Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Tomáš wrote on 19. júna 2005 at 15:17
Pre Jara. čaw neskôr ked budem mat dajake prachy tak si ešte objednam aj Srať na biely dom.Ked ho ešte mate?
Pre Jara. čaw neskôr ked budem mat dajake prachy tak si ešte objednam aj Srať na biely dom.Ked ho ešte mate?... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 19. júna 2005 at 15:07
PRE Kyru. Ahoj kyra nesi ty nahodou ta čo bola v nedelu pri namesti s dajakou kamoškou A čo si mi povedala "NO NAZDAR" ? ked hej tak sory že som sa neozval lebo som vobec netušil že si to ti zapinalo mi to až neskôr.Lebo si pametam vtedy že si my pisala das pred mesiacom že budeš mať červene vlasy.Ked si to ty tak potom super.druhykrat sa už ozvem.Zatim Cawwo
PRE Kyru. Ahoj kyra nesi ty nahodou ta čo bola v nedelu pri namesti s dajakou kamoškou A čo si mi povedala "NO NAZDAR" ? ked hej tak sory že som sa neozval lebo som vobec netušil že si to ti zapinalo mi to až neskôr.Lebo si pametam vtedy že si my pisala das pred mesiacom že budeš mať červene vlasy.Ked si to ty tak potom super.druhykrat sa už ozvem.Zatim Cawwo... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 16:52
Pre akože "oi!aka" . A ešte som dačo zabudol nehraj sa tu na geroja akože oi!aka ked ani nevieš čo to slovo OI obsahuje proste čo to znači lebo si duti ako PAVEL a tak to určite nevieš.A toho PAVELA určite poznaš lebo jeho pozna cela škola DONEVIDENI,DONEVIDENIA
Pre akože "oi!aka" . A ešte som dačo zabudol nehraj sa tu na geroja akože oi!aka ked ani nevieš čo to slovo OI obsahuje proste čo to znači lebo si duti ako PAVEL a tak to určite nevieš.A toho PAVELA určite poznaš lebo jeho pozna cela škola DONEVIDENI,DONEVIDENIA... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 16:48
Pre Mariana. Nazdi už mi tie fotografie prišli diki.Ano dobre si si myslel mynule si my poslal z načo nazvu a teraz mi prišli z konfliktu ešte raz diki.Ked budem mat dajake fotky take čo ti nemaš tak ti ich možem poslať. ZATIM
Pre Mariana. Nazdi už mi tie fotografie prišli diki.Ano dobre si si myslel mynule si my poslal z načo nazvu a teraz mi prišli z konfliktu ešte raz diki.Ked budem mat dajake fotky take čo ti nemaš tak ti ich možem poslať. ZATIM... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 17. júna 2005 at 15:24
pre Cvirika :-))) ahOOOi ftacatko ta co zajtra poidete na koncert???? jak to vypatra???pridte bude sranda!!zapogujeme si aj vypijeme do sytosti!!! tymto zdravim cely SP dufam ze v auguste na jarmoku -ze tam budem hehehe cmuuuu K.
pre Cvirika :-))) ahOOOi ftacatko ta co zajtra poidete na koncert???? jak to vypatra???pridte bude sranda!!zapogujeme si aj vypijeme do sytosti!!! tymto zdravim cely SP dufam ze v auguste na jarmoku -ze tam budem hehehe cmuuuu K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 17. júna 2005 at 15:22
pre Marianka :-))) chlope....poslala som ti maila!!!dufam ze sa potesis tou spravou co ti tam oznamujem hehehe papa cmuuuu K.
pre Marianka :-))) chlope....poslala som ti maila!!!dufam ze sa potesis tou spravou co ti tam oznamujem hehehe papa cmuuuu K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 17. júna 2005 at 15:15
pre Dr. Martensa :-))) cawes poslala som ti SURNY e-mail...bolo by dobre keby si si ho precital este pred koncertom...potom si chcem s tebou pohovorit - o tom maile...papa na konciku cmuuuk _K.
pre Dr. Martensa :-))) cawes poslala som ti SURNY e-mail...bolo by dobre keby si si ho precital este pred koncertom...potom si chcem s tebou pohovorit - o tom maile...papa na konciku cmuuuk _K.... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 10:58
Pre hocikoho. Nepozna tu dakto z vas kapelu V.O (vybijany opasok)
Pre hocikoho. Nepozna tu dakto z vas kapelu V.O (vybijany opasok)... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 10:56
pRE JONYHO. Nazdi sory ale dnes nemam čas iba ked tak o 18:00 čo ti na to?A ked nemožeš tak na druhi piatok alebo daj mi tvoje čislo na mobil a ja sa s tebou dohodnem čo ti na to? Toto su moje čisla:T.mobile:0902105245 Orange:0915369885 Zatim.
pRE JONYHO. Nazdi sory ale dnes nemam čas iba ked tak o 18:00 čo ti na to?A ked nemožeš tak na druhi piatok alebo daj mi tvoje čislo na mobil a ja sa s tebou dohodnem čo ti na to? Toto su moje čisla:T.mobile:0902105245 Orange:0915369885 Zatim.... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 10:44
Pre alesa. Nazdar už aj teba tu dačo nalakalo?
Pre alesa. Nazdar už aj teba tu dačo nalakalo?... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 17. júna 2005 at 10:42
Pre hlupeho "Oi!aka" Jeden kokot na svete si tu ti lebo ti v boha neveriš ne?jaki poridni chuj si ty tak prečo ta každu nedelu vidim chodiť do kostola chuju.Ja nahodou do kostola nechodim.A kto vtedi napisal že to bol tvoj nazor ked nikto o nijakych nazorov nikdy nehovoril iba som napisal že by si my nič nepisal lebo si poriadny ...........!!!!!!!!!!!!! A dobre rano lebo spametať by si sa mal ty.A ked si mudry ako to ty hovoriš o sebe ma sa to použivať tak:DONEVIDENI,DONEVIDENIA,DONEVIDENIA,DONEVIDENI ty skurveny pojebany kokot oi!ačik
Pre hlupeho "Oi!aka" Jeden kokot na svete si tu ti lebo ti v boha neveriš ne?jaki poridni chuj si ty tak prečo ta každu nedelu vidim chodiť do kostola chuju.Ja nahodou do kostola nechodim.A kto vtedi napisal že to bol tvoj nazor ked nikto o nijakych nazorov nikdy nehovoril iba som napisal že by si my nič nepisal lebo si poriadny ...........!!!!!!!!!!!!! A dobre rano lebo spametať by si sa mal ty.A ked si mudry ako to ty hovoriš o sebe ma sa to použivať tak:DONEVIDENI,DONEVIDENIA,DONEVIDENIA,DONEVIDENI ty skurveny pojebany kokot oi!ačik... Collapse
Please wait...
ales wrote on 17. júna 2005 at 7:54
PRE JARA ahoj hned ako som to napisal klikol som na rozhovory a odpoved na moju otazku som dostal maj sa
PRE JARA ahoj hned ako som to napisal klikol som na rozhovory a odpoved na moju otazku som dostal maj sa... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 17. júna 2005 at 6:52
Pre Dr. Martensa: Odvoz uz asi mas ,ale neni to iste. Ked ma najebes jak furt ta na teba davat pozor nebudem,a uz ti fakt prijebem, ale ked ne ta sa ´´ozereme jak sviňi´´ a potom bude poriadok. A este jedna vec, kedze som kupil kombo, nemam prachy na UG fest a doma mi uz prachy nedaju a za 200sk z toho asi nic nebude, tak sa niekoho spytaj ci nechce kupit buster BOSS DS-2 za takych 1500sk ale dohodneme sa aj na nizsej cene.V PO stoji priblizne 4 500sk. Skus cim najskor. Ahoj sa!
Pre Dr. Martensa: Odvoz uz asi mas ,ale neni to iste. Ked ma najebes jak furt ta na teba davat pozor nebudem,a uz ti fakt prijebem, ale ked ne ta sa ´´ozereme jak sviňi´´ a potom bude poriadok. A este jedna vec, kedze som kupil kombo, nemam prachy na UG fest a doma mi uz prachy nedaju a za 200sk z toho asi nic nebude, tak sa niekoho spytaj ci nechce kupit buster BOSS DS-2 za takych 1500sk ale dohodneme sa aj na nizsej cene.V PO stoji priblizne 4 500sk. Skus cim najskor. Ahoj sa!... Collapse
Please wait...
ciciak wrote on 17. júna 2005 at 6:25
Nazdar matus aj ty si tu. to je super.To ty mukujes ne ja.
Nazdar matus aj ty si tu. to je super.To ty mukujes ne ja.... Collapse
Please wait...
Jony wrote on 17. júna 2005 at 6:12
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. júna 2005 at 6:11
Pre Dr.Martensa: Pišeš sa: Miki?, či Myky, či Myki, Miky...?
Pre Dr.Martensa: Pišeš sa: Miki?, či Myky, či Myki, Miky...?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. júna 2005 at 6:10
Pre Maroša: Miky ti pisal, že mo žeš piť...kurva keď sa spiješ, dostaneš po zadku...
Pre Maroša: Miky ti pisal, že mo žeš piť...kurva keď sa spiješ, dostaneš po zadku...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. júna 2005 at 6:10
Pre Maroša: PS:Nezabudni to tam vyčistiť...
Pre Maroša: PS:Nezabudni to tam vyčistiť...... Collapse
Please wait...
ciciak wrote on 17. júna 2005 at 6:07
Caf malicka. Nehrali sme, budeme hrat 27.06.2005 na namesti asi niekedz rano.Prid ked moyes.Caf ciciak
Caf malicka. Nehrali sme, budeme hrat 27.06.2005 na namesti asi niekedz rano.Prid ked moyes.Caf ciciak... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. júna 2005 at 5:44
Pre Dr.Martensa: Jaj, tak ja take nepoznam, ale viem asi o čom rozprávaš, lebo včera Bubo hučal do Pekača nech v sobotu nepije, lebo Keď chyti slinu, tak nevie prestať, takže to je tak???O.K., po víkende napiš ako bolo na koncerte, ak sa ti chce???
Pre Dr.Martensa: Jaj, tak ja take nepoznam, ale viem asi o čom rozprávaš, lebo včera Bubo hučal do Pekača nech v sobotu nepije, lebo Keď chyti slinu, tak nevie prestať, takže to je tak???O.K., po víkende napiš ako bolo na koncerte, ak sa ti chce???... Collapse
Please wait...