Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
pre maja:-)) cus ty vole uz na tretikrat ti to posielam...normalne mi neodoslalo (to preto ze aj ten posraty pocitac zna pre kohoje to adresovane :-)))...no cuj! to co si pisal ohladom dalsieho veseleho vyjadzdu dvoch zdegenerovanych mozgov do Bohémie (CZ) to si myslel 3.januara ci 1.marca ..-.akosi som to z toho nemohla vycitat (???)..joooj vidiet tak see-you in hell nazivo...mmm sak jozka to jaky to chlop!!!(k nakousnuti ehheh)...bola som vcera sa pytat ohladom foxu a to ci ten turnus bude budu vediet az tyzden pred tym...sme zapisani neboi...inak pisal mi Šáma (on ide na Killed by Brno:-((fnuk fnuk fnuk...kurva tak mat prachy tak tam letim jak Speedy Gonzáles...Petan a Jakub???...to ani keby ma osvietilo tak si nespomeniem kto to su...ty si s nekym pises s Hamrov?....letim nic nestiham sak vidis v akom extremnom case ti to posielam....zatim cusak k.
pre maja:-)) cus ty vole uz na tretikrat ti to posielam...normalne mi neodoslalo (to preto ze aj ten posraty pocitac zna pre kohoje to adresovane :-)))...no cuj! to co si pisal ohladom dalsieho veseleho vyjadzdu dvoch zdegenerovanych mozgov do Bohémie (CZ) to si myslel 3.januara ci 1.marca ..-.akosi som to z toho nemohla vycitat (???)..joooj vidiet tak see-you in hell nazivo...mmm sak jozka to jaky to chlop!!!(k nakousnuti ehheh)...bola som vcera sa pytat ohladom foxu a to ci ten turnus bude budu vediet az tyzden pred tym...sme zapisani neboi...inak pisal mi Šáma (on ide na Killed by Brno:-((fnuk fnuk fnuk...kurva tak mat prachy tak tam letim jak Speedy Gonzáles...Petan a Jakub???...to ani keby ma osvietilo tak si nespomeniem kto to su...ty si s nekym pises s Hamrov?....letim nic nestiham sak vidis v akom extremnom case ti to posielam....zatim cusak k.... Collapse
Pre Kyru: ...ťa pozdravuje Peťan a Jakub (straiht edge z Hámroch)...a niekedy sa prihlas na pokec...chcem ti dačo povedať...ale nič dôležite, iba somarinky a halušky, takže je čas (ja ho teraz veľa nemám)...alebo ja sa niekedy ozvem...
Pre Kyru: ...ťa pozdravuje Peťan a Jakub (straiht edge z Hámroch)...a niekedy sa prihlas na pokec...chcem ti dačo povedať...ale nič dôležite, iba somarinky a halušky, takže je čas (ja ho teraz veľa nemám)...alebo ja sa niekedy ozvem...... Collapse
pre Rocky pogy:-))) ...urcite ne!!! smrt operace artaban!!(a vsetkym podobnym "ani nahodou nefasistickym" kapelam ...)
pre Rocky pogy:-))) ...urcite ne!!! smrt operace artaban!!(a vsetkym podobnym "ani nahodou nefasistickym" kapelam ...)... Collapse
Pre Rocky Pogy: ...urcite NIE...
Pre Rocky Pogy: ...urcite NIE...... Collapse
Pre Katarínu: Tak velmi pekne dakujem za fotky, samozrejme, ze sa ma pacili (konecne akcia kde som na kazdej druhej fotke :-)). Spokojnost nadovsetko. A este ak mozes, tak uz zober tie fotky z rachotu od tej holky, co ich ma. Cakam na e-mail, fakt velmi vdaka. Ak budes mat tie z rachoty daj mi vediet, alebo ak mozes posli mi mejla na tu holku, nech sa s nou porozpravam...
Pre Katarínu: Tak velmi pekne dakujem za fotky, samozrejme, ze sa ma pacili (konecne akcia kde som na kazdej druhej fotke :-)). Spokojnost nadovsetko. A este ak mozes, tak uz zober tie fotky z rachotu od tej holky, co ich ma. Cakam na e-mail, fakt velmi vdaka. Ak budes mat tie z rachoty daj mi vediet, alebo ak mozes posli mi mejla na tu holku, nech sa s nou porozpravam...... Collapse
Pre Kyru 2: Pocuj, keby vsetko vyslo, ako ma, navrhujem túto akciu: 2007-01-03 Brno – zkušebna SYIH, 19:30 - 22:00! United Crusties present: Výstava plakátů + koncert! Výstava: Pouze jednodenní D.I.Y. výstava hardcore/punkových plakátů nejen z Brna (1987 - ???), ale z celého světa se speciálním zaměřením na Japonsko, USA a československou scénu počátku 90. let. Součástí výstavy bude xerox, na kterém si každý bude moc ofotit libovolné plakáty. GIUDA (Boloňa, Itálie) SEE YOU IN HELL (CZ) Co na to vravis???Hm???Daj vediet...
Pre Kyru 2: Pocuj, keby vsetko vyslo, ako ma, navrhujem túto akciu: 2007-01-03 Brno – zkušebna SYIH, 19:30 - 22:00! United Crusties present: Výstava plakátů + koncert! Výstava: Pouze jednodenní D.I.Y. výstava hardcore/punkových plakátů nejen z Brna (1987 - ???), ale z celého světa se speciálním zaměřením na Japonsko, USA a československou scénu počátku 90. let. Součástí výstavy bude xerox, na kterém si každý bude moc ofotit libovolné plakáty. GIUDA (Boloňa, Itálie) SEE YOU IN HELL (CZ) Co na to vravis???Hm???Daj vediet...... Collapse
Pre Kyru: Ja ti len pripomínam...ze co sa ti moze stat, ak nebudes poslusna...a skoda by bola :-))). Inak neboj sa, to co si mi dala ty, som este nevyuzil ani pre svoj vlastny prospech, a nie este, aby som to niekomu daval...to by som si nedovolil. Mikina bude, niekedy, ale bude. Len nechaj prachy. Diky za e-mail.
Pre Kyru: Ja ti len pripomínam...ze co sa ti moze stat, ak nebudes poslusna...a skoda by bola :-))). Inak neboj sa, to co si mi dala ty, som este nevyuzil ani pre svoj vlastny prospech, a nie este, aby som to niekomu daval...to by som si nedovolil. Mikina bude, niekedy, ale bude. Len nechaj prachy. Diky za e-mail.... Collapse
Pre vsetkych Nazdar idete na operace artaban do PO??? Bude rozjebovacka NAZDAR
Pre vsetkych Nazdar idete na operace artaban do PO??? Bude rozjebovacka NAZDAR... Collapse
for marian: cafko marianca tha ja teraz som si vsimla ze si mi napisl odkaz haluska co 😀 no tha po fotky si uz bol v piatok dufam ze sa pacia :D:D:D aj keby sa nepacili tha to nemoj problem .. tha zatial papa ja ti este napisem maila no skor odpisem bo tvoj uz mam precitany len este sa na nom pracuje 😀 cafana a sewasan
for marian: cafko marianca tha ja teraz som si vsimla ze si mi napisl odkaz haluska co 😀 no tha po fotky si uz bol v piatok dufam ze sa pacia :D:D:D aj keby sa nepacili tha to nemoj problem .. tha zatial papa ja ti este napisem maila no skor odpisem bo tvoj uz mam precitany len este sa na nom pracuje 😀 cafana a sewasan... Collapse
for all:-)) este k tym danskym kapelam....vypocut si zopar kapiel mozete na stranke ktoru som napisala...v rubrike K-TOWN...zobrazi sa vam zoznam poloziek z ktorych vyberiete ...BAND PROFILES(profily kapiel)....ked na nejaku stisnete tak si mozte vypocut nejaku nahravku ...su to kapely ktore sa zucastnili kodanskeho festaku tento jun...vrelo odporucam kliknut na ASSASSINATORS- kapelka z K-townu (kodan) kde pekne hraju na hlasivky 2 holčiny....uzite si muziku :-))do skakavenia kamosi!!!
for all:-)) este k tym danskym kapelam....vypocut si zopar kapiel mozete na stranke ktoru som napisala...v rubrike K-TOWN...zobrazi sa vam zoznam poloziek z ktorych vyberiete ...BAND PROFILES(profily kapiel)....ked na nejaku stisnete tak si mozte vypocut nejaku nahravku ...su to kapely ktore sa zucastnili kodanskeho festaku tento jun...vrelo odporucam kliknut na ASSASSINATORS- kapelka z K-townu (kodan) kde pekne hraju na hlasivky 2 holčiny....uzite si muziku :-))do skakavenia kamosi!!!... Collapse
pre Kurko(a neznam co secko este)jeba:-))) no cus tu mas adresu na Šámu: tommasek@quick.cz....ps: tie rozhovory co si mi teraz poslal su vyborne!!! fakt na urovni čtivo -gratulujem..inak nepis mi furt dookola ze co mi zrobis ked to nekomu ukazem...ja to nikomu neukazem lebo aj ty mas neco co nechcem aby nikdo videl ?(dufam ze si to neporusil inak zazijes mumifikovanie na vlastnom xichte )...kua a uz prosimta povedz tomu pepovi ze xcem tu mikinu!!!!!!len nech bude velkost S!bo je mrtvy clovek
pre Kurko(a neznam co secko este)jeba:-))) no cus tu mas adresu na Šámu: tommasek@quick.cz....ps: tie rozhovory co si mi teraz poslal su vyborne!!! fakt na urovni čtivo -gratulujem..inak nepis mi furt dookola ze co mi zrobis ked to nekomu ukazem...ja to nikomu neukazem lebo aj ty mas neco co nechcem aby nikdo videl ?(dufam ze si to neporusil inak zazijes mumifikovanie na vlastnom xichte )...kua a uz prosimta povedz tomu pepovi ze xcem tu mikinu!!!!!!len nech bude velkost S!bo je mrtvy clovek... Collapse
for all.-))) no taze cujte seci!!!!!! ked chcete urobit dobry skutok a pomoct zachranit jeden squat v danskej Kodani (na ktory si ked som dobre citala narokuje cirkev)...tak sa natukajte na stranku www.marast.bloguje.cz a chodte do rubriky : OSTATNÍ....bude tam clanok: Petice za squat Ungdomshuset...stisnete farebne oznacene slovo PETICI (hned v prvej vete- nekdo je debil ta polopate.-)...a zobrazi sa vam...tabulka ktoru treba vyplnit aby ste sa zapisali do zoznamu ludi co chcu podporit peticiu...takze pre tych co dansky ani anglicky neznaju : first name- krstne meno, Lastname- priezvisko, Adress- co asi?adresa, City- mesto, Country- stat,krajina...potom stlacite to sive tlacitko pod tabulkou co je napisane po dansky pise tam : Tilfoj...tym padom ste sa zapisali do zoznamu...taze sicke hbaj podporit dobru vec yo???...v tomto squate zije mnozstvo ludi ktori su clenmi skvelych kapiel,organizuju tu festival K-TOWN (4 dnovy festak o ktorom ste uz mozno poculi)...je otazne ci sa na buduci jun festak uskutocni...ja osobne by som tam rada sla pretoze z rozpravania jedneho ceskeho kamosa je to uzasne miesto....tak ho mozeme pomoct zachranit hmmm,???:-)))))))).....kyra
for all.-))) no taze cujte seci!!!!!! ked chcete urobit dobry skutok a pomoct zachranit jeden squat v danskej Kodani (na ktory si ked som dobre citala narokuje cirkev)...tak sa natukajte na stranku www.marast.bloguje.cz a chodte do rubriky : OSTATNÍ....bude tam clanok: Petice za squat Ungdomshuset...stisnete farebne oznacene slovo PETICI (hned v prvej vete- nekdo je debil ta polopate.-)...a zobrazi sa vam...tabulka ktoru treba vyplnit aby ste sa zapisali do zoznamu ludi co chcu podporit peticiu...takze pre tych co dansky ani anglicky neznaju : first name- krstne meno, Lastname- priezvisko, Adress- co asi?adresa, City- mesto, Country- stat,krajina...potom stlacite to sive tlacitko pod tabulkou co je napisane po dansky pise tam : Tilfoj...tym padom ste sa zapisali do zoznamu...taze sicke hbaj podporit dobru vec yo???...v tomto squate zije mnozstvo ludi ktori su clenmi skvelych kapiel,organizuju tu festival K-TOWN (4 dnovy festak o ktorom ste uz mozno poculi)...je otazne ci sa na buduci jun festak uskutocni...ja osobne by som tam rada sla pretoze z rozpravania jedneho ceskeho kamosa je to uzasne miesto....tak ho mozeme pomoct zachranit hmmm,???:-)))))))).....kyra... Collapse
Pre Satelita: Hej tie dokumenty a dsiksusie z STV uz beriem s rezervou, lebo keby som ich bral vazne sa mi nieco stane. Jedina rozumna a zaujímava diskusia na STV2 je POD LAMPOU. Inak vraj tam bol minule ten "kopytnik" zo svojou bandou...nemas to nahodou nahrate?
Pre Satelita: Hej tie dokumenty a dsiksusie z STV uz beriem s rezervou, lebo keby som ich bral vazne sa mi nieco stane. Jedina rozumna a zaujímava diskusia na STV2 je POD LAMPOU. Inak vraj tam bol minule ten "kopytnik" zo svojou bandou...nemas to nahodou nahrate?... Collapse
For Kyra CAf. No ochvilu budem mat zase daco nove tak uz konecne spravim ten zozonam a si vyberes a vsetci sa konecne potesime...a ked budes kopat zaklady na ten pomnik tak zavolaj ja ti pomozem. tak o chvilku sa potesime. tak zatial ccaAF For MArian TEn dokument tiez to nebol dajake ohurujuce ale tak co uz. A le nemam to nahrate. A to co potom kecali tak to boli zvacsa picoviny akurat jeden tam bol celkom rozumny. ale nic moc. NADAR
For Kyra CAf. No ochvilu budem mat zase daco nove tak uz konecne spravim ten zozonam a si vyberes a vsetci sa konecne potesime...a ked budes kopat zaklady na ten pomnik tak zavolaj ja ti pomozem. tak o chvilku sa potesime. tak zatial ccaAF For MArian TEn dokument tiez to nebol dajake ohurujuce ale tak co uz. A le nemam to nahrate. A to co potom kecali tak to boli zvacsa picoviny akurat jeden tam bol celkom rozumny. ale nic moc. NADAR... Collapse
Pre Chrumku: A este som ti do mejlu zabudol napisat, ze som prave dojedol ciperku, ktoru som si kupil v penise. Aka bola fajna, este chcem 19 Sk...boze..kde su tie casy? ty si to tiez mala rada...
Pre Chrumku: A este som ti do mejlu zabudol napisat, ze som prave dojedol ciperku, ktoru som si kupil v penise. Aka bola fajna, este chcem 19 Sk...boze..kde su tie casy? ty si to tiez mala rada...... Collapse
Pre Kyru: ..a ja niekedy pridem na koncert, ta navstivim...a nebudem spavat na Zemi a potom nebudem mavat horucky... ...a posielal toho mejla nebud leniva (chod sa pozriet, mas net doma..)...lebo ti spravim to..co ti spravim ak posles niekomu to..co som ti poslal...
Pre Kyru: ..a ja niekedy pridem na koncert, ta navstivim...a nebudem spavat na Zemi a potom nebudem mavat horucky... ...a posielal toho mejla nebud leniva (chod sa pozriet, mas net doma..)...lebo ti spravim to..co ti spravim ak posles niekomu to..co som ti poslal...... Collapse
pre kurkojeba:-)) okej poslem teraz neznam naspamet....joooj ty hnupe na co si spominal brno? vyvolal si vo mne nostalgiu jaxvinaaaa....to je moje mesto tam ja budem byvat:-))) okey cus
pre kurkojeba:-)) okej poslem teraz neznam naspamet....joooj ty hnupe na co si spominal brno? vyvolal si vo mne nostalgiu jaxvinaaaa....to je moje mesto tam ja budem byvat:-))) okey cus... Collapse
Rre Satelita.-)) zacuchal moj nikdy nemyliaci sa nos pach krvi mojich milovanych Emo-hardcore/crustovych kapiel??(Remains of the day - nevyslovuj ich meno na darmo pre mna je to naj nej kapela na svete...ty vole vystavat im oltar treba...do ma pozna vie ze Remains of the day je pre mna na prvom mieste !!!! a potom Zegota hned nasleduje (s kapelami ako zegota,remains, silence,isis ta otravovat nebudem nieco mam a neco budem mat coskoro)....ALE!!!budem ta aj tak otravovat dokym mi neco nenapalis hehe...teraz znas jaku hudbu ja milujem tak nakopni svou prdel a koukej mi neco nahraaaat jo??? neprimam vyhovorky!!!! okey satelit ta sa nekedy ozvy kurva nech uz pomenime hudbu ...cmuk kyra....Up the crusties!!!
Rre Satelita.-)) zacuchal moj nikdy nemyliaci sa nos pach krvi mojich milovanych Emo-hardcore/crustovych kapiel??(Remains of the day - nevyslovuj ich meno na darmo pre mna je to naj nej kapela na svete...ty vole vystavat im oltar treba...do ma pozna vie ze Remains of the day je pre mna na prvom mieste !!!! a potom Zegota hned nasleduje (s kapelami ako zegota,remains, silence,isis ta otravovat nebudem nieco mam a neco budem mat coskoro)....ALE!!!budem ta aj tak otravovat dokym mi neco nenapalis hehe...teraz znas jaku hudbu ja milujem tak nakopni svou prdel a koukej mi neco nahraaaat jo??? neprimam vyhovorky!!!! okey satelit ta sa nekedy ozvy kurva nech uz pomenime hudbu ...cmuk kyra....Up the crusties!!!... Collapse
Pre Kyru: Prave idem poslat e-mail šamovi a sa rozpametavam, kedy som ti dal ten papier. Ten papier aj s tymi kapelami aj s e-mailom na šamu maš ty. Prosim ta najdi ho a co najskor mi posli e-mail na Šamu. Dal som ti ho vtedy, ked si chcela v distre najst tu kapelu, ktoru nam pustal...hladaj, hladaj a napis mi na E-MAIL, ze co a ako.
Pre Kyru: Prave idem poslat e-mail šamovi a sa rozpametavam, kedy som ti dal ten papier. Ten papier aj s tymi kapelami aj s e-mailom na šamu maš ty. Prosim ta najdi ho a co najskor mi posli e-mail na Šamu. Dal som ti ho vtedy, ked si chcela v distre najst tu kapelu, ktoru nam pustal...hladaj, hladaj a napis mi na E-MAIL, ze co a ako.... Collapse
Pre Satelita: Ake albumy od Remains Of The Day? 2 mam od Kyri. A masaker...To o SxE..nemas to nahrate. Minuly tyzden bolo, ze skinheads verzus antifa a bol to taky biedny dokument, respektive didkusia, ze nic biednejsie, som este nevidel. Ale aj tak by som to chcečl vidiet...a ake albumy mas od Remains Of The Day?
Pre Satelita: Ake albumy od Remains Of The Day? 2 mam od Kyri. A masaker...To o SxE..nemas to nahrate. Minuly tyzden bolo, ze skinheads verzus antifa a bol to taky biedny dokument, respektive didkusia, ze nic biednejsie, som este nevidel. Ale aj tak by som to chcečl vidiet...a ake albumy mas od Remains Of The Day?... Collapse
