Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre Milosa: Ahoj, vdaka za mail - kedze moja odpoved bude trochu dlhsia, poslem ti ju na tvoj mail...
Pre Milosa: Ahoj, vdaka za mail - kedze moja odpoved bude trochu dlhsia, poslem ti ju na tvoj mail...... Collapse
a este ak sa mozem spytat na nazor na skupinu HT. viem ze punkom sa to uz dlhsie neda nazvat, ale som zvedavy, co mi poviete. Dakujem
a este ak sa mozem spytat na nazor na skupinu HT. viem ze punkom sa to uz dlhsie neda nazvat, ale som zvedavy, co mi poviete. Dakujem... Collapse
zdravim, mam na Vas taku otazku. mam Vase albumy aj tricko a mam Vas rad a aj vas uznavam.snazite sa asi zit to co vravite a spievate. ale akosi mi z toho vsetkeho vychadza, ze takto sa to jednoducho neda. ved aj Vasa aktivita je velmi mala. ostatni z toho maju biznis, ale to ich mozno motivuje pokracovat. a my mame co pocuvat, aj ked clovek co nieco spieva, sa s tym uplne nestotoznuje. skratka ak by tu nebol biznis tak by sme tu mozno mali nizsiu kvalitu a vyslo by nieco len raz za cas. nevravim ze uznavam "komercny" punk, len tu tak rozmyslam, ci sa to bez toho da. mozno ze to nie je tym, aki su ludia. casom nas skratka do toho dotlacila doba. je to smutne ale malo kde nejde o peniaze. je krasne vediet ze hudobnik robi nieco LEN pre zabavu, ale potom ako sami pisete, nevezmete do ruky nastroje 9 mesiacov. Neviem, mozno treba najst nejaku strednu cestu?
zdravim, mam na Vas taku otazku. mam Vase albumy aj tricko a mam Vas rad a aj vas uznavam.snazite sa asi zit to co vravite a spievate. ale akosi mi z toho vsetkeho vychadza, ze takto sa to jednoducho neda. ved aj Vasa aktivita je velmi mala. ostatni z toho maju biznis, ale to ich mozno motivuje pokracovat. a my mame co pocuvat, aj ked clovek co nieco spieva, sa s tym uplne nestotoznuje. skratka ak by tu nebol biznis tak by sme tu mozno mali nizsiu kvalitu a vyslo by nieco len raz za cas. nevravim ze uznavam "komercny" punk, len tu tak rozmyslam, ci sa to bez toho da. mozno ze to nie je tym, aki su ludia. casom nas skratka do toho dotlacila doba. je to smutne ale malo kde nejde o peniaze. je krasne vediet ze hudobnik robi nieco LEN pre zabavu, ale potom ako sami pisete, nevezmete do ruky nastroje 9 mesiacov. Neviem, mozno treba najst nejaku strednu cestu?... Collapse
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp
Caf toy pistols....sa chcem opitat isli by ste v najblizsej dobe hrat koncert do Trenčina do bunkru???Boli by sme radi keby hej....ak ano kolko by ste si pitali??? odp... Collapse
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.
pre Kosta: myspace.com/esenpe bandzone.cz/snp kvalita nahravok je maximalne uboha, osobne sa hanbim za tie mp3ky. v dobe kedy to bolo nahravane sme sa ucili iba hrat.... Collapse
dik za super koncert v MI.dufam ze sa este stretneme na jednom podiu.vela zdaru praje kapela SNP
dik za super koncert v MI.dufam ze sa este stretneme na jednom podiu.vela zdaru praje kapela SNP... Collapse
Pre Bebu: Ahoj. Teoreticky ano. Raz sme uz nieco s Trencinom riesil, no potom z toho zislo. Kazdopadne. ak nas tam niekto zavola a bude sa nam dat, radi prideme. Do konca roka uz nehrame nikde, v novom roku mame rozriesene Kosice.
Pre Bebu: Ahoj. Teoreticky ano. Raz sme uz nieco s Trencinom riesil, no potom z toho zislo. Kazdopadne. ak nas tam niekto zavola a bude sa nam dat, radi prideme. Do konca roka uz nehrame nikde, v novom roku mame rozriesene Kosice.... Collapse
Cafte scela by som sa spitat ci planujete hrat niekde pri Trencine....radi by sme vas tu vydeli...dik
Cafte scela by som sa spitat ci planujete hrat niekde pri Trencine....radi by sme vas tu vydeli...dik... Collapse
Pre Mariana: Ahoj. Som rad, ze sa Vam pacilo... Ja som mal zamer v nedelu ist este s Vami na pivko, no bol som totalne odpisany... Mam chriku, teploty a tak... Inac, premyslal som nad tym a teoreticky by sme mohli zvrtnut na jar tie Kosice... Ved este pokecame. Verim, ze ste stastne dosli domov.
Pre Mariana: Ahoj. Som rad, ze sa Vam pacilo... Ja som mal zamer v nedelu ist este s Vami na pivko, no bol som totalne odpisany... Mam chriku, teploty a tak... Inac, premyslal som nad tym a teoreticky by sme mohli zvrtnut na jar tie Kosice... Ved este pokecame. Verim, ze ste stastne dosli domov.... Collapse
Pre Seika: My dakujeme Tebe...Aj nabuduce...
Pre Seika: My dakujeme Tebe...Aj nabuduce...... Collapse
Pre TOY PISTOLS: ...kurva stare dobre casy :-). Ako ste dosli domov? My nakoniec ta chata, uplny masaker, a skoda Krtko, ze si nedosiel v nedelu, nakoniec to bolo v Tartarose. Inak paradny koncert ste odohrali, a fakt mozno dobre, ze nehravate tak casto, aspon si to potom clovek viac vazi. A dikes organizatorom za fasa akciu. Dufam, ze najneskor v Michalovciach :-)...
Pre TOY PISTOLS: ...kurva stare dobre casy :-). Ako ste dosli domov? My nakoniec ta chata, uplny masaker, a skoda Krtko, ze si nedosiel v nedelu, nakoniec to bolo v Tartarose. Inak paradny koncert ste odohrali, a fakt mozno dobre, ze nehravate tak casto, aspon si to potom clovek viac vazi. A dikes organizatorom za fasa akciu. Dufam, ze najneskor v Michalovciach :-)...... Collapse
Díky celej kapele,že ste došli zahrat ku nám do Brezna bola to fakt super akciaa aa bol som prekvapený kolo ludí došlo fakt díky
Díky celej kapele,že ste došli zahrat ku nám do Brezna bola to fakt super akciaa aa bol som prekvapený kolo ludí došlo fakt díky... Collapse
Pre Jakuba: Ahoj. Dokonca roka pravdepodobne nie. 25.10 hrame v Brezne a potom 15.11 v Michalovciach... Neviem o tom, kde sa da hrat v Roznave a okoli... Kazdopadne, ak by nas niekto zavolal, tak mozne to je, ale asi az v novom roku...
Pre Jakuba: Ahoj. Dokonca roka pravdepodobne nie. 25.10 hrame v Brezne a potom 15.11 v Michalovciach... Neviem o tom, kde sa da hrat v Roznave a okoli... Kazdopadne, ak by nas niekto zavolal, tak mozne to je, ale asi az v novom roku...... Collapse
Nebudete mat nejaky koncert v blizkosti Rožnavy.
Nebudete mat nejaky koncert v blizkosti Rožnavy.... Collapse
Pre Kuba BB: Ahoj, koncert v BB neplanujeme, mame taku internu dohodu, ze koncerty v BB nehravame...
Pre Kuba BB: Ahoj, koncert v BB neplanujeme, mame taku internu dohodu, ze koncerty v BB nehravame...... Collapse
Cau Pistol pocuj s kym to sme dakedy tu na odkazovaci pisali? nepametam jak sa volal ten Punkac, znas o kom hovorim? raz bol v BJ este v K2 na dajakom oncerte
Cau Pistol pocuj s kym to sme dakedy tu na odkazovaci pisali? nepametam jak sa volal ten Punkac, znas o kom hovorim? raz bol v BJ este v K2 na dajakom oncerte... Collapse
Zdravim,planujete este tento alebo nabuduci rok daky koncert doma v Bystrici ???
Zdravim,planujete este tento alebo nabuduci rok daky koncert doma v Bystrici ???... Collapse
Pre Wrba: Este to nie je iste, zatial je to v stadiu dohadovania... Ked to bude aktualne, bude to na stranke.
Pre Wrba: Este to nie je iste, zatial je to v stadiu dohadovania... Ked to bude aktualne, bude to na stranke.... Collapse
nazdar, 25.10 hrate w BR ??? len tak pre informáciu 🙂
nazdar, 25.10 hrate w BR ??? len tak pre informáciu :)... Collapse
Pre Martina z Michaloviec: martin2440@orangemai.sk, neda sa mi napisat Ti mejl. Skusal som to za posledne 2 tyzdne asi 5 krat. Skus sa pozriet, ci nemas plnu schranku...
Pre Martina z Michaloviec: martin2440@orangemai.sk, neda sa mi napisat Ti mejl. Skusal som to za posledne 2 tyzdne asi 5 krat. Skus sa pozriet, ci nemas plnu schranku...... Collapse
