Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
BrXQJMwMjPWDXiOl wrote on 8. apríla 2011 at 6:30
2bk01y jtdowlexsmgo, [url=http://kcmfxwnpnlld.com/]kcmfxwnpnlld[/url], [link=http://dlbpgdcddchg.com/]dlbpgdcddchg[/link], http://wfjglpurwluq.com/
2bk01y jtdowlexsmgo, [url=http://kcmfxwnpnlld.com/]kcmfxwnpnlld[/url], [link=http://dlbpgdcddchg.com/]dlbpgdcddchg[/link], http://wfjglpurwluq.com/... Collapse
Please wait...
Ondra wrote on 6. apríla 2011 at 13:06
Ahoj, zase poslouchám vaše tři nové skladby a nedá mi to nenapsat. Jsou vážně úžasné. Když jsem je poprvé slyšel, tak mi šel až mráz po zádech, že jdou pěkně v duchu předchozí, neskutečně skvělé desky. Doufám, že se vám jednou podaří ho dokončit 🙂 Jinak si myslím, že ty pracovní verze jsou zvukově hodně kvalitní, dle mého by klidně mohli nas CD vyjít... Ať se vám daří:)
Ahoj, zase poslouchám vaše tři nové skladby a nedá mi to nenapsat. Jsou vážně úžasné. Když jsem je poprvé slyšel, tak mi šel až mráz po zádech, že jdou pěkně v duchu předchozí, neskutečně skvělé desky. Doufám, že se vám jednou podaří ho dokončit 🙂 Jinak si myslím, že ty pracovní verze jsou zvukově hodně kvalitní, dle mého by klidně mohli nas CD vyjít... Ať se vám daří:)... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 6. apríla 2011 at 8:35
Pre Marosa: Dakujeme za poklonu, ale pri vsetkej skromnosti si myslim, ze na tom, ze sa zmenil tvoj pohlad na svet mas vacsi podiel ty ako my - jednoducho preto, lebo si ho chcel zmenit. A my sme tomu snad iba svojou troskou malinko dopomohli... :O))
Pre Marosa: Dakujeme za poklonu, ale pri vsetkej skromnosti si myslim, ze na tom, ze sa zmenil tvoj pohlad na svet mas vacsi podiel ty ako my - jednoducho preto, lebo si ho chcel zmenit. A my sme tomu snad iba svojou troskou malinko dopomohli... :O))... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 3. apríla 2011 at 14:05
svojimi textami , postojom a vobec vsetkám ste mi otvorili oci a zmenili pohlad na svet. Dakujem vm za to
svojimi textami , postojom a vobec vsetkám ste mi otvorili oci a zmenili pohlad na svet. Dakujem vm za to... Collapse
Please wait...
erika wrote on 24. marca 2011 at 20:06
uz sa pozbierajte a hrajte tivole sa tesim navas
uz sa pozbierajte a hrajte tivole sa tesim navas... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 17. marca 2011 at 8:49
Pre Tona: Ahoj. Na koncerty si este zatial netrufame a nevieme naisto povedat, ako to bude v buducnosti... Dohodli sme sa, ze nahrame album a potom sa uvidi. Prajeme Ti, aby Ti akcia vysla...
Pre Tona: Ahoj. Na koncerty si este zatial netrufame a nevieme naisto povedat, ako to bude v buducnosti... Dohodli sme sa, ze nahrame album a potom sa uvidi. Prajeme Ti, aby Ti akcia vysla...... Collapse
Please wait...
Tono wrote on 16. marca 2011 at 21:52
Kedy budete schopni odohrat koncert? Robime v juni akciu v NR budete moct?
Kedy budete schopni odohrat koncert? Robime v juni akciu v NR budete moct?... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 8. marca 2011 at 22:49
Pre Anicku: Ahoj. Rad o Tebe pocujem... Ano, stale zijem v BB - paci sa mi tu... 🙂 Ozvi sa, ked tu budes, rad pojdem na drink... S alkoholom to vsak mam velmi light hodene. V novom roku som do soboty vobec nepil a od soboty pijem s rozumom, takze defacto takmer vobec... 😀
Pre Anicku: Ahoj. Rad o Tebe pocujem... Ano, stale zijem v BB - paci sa mi tu... 🙂 Ozvi sa, ked tu budes, rad pojdem na drink... S alkoholom to vsak mam velmi light hodene. V novom roku som do soboty vobec nepil a od soboty pijem s rozumom, takze defacto takmer vobec... :-D... Collapse
Please wait...
Anička wrote on 7. marca 2011 at 22:21
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!
Jožko ahoj, len tak zdravím, hádam sa máš fajn a žiješ 🙂 Si v BB? Mohli by sme sa niekedy stretnúť a zapiť voľačo. Držte sa!!!... Collapse
Please wait...
:O wrote on 7. marca 2011 at 22:19
Kyra, Marián, Tomáš (Pištoľ) ešte tu chodíte? :O
Kyra, Marián, Tomáš (Pištoľ) ešte tu chodíte? :O... Collapse
Please wait...
Miso wrote on 5. marca 2011 at 15:58
Krtko - myslis, alebo ten album naozaj nahrate? Lebo podla vsetkych indicii by mohol mat album nazov neverending story :o))))), ale aj tak som rad, ze sa nieco deje a do maja 2025 bude aj vydany :o))
Krtko - myslis, alebo ten album naozaj nahrate? Lebo podla vsetkych indicii by mohol mat album nazov neverending story :o))))), ale aj tak som rad, ze sa nieco deje a do maja 2025 bude aj vydany :o))... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. marca 2011 at 12:55
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame 🙂
Pre Misa: Ahoj. Moj osobny nazor je, ze sme pripraveny na nahravanie... Treba doriesit ekonomicku stranku - teda za co a este par technickych veci... EP by malo byt split s Jezisovi Pivo Nelej,kde oni nahrali uz dve nase skaldby a my nahrame dve ich - take ine verzie... 🙂 tieto zatial este nemame nacvicene.. Takze celkovo, myslim, ze na jar to nahrame :-)... Collapse
Please wait...
Miso wrote on 1. marca 2011 at 21:58
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?
Caute chcel by som sa opytat ci uz ste pokrocili s nahravanim CD. Jar sa uz blizi tak chcem vediet ci CD v dohladnej dobe vydate, alebo nie nech sa netesim zbytocne. Este jedna otazka co to bude za EP, ktore mate vydat? Budu tam aj nejake nove skladby? Kedy ho vydate?... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 11. januára 2011 at 22:15
Pre Dana: Dakujeme... Co bude po nahrati noveho CD nevie nikto... Dudovi sa stav zlepsuje, ale nie je to zase ziadny zazrak. Radi by sme nejaky ten koncert spravili. ale v tejto faze nikto netusi, co bude. Iste je, ze CD chceme nahrat, nic viac - nic menej...
Pre Dana: Dakujeme... Co bude po nahrati noveho CD nevie nikto... Dudovi sa stav zlepsuje, ale nie je to zase ziadny zazrak. Radi by sme nejaky ten koncert spravili. ale v tejto faze nikto netusi, co bude. Iste je, ze CD chceme nahrat, nic viac - nic menej...... Collapse
Please wait...
Dano wrote on 7. januára 2011 at 10:02
čaute chalani ste skvela kapelka tak držím palce nech sa darí hlavne teda po tej zdravotnej stránke..nového cdčka sa už neviem dočkať...skoro každý deň vás mám pustených..super texty a hudba detto 🙂 ..a po nahrati cd budete aj koncertovať?? mohli by ste do NR prisť 😉
čaute chalani ste skvela kapelka tak držím palce nech sa darí hlavne teda po tej zdravotnej stránke..nového cdčka sa už neviem dočkať...skoro každý deň vás mám pustených..super texty a hudba detto 🙂 ..a po nahrati cd budete aj koncertovať?? mohli by ste do NR prisť ;)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. januára 2011 at 13:46
Pre Maja: To sme radi... Len to moc neprehanaj:-) Verime, ze Ta ten novy album velmi neprekvapi...
Pre Maja: To sme radi... Len to moc neprehanaj:-) Verime, ze Ta ten novy album velmi neprekvapi...... Collapse
Please wait...
Majo wrote on 29. decembra 2010 at 22:39
Na ten novy album sa tesim jak na nic nikdy =D ... TP pocuvam naozaj takmer kazdy den a som az jebnuty fanatik =D Nech vam to vyjde chalani!
Na ten novy album sa tesim jak na nic nikdy =D ... TP pocuvam naozaj takmer kazdy den a som az jebnuty fanatik =D Nech vam to vyjde chalani!... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 25. decembra 2010 at 11:06
Pre Maja: Ďakujeme 🙂 Aj Tebe. Veríme, že tento rok bude pre nás lepší, ako ten minulý... Pre Macťa: Aho. No pravdupovediac, ja osobne sem chodievam menej, ako dakedy... A mám pocit, že aj Jardo. Chýba nám energia - do všetkého... Ale verím, že to sa zmení novým nekonečným albumom... Budem sa snažiť chodiť sem a komunikovať s Vami všetkými tak, ako dakedy... 😀
Pre Maja: Ďakujeme 🙂 Aj Tebe. Veríme, že tento rok bude pre nás lepší, ako ten minulý... Pre Macťa: Aho. No pravdupovediac, ja osobne sem chodievam menej, ako dakedy... A mám pocit, že aj Jardo. Chýba nám energia - do všetkého... Ale verím, že to sa zmení novým nekonečným albumom... Budem sa snažiť chodiť sem a komunikovať s Vami všetkými tak, ako dakedy... :-D... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 25. decembra 2010 at 10:58
Pre Karola: Ahoj. Skladby na nový album sú defacto nacvičené. Ešte nám treba dorobiť dve skladby na split EP s jednou kapelkou... Osobne to vidím tak, že keď opadne sneh a vykukne jarné slniečko, tak by sme to moholi zbúchať... Dudo je na tom zdravotne lepšie, ale nie je to ešte OK.
Pre Karola: Ahoj. Skladby na nový album sú defacto nacvičené. Ešte nám treba dorobiť dve skladby na split EP s jednou kapelkou... Osobne to vidím tak, že keď opadne sneh a vykukne jarné slniečko, tak by sme to moholi zbúchať... Dudo je na tom zdravotne lepšie, ale nie je to ešte OK.... Collapse
Please wait...
Majo wrote on 24. decembra 2010 at 14:33
Nech sa vám darí , dudovi želam skore zlepsenie
Nech sa vám darí , dudovi želam skore zlepsenie... Collapse
Please wait...