Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
kyra wrote on 26. júna 2005 at 19:52
pre Vsetkych :-))) cuuus ludia kto sa xysta v piatok do Martina??? dajte znat sak cim viac vychodnarov sa nas tam stretne tym lepsie hehehe....SK,SP idete???? ked hej tak kto vsetko????papapa cmuuuu K.
pre Vsetkych :-))) cuuus ludia kto sa xysta v piatok do Martina??? dajte znat sak cim viac vychodnarov sa nas tam stretne tym lepsie hehehe....SK,SP idete???? ked hej tak kto vsetko????papapa cmuuuu K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 26. júna 2005 at 19:49
pre Majkla 🙂 cuuus misiak ta co uz je po zarachu??? hehe jak zijes? doma uz lepsie? cakali sme ci neprides v piatok pred Geriho -ci nepoides s nami do PO...skoda bolo paradne !!! strasna haluz......joj keby si mohol ist na UG fest by bolo fasa....ja mozem ist ta sa tesim jak male decko len mam problem zohnat od dakoho spacak bo taketo veci ja doma bohuzial nemam....daj vediet co a jak papapapa cmuuuuk kyrus
pre Majkla 🙂 cuuus misiak ta co uz je po zarachu??? hehe jak zijes? doma uz lepsie? cakali sme ci neprides v piatok pred Geriho -ci nepoides s nami do PO...skoda bolo paradne !!! strasna haluz......joj keby si mohol ist na UG fest by bolo fasa....ja mozem ist ta sa tesim jak male decko len mam problem zohnat od dakoho spacak bo taketo veci ja doma bohuzial nemam....daj vediet co a jak papapapa cmuuuuk kyrus... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 25. júna 2005 at 3:39
Pre elvisa : No tak to je ok ved ja som sa len pokusil vysvetlit ti to...ale este si pockaj na Krtkovu odpoved alebo niekoho ineho z kapely...maj sa
Pre elvisa : No tak to je ok ved ja som sa len pokusil vysvetlit ti to...ale este si pockaj na Krtkovu odpoved alebo niekoho ineho z kapely...maj sa... Collapse
Please wait...
ellvis wrote on 24. júna 2005 at 20:07
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 24. júna 2005 at 19:54
Pre elvisa : ja sice niesom z kapely ale tak toto co pises nemas vobec overene a vytahujes to na nich.Ked mas na mysli kupovanie Cd tak to nieje komercia myslis si ze kolko na tom zarobia ked si kupis potlacene cd ktore museli aj niekde nahrat za nejake peniaze.....to co za to pytaju tak to je minimum a ako viem tak si to napaluju sami tak asi nikoho ineho nepodporis...A zatial co som sa stretol z ich pristupom k uverejneni pesniciek na strankach tak nikdy neboli proti a raz mam pocit ze krtko povedal ze keby mali dost miesta na stranke tak by tu boli vsetky mp3....taze tak....aspon co ja si myslim...nehovorim ze to je pravda ale mam pocit ze hej....cuuus
Pre elvisa : ja sice niesom z kapely ale tak toto co pises nemas vobec overene a vytahujes to na nich.Ked mas na mysli kupovanie Cd tak to nieje komercia myslis si ze kolko na tom zarobia ked si kupis potlacene cd ktore museli aj niekde nahrat za nejake peniaze.....to co za to pytaju tak to je minimum a ako viem tak si to napaluju sami tak asi nikoho ineho nepodporis...A zatial co som sa stretol z ich pristupom k uverejneni pesniciek na strankach tak nikdy neboli proti a raz mam pocit ze krtko povedal ze keby mali dost miesta na stranke tak by tu boli vsetky mp3....taze tak....aspon co ja si myslim...nehovorim ze to je pravda ale mam pocit ze hej....cuuus... Collapse
Please wait...
ellvis wrote on 24. júna 2005 at 19:34
cavte. dnes som si kupil vase cd, je to dobre, drzim palce. len ma trochu zaraza to vsetko o "anti komercii" tu na okoli a pritom sa tu vsetko musi kupovat. tiez pisete, ze seriete na copyrighty, mozem to teda kopirovat? rad kapely podporim, ak to ide priamo kapelam a nie manazerskemu aparatu, len ste v tomto nejako znacne nejasny 🙂
cavte. dnes som si kupil vase cd, je to dobre, drzim palce. len ma trochu zaraza to vsetko o "anti komercii" tu na okoli a pritom sa tu vsetko musi kupovat. tiez pisete, ze seriete na copyrighty, mozem to teda kopirovat? rad kapely podporim, ak to ide priamo kapelam a nie manazerskemu aparatu, len ste v tomto nejako znacne nejasny :)... Collapse
Please wait...
matus wrote on 24. júna 2005 at 18:07
je to tak, no je to tak jak hovori Demko. vivat Demko.
je to tak, no je to tak jak hovori Demko. vivat Demko.... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 24. júna 2005 at 10:17
Pre MAriana. Serus. hej mam tam taky zebracky inzerat ale hram iba v takej zebrackej kapele co maju aparat ale nemaju skusobnu ta ze na picu. este sme nezahrali celu piesen jak ma byt ale dufam ze sa to raz spravi. ta serus
Pre MAriana. Serus. hej mam tam taky zebracky inzerat ale hram iba v takej zebrackej kapele co maju aparat ale nemaju skusobnu ta ze na picu. este sme nezahrali celu piesen jak ma byt ale dufam ze sa to raz spravi. ta serus... Collapse
Please wait...
ales wrote on 24. júna 2005 at 9:11
pre kyru. Nazdarek!!!!kecali sme o zaciatku konca o tom ze burger boys su dobra kapela..........!!!!!!!!A ked ta niekedy stretnem tak to ti urcite pozravim a mozno ma hned spoznas lebo to triko nosim casto a asi som zatial jediny kto ho v bj ma!!!!!!!!maj sa
pre kyru. Nazdarek!!!!kecali sme o zaciatku konca o tom ze burger boys su dobra kapela..........!!!!!!!!A ked ta niekedy stretnem tak to ti urcite pozravim a mozno ma hned spoznas lebo to triko nosim casto a asi som zatial jediny kto ho v bj ma!!!!!!!!maj sa... Collapse
Please wait...
ales wrote on 24. júna 2005 at 9:11
Nazdarek tomas celkom dobre kde si teraz??????????????
Nazdarek tomas celkom dobre kde si teraz??????????????... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 24. júna 2005 at 9:10
Pre alesa. jak sa dari???
Pre alesa. jak sa dari???... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 24. júna 2005 at 9:04
Pre mariana. čawki,je sice pravda že BJ je male mesto ale nepozname sa tu všetci.A ja som vobec nevedel že ti si so SK ja som myslel že si s dakdial od tialto.Zatim čawki
Pre mariana. čawki,je sice pravda že BJ je male mesto ale nepozname sa tu všetci.A ja som vobec nevedel že ti si so SK ja som myslel že si s dakdial od tialto.Zatim čawki... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 24. júna 2005 at 9:01
Pre kyru. Dobre takže sa nehnevaš hej? Ale ked sa chceš stretnuť tak termin vyber ti.Ale ked aš tak od utorka lebo teraz musim sedieť doma mam rozbitu hlavu.AHOJ
Pre kyru. Dobre takže sa nehnevaš hej? Ale ked sa chceš stretnuť tak termin vyber ti.Ale ked aš tak od utorka lebo teraz musim sedieť doma mam rozbitu hlavu.AHOJ... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. júna 2005 at 6:27
Pre Tomáša: Ha ha...sme sa zasmijali...., .....vidím, že ste sa s Kyrou stretli, a predsa ste sa nestretli..., nepoznáte sa všetci v Bardejove? Je vás tam veľa, lebo nás v Svidníku málo...?
Pre Tomáša: Ha ha...sme sa zasmijali...., .....vidím, že ste sa s Kyrou stretli, a predsa ste sa nestretli..., nepoznáte sa všetci v Bardejove? Je vás tam veľa, lebo nás v Svidníku málo...?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. júna 2005 at 6:27
Pre Maroša: Nazdar, sorry, ale momentálne sa mi už nechce písať, aj tebe...lebo už si piaty v poradí, a ešte idem písať e-mail Kati, a je teraz o hodinu polnoc, a chcem spať, aby som ti tento e-mail zajtra poslal... . Ak by som išiel tam kde chcem ísť, tak môžeme niečo popísať určite ti budem mať čo povedať, takže zatiaľ ahoj, pozdrav ma, a ja to dám vedieť, keď budem mať niečo nové... .
Pre Maroša: Nazdar, sorry, ale momentálne sa mi už nechce písať, aj tebe...lebo už si piaty v poradí, a ešte idem písať e-mail Kati, a je teraz o hodinu polnoc, a chcem spať, aby som ti tento e-mail zajtra poslal... . Ak by som išiel tam kde chcem ísť, tak môžeme niečo popísať určite ti budem mať čo povedať, takže zatiaľ ahoj, pozdrav ma, a ja to dám vedieť, keď budem mať niečo nové... .... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 23. júna 2005 at 16:21
pre Alesa :-))) ahOOOOiiii!!! viem ze som rozpravala s typkom so Zonou A na triku ale bohuzial si momentalne nevybavim tvoju tvar ani si nespomeniem co presne sme kecali...skusis mi pripomenut????ked ma dakedy stretnes tak mi pozdrav a povedz ze si Ales a ja potom uz budem vediet ze si to ty...co sme kecali????...hej to s kuklacmi je fuckt pravda....svine buzerantske....jak jebly sme stali pri stene aspon pol hodky -vedla mna ten typek z Ilegalit co mal okuliare hehe ho vypocuvali jak male decko....seee ya sooon papa napis mi na maila ked xces-mas ho v kolonke e-mail ktoru bohuzial vyplnujem len ja hehe papapa cmuuuuuu K.
pre Alesa :-))) ahOOOOiiii!!! viem ze som rozpravala s typkom so Zonou A na triku ale bohuzial si momentalne nevybavim tvoju tvar ani si nespomeniem co presne sme kecali...skusis mi pripomenut????ked ma dakedy stretnes tak mi pozdrav a povedz ze si Ales a ja potom uz budem vediet ze si to ty...co sme kecali????...hej to s kuklacmi je fuckt pravda....svine buzerantske....jak jebly sme stali pri stene aspon pol hodky -vedla mna ten typek z Ilegalit co mal okuliare hehe ho vypocuvali jak male decko....seee ya sooon papa napis mi na maila ked xces-mas ho v kolonke e-mail ktoru bohuzial vyplnujem len ja hehe papapa cmuuuuuu K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 23. júna 2005 at 16:17
pre Tomasa:-)) cuuuus myslela som to vo vyzname - kasli na to...sorac ale tento piatok uz po skole o pol 2 odchadzame s Chlastom a zopar dalsimi ludmi do PO za kamosmi taze nebudem doma ale f poho dakedy sa stretneme ved ja sa nehnevam...dufam ze to neni pravda ze z koncertmi je kaput bo ked hej tak bardejov bude uz totalne mucne mesto .....vivat revolution papa cmuuuu K.
pre Tomasa:-)) cuuuus myslela som to vo vyzname - kasli na to...sorac ale tento piatok uz po skole o pol 2 odchadzame s Chlastom a zopar dalsimi ludmi do PO za kamosmi taze nebudem doma ale f poho dakedy sa stretneme ved ja sa nehnevam...dufam ze to neni pravda ze z koncertmi je kaput bo ked hej tak bardejov bude uz totalne mucne mesto .....vivat revolution papa cmuuuu K.... Collapse
Please wait...
ales wrote on 23. júna 2005 at 13:18
Pre kyru. Ahoj ako sa vede?Ja som ten čo sa s tebou rozpraval na koncerte co mam triko Zonu A. Je pravda že tam kus pozde prišli kuklaci?????????????, Maj sa
Pre kyru. Ahoj ako sa vede?Ja som ten čo sa s tebou rozpraval na koncerte co mam triko Zonu A. Je pravda že tam kus pozde prišli kuklaci?????????????, Maj sa... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 22. júna 2005 at 18:59
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 22. júna 2005 at 12:30
Pre Mariana : Neviem co ti mam napisat. O koncerte sme uz kecali ,tak povedz co nove by si chcel vediet. Pre všetkých: Nechce niekto náhodou kúpiť gitarový efekt BOSS DS2Turbo Distortion v zachovalom stave, akurát nefunguje 2.turbo mód.Cena by bola približne 1400sk, ale možeme sa ešte dohodnúť. Moj e-mail : maros.j@post.sk
Pre Mariana : Neviem co ti mam napisat. O koncerte sme uz kecali ,tak povedz co nove by si chcel vediet. Pre všetkých: Nechce niekto náhodou kúpiť gitarový efekt BOSS DS2Turbo Distortion v zachovalom stave, akurát nefunguje 2.turbo mód.Cena by bola približne 1400sk, ale možeme sa ešte dohodnúť. Moj e-mail : maros.j@post.sk... Collapse
Please wait...