Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Dr.Martens wrote on 15. júna 2005 at 9:43
!!!Pre Mariana!!!AhOi!Marian!Teraz momentalne nemam az tak casto pristup k netu,lebo sa ucitelom nexce s nami sediet do piatej v ucebni.Vraj to oni nemaju platene.Inac jak sa mame?Zatim!
!!!Pre Mariana!!!AhOi!Marian!Teraz momentalne nemam az tak casto pristup k netu,lebo sa ucitelom nexce s nami sediet do piatej v ucebni.Vraj to oni nemaju platene.Inac jak sa mame?Zatim!... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 15. júna 2005 at 9:41
!!!Pre Marosa!!!Sevas Maros!Uz mam praxy na palicky a v piatok mu ich donesiem.Ale musi mi dat za nix praxi,aby som mal na sobotu,ked pojdem do BJ.Nevies nahodou ci ide Zdeno Popik na aute?Zatim!
!!!Pre Marosa!!!Sevas Maros!Uz mam praxy na palicky a v piatok mu ich donesiem.Ale musi mi dat za nix praxi,aby som mal na sobotu,ked pojdem do BJ.Nevies nahodou ci ide Zdeno Popik na aute?Zatim!... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:24
Pre Maroša: Dr. Martens sa tu akosi neukazuje...
Pre Maroša: Dr. Martens sa tu akosi neukazuje...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:20
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:15
Pre Satelita: Prišli mi 4 e-maily a mam aj fotky. Ešte som nepozeral, a nečital...nestiham, dufam, že po obede sa k tomu dostanem...zatiaľ...
Pre Satelita: Prišli mi 4 e-maily a mam aj fotky. Ešte som nepozeral, a nečital...nestiham, dufam, že po obede sa k tomu dostanem...zatiaľ...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:12
Pre Kyru: Koncerty nebudú...no my sa určite ešte stretneme...kurva život pred nami....Fetky som nestihol poslať, dufam, že dnes pošlem... .Čvirik na jarmoku asi nebude, lebo bude v Prahe..., no zvyšok partie tam určite bude... . Na ku akciu idete do Prešova???Ake kapely budu hrať v KE neviem, myslím, že to nie je jasne. Prečo Slabota? Na vychode , ale aj na celom slovensku je punk scena absolutna slabota... . Inač ja Adrika nepoznám, len som sa ho pýtal v tej kronike... .To som si všimol, že sivypisovala...dal ich tam? Neviem, myslím, že lepšie je mu napisať e-mail...neviem... .Zatial...posielam fotky... , a počkam na tvoje fotky.........
Pre Kyru: Koncerty nebudú...no my sa určite ešte stretneme...kurva život pred nami....Fetky som nestihol poslať, dufam, že dnes pošlem... .Čvirik na jarmoku asi nebude, lebo bude v Prahe..., no zvyšok partie tam určite bude... . Na ku akciu idete do Prešova???Ake kapely budu hrať v KE neviem, myslím, že to nie je jasne. Prečo Slabota? Na vychode , ale aj na celom slovensku je punk scena absolutna slabota... . Inač ja Adrika nepoznám, len som sa ho pýtal v tej kronike... .To som si všimol, že sivypisovala...dal ich tam? Neviem, myslím, že lepšie je mu napisať e-mail...neviem... .Zatial...posielam fotky... , a počkam na tvoje fotky............ Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 15. júna 2005 at 6:11
Pre MAriana som ti poslal tie fotky.Nezlakol si sa? A prisli ti vobec? Lebo mne o prilohy zobralo iba jednu fotku. tak neviem. Nazdar
Pre MAriana som ti poslal tie fotky.Nezlakol si sa? A prisli ti vobec? Lebo mne o prilohy zobralo iba jednu fotku. tak neviem. Nazdar... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 15. júna 2005 at 6:10
For KYRA ViVat Kyra Vivat. Cha Hej tak v sobotu ale ja este neviem ci pridem na 100percent. dufam ze hej. TAk caf
For KYRA ViVat Kyra Vivat. Cha Hej tak v sobotu ale ja este neviem ci pridem na 100percent. dufam ze hej. TAk caf... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:05
Pre Satelita: Teraz som tu...
Pre Satelita: Teraz som tu...... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 14. júna 2005 at 15:09
pre Satelita :-))) noooo caaaawes ta co,uz chytas MTV??? hehe srandujem...vazne to by bola supa ale to si musime pockat azda az na buduci rok ked tu opet dorazi dajaky kokotsky cirkus...nechapem to ludia platia a bavia sa na tom ako dajake vykradnute mozgy tam tyraju bezmocne zvieratka...kokoti...na druhy rok sa spojime s SP,SK,PO...a poideme spolu im tam vykricat aky su to hajzli ...neboi na koncik pridem tak sa maj!!!seee ya v sobotu cmuuu K.
pre Satelita :-))) noooo caaaawes ta co,uz chytas MTV??? hehe srandujem...vazne to by bola supa ale to si musime pockat azda az na buduci rok ked tu opet dorazi dajaky kokotsky cirkus...nechapem to ludia platia a bavia sa na tom ako dajake vykradnute mozgy tam tyraju bezmocne zvieratka...kokoti...na druhy rok sa spojime s SP,SK,PO...a poideme spolu im tam vykricat aky su to hajzli ...neboi na koncik pridem tak sa maj!!!seee ya v sobotu cmuuu K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 14. júna 2005 at 15:03
pre Marianka :-))) nazdarek taze dnes tj. 14.6 uz som bola na maile a som tam upratala trochu nech tam mam miesto pre novu postu- dufam ze 2,7 MB bude stacit lebo ma poranda...uz som vymazala snad vsetko co sa dalo :-))) ...no dnes mi prisiel len mail v ktorom mi oznamujes ze mi posles dalsie 4 s fotkami-a tie mi nedosli....ta tak..to ty si ich asi este nestihol poslat ze???dufam ze je to v tom a ne v tom ze mam zas nedostatok miesta ....ako vidim s tym koncertom asi muka co??? mali sme byt opet vsecja spolu a tak biedne to dopadlo ze uz ani mne sa tam 2krat necHCe ale ako sa poznam poidem tam a zrobim si feeejst naladu s Beer and Vine :-)))..juuuj sak ozdaj sa este nekde stretneme...to v sK uz vazne s koncertmi kaput???v lete by sme prisli keby daco bolo...dufam ze aspon do SP na jurmak ma pustia bo i Cvirika by som uz rada videla a vraj to je cista supa hehe....My s Chlasťom sa tento mesiac este xystame navstivit presovsku "punx psychiatriu" taze taky maly vyletik si zrobime...dufam ze aspon tam bude haluz ked uz tu je sicko v keli...skoda toho koncertu...mimochodom kto su Norton a preco Adrik hovori ze je to tam v KE slabota???co tam vlastne bude hrat???keby si mu mohol povedat aby mi dal dajak vediet-ja mu tam stale vypisujem kapely do rubriky "scena" hehe...skusim popytat suseda ze ked bude mat cas aby mi tie fotky co som ja,janči a Chlasťo napalil dobre???a potom to dajak poriesim...zdruff buba a all crew cmuuuuu K.
pre Marianka :-))) nazdarek taze dnes tj. 14.6 uz som bola na maile a som tam upratala trochu nech tam mam miesto pre novu postu- dufam ze 2,7 MB bude stacit lebo ma poranda...uz som vymazala snad vsetko co sa dalo :-))) ...no dnes mi prisiel len mail v ktorom mi oznamujes ze mi posles dalsie 4 s fotkami-a tie mi nedosli....ta tak..to ty si ich asi este nestihol poslat ze???dufam ze je to v tom a ne v tom ze mam zas nedostatok miesta ....ako vidim s tym koncertom asi muka co??? mali sme byt opet vsecja spolu a tak biedne to dopadlo ze uz ani mne sa tam 2krat necHCe ale ako sa poznam poidem tam a zrobim si feeejst naladu s Beer and Vine :-)))..juuuj sak ozdaj sa este nekde stretneme...to v sK uz vazne s koncertmi kaput???v lete by sme prisli keby daco bolo...dufam ze aspon do SP na jurmak ma pustia bo i Cvirika by som uz rada videla a vraj to je cista supa hehe....My s Chlasťom sa tento mesiac este xystame navstivit presovsku "punx psychiatriu" taze taky maly vyletik si zrobime...dufam ze aspon tam bude haluz ked uz tu je sicko v keli...skoda toho koncertu...mimochodom kto su Norton a preco Adrik hovori ze je to tam v KE slabota???co tam vlastne bude hrat???keby si mu mohol povedat aby mi dal dajak vediet-ja mu tam stale vypisujem kapely do rubriky "scena" hehe...skusim popytat suseda ze ked bude mat cas aby mi tie fotky co som ja,janči a Chlasťo napalil dobre???a potom to dajak poriesim...zdruff buba a all crew cmuuuuu K.... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 14. júna 2005 at 14:01
Pre MAriana Este si tu?
Pre MAriana Este si tu?... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 14. júna 2005 at 13:30
Pre Kyru. Dobra sms Nie? Sranda ale to nieje moj vytvor. MAs pravdu s tym cirkusom je to dobri napad raz taku akciu spravime . Myslim ze keby sme to vcas ohlasili a ludia by boli ochotny mozno by sa to vydarilo no neviem keby to bolo v mojich silach tak by som sa zucastnil. Na koncik uz ides ne? ved preto. TAk sa maj CMUK
Pre Kyru. Dobra sms Nie? Sranda ale to nieje moj vytvor. MAs pravdu s tym cirkusom je to dobri napad raz taku akciu spravime . Myslim ze keby sme to vcas ohlasili a ludia by boli ochotny mozno by sa to vydarilo no neviem keby to bolo v mojich silach tak by som sa zucastnil. Na koncik uz ides ne? ved preto. TAk sa maj CMUK... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 14. júna 2005 at 13:29
Pre Dr.Martensa: Bubo Ti odkazuje aby si mu kupil tie palicky, lebo na sobotu ine nema. Skus naškrabať niekde prachy lebo je to súrne. Napiš mne , alebo bubovi sms ze ako.
Pre Dr.Martensa: Bubo Ti odkazuje aby si mu kupil tie palicky, lebo na sobotu ine nema. Skus naškrabať niekde prachy lebo je to súrne. Napiš mne , alebo bubovi sms ze ako.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júna 2005 at 13:26
Pre Satelita: šarišská natierka...ja neviem som z toho chuj....
Pre Satelita: šarišská natierka...ja neviem som z toho chuj....... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 14. júna 2005 at 13:25
Pre vsetkych No koncert bude. Budu Ilegality,C.B.A. , Norton. To s tou Sariskou neviem na plagate niesu napisane. NAzdar
Pre vsetkych No koncert bude. Budu Ilegality,C.B.A. , Norton. To s tou Sariskou neviem na plagate niesu napisane. NAzdar... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júna 2005 at 10:16
Pre Murishu: tak to ťa ľutujem. Ja už dva mesiace nerobím v škole nič iné, iba chodím na internet. Potom to tak vyzerá, ale to nevadí...
Pre Murishu: tak to ťa ľutujem. Ja už dva mesiace nerobím v škole nič iné, iba chodím na internet. Potom to tak vyzerá, ale to nevadí...... Collapse
Please wait...
Mirusha wrote on 14. júna 2005 at 9:30
Pre Kyru čaf muko, ta čo ty?veget?ešte si chorá?v škole je to na zbláznenie. píšeme same testy a hlavne tie opravné.tak zatíííííííím szia
Pre Kyru čaf muko, ta čo ty?veget?ešte si chorá?v škole je to na zbláznenie. píšeme same testy a hlavne tie opravné.tak zatíííííííím szia... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júna 2005 at 8:15
Pre Kyru: Ešte som zabudol, pýtal som sa Adrika na jeho stranke v kronike na tenn fest, fest bude, a on povedal, že podľa neho je to slabé...
Pre Kyru: Ešte som zabudol, pýtal som sa Adrika na jeho stranke v kronike na tenn fest, fest bude, a on povedal, že podľa neho je to slabé...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júna 2005 at 7:07
Pre Kyru: Poslal som ti e-mail, no fotky som už nestihol, pošlem dnes po obede, alebo zajtra...
Pre Kyru: Poslal som ti e-mail, no fotky som už nestihol, pošlem dnes po obede, alebo zajtra...... Collapse
Please wait...