Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
koro-key wrote on 2. februára 2009 at 14:29
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 18. januára 2009 at 20:35
Pre Johnnyho: Dakujeme, tiez zelame do buducna vela zdaru a tesime sa na pripadne dalsie stretnutie...
Pre Johnnyho: Dakujeme, tiez zelame do buducna vela zdaru a tesime sa na pripadne dalsie stretnutie...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 18. januára 2009 at 20:31
Pre "Anomíma": Ahoj, kedze odpoved je trochu dlhsia, posielam ti ju na tvoj mail.
Pre "Anomíma": Ahoj, kedze odpoved je trochu dlhsia, posielam ti ju na tvoj mail.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 18. januára 2009 at 20:29
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...... Collapse
Please wait...
johnny wrote on 18. januára 2009 at 11:52
Cawte borci....koncert v TN sa fakt podaril aj ked sa kadeco posralo..ale bolo to fajn :D...dikes ze ste prisli a ze sme mali tu cest si s vami zahrat....dufam ze niekedy zopakujeme podobnu akcion 🙂 nech vam to hra 🙂 za Uhol dopadu johnny 😀
Cawte borci....koncert v TN sa fakt podaril aj ked sa kadeco posralo..ale bolo to fajn :D...dikes ze ste prisli a ze sme mali tu cest si s vami zahrat....dufam ze niekedy zopakujeme podobnu akcion 🙂 nech vam to hra 🙂 za Uhol dopadu johnny :D... Collapse
Please wait...
anomím wrote on 16. januára 2009 at 17:25
Cauko,vcera som cital vas rozhovor s hiraxom.Myslim si ze v mnohych veciach mate pravdu.Mali ste pravdu vo veciach co ste pisali objektivne.Co ste pisali subjektnivne na jednotlive kapely,neviem posudit kolko je vela ked kapela za koncert zoberie .Urcite to nesmie vyst na jedneho clena tolko ze z toho vyzije..je blbost si zarabat punkom..teda z neho zit..ale ako mozete vediet kde te peniaze koncia po tom ako si ich kapela vezme...vacsinu moze zobrat producent vid SPS az sa nemylim. ale inak to je myslim velmi diskutabilne...a este mam svoj nazor ohladom predavania cd v hypermarketoch.Myslim si ze je to uplne ale uplne jedno kde sa cd nosice predavaju (iked je pravda ze obch. retazec ci to moze zdrazit),a ze su vedla cmorika a neviem akych "idolov" to sa kludne moze stat aj v hociakom hudobnom obchode alebo distre na nete....V istom slovazmysle svami suhlasim..ale v istom nie...jo a este mi to prislo tak ze vy ste vacsinou "napadali" take viac menej oblubene kapely v undergrounde..tak mi to prislo tak ze chcete vyzdvihnut seba..ale to pochybujem..len mate nato iny pohlad...Ale aj to ze predsalen nema sa na tom punku zarabat ale aspon par šupov ...pozri taky priklad :ja skejtujem bavi ma to ,nikdy by som si tym nechcel zarabat,(nechcel by som sa stat otrokom svojho konicka)ale nie je zle ked mi raz zacas niekto povie po tom ako si dam murik ze :"noo zoskocit metrovy murik nevie hocikto"..no a toto prirovnavam ktomu ..ze mne nepripada ze by sa na svoje pomery kapely ako NVU a pod. na punku nabalovala (prachmi)..prenich je to par supov ..a nemyslim si ze by mali nejae vily a drahe auta ...oka len tolko..snad som napisal vse co som mal namysli a snad vse pochopite ako som to aj myslel...tak cakam na najaku odpoved:)..
Cauko,vcera som cital vas rozhovor s hiraxom.Myslim si ze v mnohych veciach mate pravdu.Mali ste pravdu vo veciach co ste pisali objektivne.Co ste pisali subjektnivne na jednotlive kapely,neviem posudit kolko je vela ked kapela za koncert zoberie .Urcite to nesmie vyst na jedneho clena tolko ze z toho vyzije..je blbost si zarabat punkom..teda z neho zit..ale ako mozete vediet kde te peniaze koncia po tom ako si ich kapela vezme...vacsinu moze zobrat producent vid SPS az sa nemylim. ale inak to je myslim velmi diskutabilne...a este mam svoj nazor ohladom predavania cd v hypermarketoch.Myslim si ze je to uplne ale uplne jedno kde sa cd nosice predavaju (iked je pravda ze obch. retazec ci to moze zdrazit),a ze su vedla cmorika a neviem akych "idolov" to sa kludne moze stat aj v hociakom hudobnom obchode alebo distre na nete....V istom slovazmysle svami suhlasim..ale v istom nie...jo a este mi to prislo tak ze vy ste vacsinou "napadali" take viac menej oblubene kapely v undergrounde..tak mi to prislo tak ze chcete vyzdvihnut seba..ale to pochybujem..len mate nato iny pohlad...Ale aj to ze predsalen nema sa na tom punku zarabat ale aspon par šupov ...pozri taky priklad :ja skejtujem bavi ma to ,nikdy by som si tym nechcel zarabat,(nechcel by som sa stat otrokom svojho konicka)ale nie je zle ked mi raz zacas niekto povie po tom ako si dam murik ze :"noo zoskocit metrovy murik nevie hocikto"..no a toto prirovnavam ktomu ..ze mne nepripada ze by sa na svoje pomery kapely ako NVU a pod. na punku nabalovala (prachmi)..prenich je to par supov ..a nemyslim si ze by mali nejae vily a drahe auta ...oka len tolko..snad som napisal vse co som mal namysli a snad vse pochopite ako som to aj myslel...tak cakam na najaku odpoved:)..... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 16. januára 2009 at 11:06
Pre Kubina: Ahoj, texty pise Krtko... Na sobotnajsi koncert asi neprinesieme nic, lebo momentalne nemame ziadne tricka, odznaky ani nasivky - budeme to (mozno) riesit v dohladnej dobe...
Pre Kubina: Ahoj, texty pise Krtko... Na sobotnajsi koncert asi neprinesieme nic, lebo momentalne nemame ziadne tricka, odznaky ani nasivky - budeme to (mozno) riesit v dohladnej dobe...... Collapse
Please wait...
kubina wrote on 12. januára 2009 at 21:56
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka... Collapse
Please wait...
kubina wrote on 12. januára 2009 at 19:45
Kto píše tie skvelé texty...?
Kto píše tie skvelé texty...?... Collapse
Please wait...
kubo wrote on 7. januára 2009 at 13:01
neviem ci to pochopite ale strasne mi pripominate svojim neodbytnym postojom sex pistols vo svojom rannom stadiu...veci povedane priamo ,na rovinu,bez okolkou a take ake su ci sa to niekomu paci alebo nie...som rad ze este zijete,ste ako cisty ostrov v mori plnom hovien.....mam vas rad
neviem ci to pochopite ale strasne mi pripominate svojim neodbytnym postojom sex pistols vo svojom rannom stadiu...veci povedane priamo ,na rovinu,bez okolkou a take ake su ci sa to niekomu paci alebo nie...som rad ze este zijete,ste ako cisty ostrov v mori plnom hovien.....mam vas rad... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. januára 2009 at 20:13
Pre Milosa: Ahoj. Asi mas fakt zle nastaveny monitor, lebo mne to na dvoch kompoch oci netaha. V jedne z prac mam nastaveny monitor kvazy na tlac a tiez je to v pohode...
Pre Milosa: Ahoj. Asi mas fakt zle nastaveny monitor, lebo mne to na dvoch kompoch oci netaha. V jedne z prac mam nastaveny monitor kvazy na tlac a tiez je to v pohode...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. januára 2009 at 20:12
Pre Peta: Dakujeme - pomohlo, hned to hodime na web... Aspon vidim, ze aspon ake take promo sa realizuje...
Pre Peta: Dakujeme - pomohlo, hned to hodime na web... Aspon vidim, ze aspon ake take promo sa realizuje...... Collapse
Please wait...
milos wrote on 5. januára 2009 at 16:11
zdravim, co tak zmenit tu tyrkysovu? netaha Vam oci? alebo mam len ja zle nastaveny monitor?:)
zdravim, co tak zmenit tu tyrkysovu? netaha Vam oci? alebo mam len ja zle nastaveny monitor?:)... Collapse
Please wait...
Peter wrote on 5. januára 2009 at 9:10
no na bandzone jednej kapely som nasiel tento plagat http://img293.imageshack.us/img293/563/posterivanni0.jpg , tak snad vam to aspon trosku pomoze ..
no na bandzone jednej kapely som nasiel tento plagat http://img293.imageshack.us/img293/563/posterivanni0.jpg , tak snad vam to aspon trosku pomoze ..... Collapse
Please wait...
Krtko wrote on 4. januára 2009 at 21:01
Pre Petra: Ahoj. Sme dohodnuti... Kazdopadne, ten chalan - majitel klubu, co to organizuje, akosi na to kasle. Neposlal mi zatial ani nazvy kapiel... Snad sa rozhybe tento tyzden.
Pre Petra: Ahoj. Sme dohodnuti... Kazdopadne, ten chalan - majitel klubu, co to organizuje, akosi na to kasle. Neposlal mi zatial ani nazvy kapiel... Snad sa rozhybe tento tyzden.... Collapse
Please wait...
Peter wrote on 4. januára 2009 at 19:30
chalaniska tak v tom trencine budete teda hrat ?
chalaniska tak v tom trencine budete teda hrat ?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 28. decembra 2008 at 17:54
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...... Collapse
Please wait...
Mato wrote on 25. decembra 2008 at 16:59
hi chlapi mohli by Ste pridat aj nejake novinky zda sa mi, ze na stranku uplne kaslete planujete nahrat este nejake nove veci?
hi chlapi mohli by Ste pridat aj nejake novinky zda sa mi, ze na stranku uplne kaslete planujete nahrat este nejake nove veci?... Collapse
Please wait...
Krtko wrote on 11. decembra 2008 at 20:59
Pre Bebku: Ahoj. Prepac, ale veci okolo koncertov riesim ja - preto Ti Jardo neodpisoval...a ja som jednoducho nestihal. Co sa tyka koncertu, v principe ano. Detajly by sme doriesili cez nas mejl - korunky zavisia to od toho, co vsetko by sme museli niest, pretoze podla toho si musime prenajat auto... Dnes mi zavolal nejaky typek od Vas a dohodli sme sa, ze nam poslete mejl a tak to doriesime...
Pre Bebku: Ahoj. Prepac, ale veci okolo koncertov riesim ja - preto Ti Jardo neodpisoval...a ja som jednoducho nestihal. Co sa tyka koncertu, v principe ano. Detajly by sme doriesili cez nas mejl - korunky zavisia to od toho, co vsetko by sme museli niest, pretoze podla toho si musime prenajat auto... Dnes mi zavolal nejaky typek od Vas a dohodli sme sa, ze nam poslete mejl a tak to doriesime...... Collapse
Please wait...
Bebka wrote on 11. decembra 2008 at 15:18
...a mne nikto meodpise?
...a mne nikto meodpise?... Collapse
Please wait...