostave natocime novy album. Co bude dalej, nikto nevie... Tisovec aj nas mrzi. Ak nahodou budeme este niekedy koncertovat, tak Tisovec sa budeme snazit spravit zadarmo, resp. za minimalne naklady...
Pre Eriku: Dakujeme velmi pekne... Dudov stav nie je najlepsi, dohodli sme sa vsak, ze v tejto zostave natocime novy album. Co bude dalej, nikto nevie... Tisovec aj nas mrzi. Ak nahodou budeme este niekedy koncertovat, tak Tisovec sa budeme snazit spravit zadarmo, resp. za minimalne naklady...... Collapse
Please wait...
erika wrote on 18. augusta 2010 at 10:04
ahojte je mi luto ze ma taskosti a prajem skore uzdravenie .A dufam ze uz coskoro budete koncertovat. Ste popici kapela a bola by skoda keby som vas nevidela. ten koncert v tisovci ma az nasral ci boha som mohla ist do dolneho kubina keby to nebolo tak daleko ale neva verim ze vas este das 100krat uvidim cavko
ahojte je mi luto ze ma taskosti a prajem skore uzdravenie .A dufam ze uz coskoro budete koncertovat. Ste popici kapela a bola by skoda keby som vas nevidela. ten koncert v tisovci ma az nasral ci boha som mohla ist do dolneho kubina keby to nebolo tak daleko ale neva verim ze vas este das 100krat uvidim cavko... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 17. augusta 2010 at 8:32
Pre Lukasa: Ahoj. V niecom bude podobny, v niecom odlisny... Kazdopadne textovo to je dost roznorode a pribudnu aj nejake hudobne zmeny...
Pre Lukasa: Ahoj. V niecom bude podobny, v niecom odlisny... Kazdopadne textovo to je dost roznorode a pribudnu aj nejake hudobne zmeny...... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 11. augusta 2010 at 16:49
Vďaka Krtko. Inak ešte jedna otázka. Bude nasledujúci album robený textovo, že z každého rožku trošku, tak ako to bolo na Prispôsob sa, alebo zdochni, alebo ste sa viac zamerali na konkrétne problémy a otázky?
Vďaka Krtko. Inak ešte jedna otázka. Bude nasledujúci album robený textovo, že z každého rožku trošku, tak ako to bolo na Prispôsob sa, alebo zdochni, alebo ste sa viac zamerali na konkrétne problémy a otázky?... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 10. augusta 2010 at 23:52
Pre Lukasa: Ahoj. Skvely napad - budem Tvoj verny citatel a obcasny prispievatel a viem, ze nebudem sam... O svinstvach na "pracovisku" je treba informovat ostatnych...
Pre Lukasa: Ahoj. Skvely napad - budem Tvoj verny citatel a obcasny prispievatel a viem, ze nebudem sam... O svinstvach na "pracovisku" je treba informovat ostatnych...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 10. augusta 2010 at 23:49
Pre Mihoc: Ahoj. Vdaka, problemom vsak je, ze ten rozhovor bol robeny pred par rokmi a odvtedy sa defacto nic nezmenilo...
Pre Mihoc: Ahoj. Vdaka, problemom vsak je, ze ten rozhovor bol robeny pred par rokmi a odvtedy sa defacto nic nezmenilo...... Collapse
Please wait...
Lukas wrote on 10. augusta 2010 at 17:40
Neviem či mi to prejde, ale ak náhodou, zakladám blog o zamestnávateľoch http://nebezpecnyzamestnavatelia.blogspot.com/
Neviem či mi to prejde, ale ak náhodou, zakladám blog o zamestnávateľoch http://nebezpecnyzamestnavatelia.blogspot.com/... Collapse
Please wait...