Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).
Co sa tyka rozhovoru,absolutne s nim nesuhlasim.Nech si kazdy zarobi ako vie a co koho do toho,kolko si zoberie za koncert.Kazda kapela ma svoju cenu!Spravate sa ako 15-rocni pubertiaci,ale skor si myslim,ze chcete len rebelovat(napr.ako Rytmus).... Collapse
Pre Johnnyho: Dakujeme, tiez zelame do buducna vela zdaru a tesime sa na pripadne dalsie stretnutie...
Pre Johnnyho: Dakujeme, tiez zelame do buducna vela zdaru a tesime sa na pripadne dalsie stretnutie...... Collapse
Pre "Anomíma": Ahoj, kedze odpoved je trochu dlhsia, posielam ti ju na tvoj mail.
Pre "Anomíma": Ahoj, kedze odpoved je trochu dlhsia, posielam ti ju na tvoj mail.... Collapse
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...
Pre Kuba: No, zostava len dufat, ze nakoniec nedopadneme ako tato kapela...... Collapse
Cawte borci....koncert v TN sa fakt podaril aj ked sa kadeco posralo..ale bolo to fajn :D...dikes ze ste prisli a ze sme mali tu cest si s vami zahrat....dufam ze niekedy zopakujeme podobnu akcion 🙂 nech vam to hra 🙂 za Uhol dopadu johnny 😀
Cawte borci....koncert v TN sa fakt podaril aj ked sa kadeco posralo..ale bolo to fajn :D...dikes ze ste prisli a ze sme mali tu cest si s vami zahrat....dufam ze niekedy zopakujeme podobnu akcion 🙂 nech vam to hra 🙂 za Uhol dopadu johnny :D... Collapse
Cauko,vcera som cital vas rozhovor s hiraxom.Myslim si ze v mnohych veciach mate pravdu.Mali ste pravdu vo veciach co ste pisali objektivne.Co ste pisali subjektnivne na jednotlive kapely,neviem posudit kolko je vela ked kapela za koncert zoberie .Urcite to nesmie vyst na jedneho clena tolko ze z toho vyzije..je blbost si zarabat punkom..teda z neho zit..ale ako mozete vediet kde te peniaze koncia po tom ako si ich kapela vezme...vacsinu moze zobrat producent vid SPS az sa nemylim. ale inak to je myslim velmi diskutabilne...a este mam svoj nazor ohladom predavania cd v hypermarketoch.Myslim si ze je to uplne ale uplne jedno kde sa cd nosice predavaju (iked je pravda ze obch. retazec ci to moze zdrazit),a ze su vedla cmorika a neviem akych "idolov" to sa kludne moze stat aj v hociakom hudobnom obchode alebo distre na nete....V istom slovazmysle svami suhlasim..ale v istom nie...jo a este mi to prislo tak ze vy ste vacsinou "napadali" take viac menej oblubene kapely v undergrounde..tak mi to prislo tak ze chcete vyzdvihnut seba..ale to pochybujem..len mate nato iny pohlad...Ale aj to ze predsalen nema sa na tom punku zarabat ale aspon par šupov ...pozri taky priklad :ja skejtujem bavi ma to ,nikdy by som si tym nechcel zarabat,(nechcel by som sa stat otrokom svojho konicka)ale nie je zle ked mi raz zacas niekto povie po tom ako si dam murik ze :"noo zoskocit metrovy murik nevie hocikto"..no a toto prirovnavam ktomu ..ze mne nepripada ze by sa na svoje pomery kapely ako NVU a pod. na punku nabalovala (prachmi)..prenich je to par supov ..a nemyslim si ze by mali nejae vily a drahe auta ...oka len tolko..snad som napisal vse co som mal namysli a snad vse pochopite ako som to aj myslel...tak cakam na najaku odpoved:)..
Cauko,vcera som cital vas rozhovor s hiraxom.Myslim si ze v mnohych veciach mate pravdu.Mali ste pravdu vo veciach co ste pisali objektivne.Co ste pisali subjektnivne na jednotlive kapely,neviem posudit kolko je vela ked kapela za koncert zoberie .Urcite to nesmie vyst na jedneho clena tolko ze z toho vyzije..je blbost si zarabat punkom..teda z neho zit..ale ako mozete vediet kde te peniaze koncia po tom ako si ich kapela vezme...vacsinu moze zobrat producent vid SPS az sa nemylim. ale inak to je myslim velmi diskutabilne...a este mam svoj nazor ohladom predavania cd v hypermarketoch.Myslim si ze je to uplne ale uplne jedno kde sa cd nosice predavaju (iked je pravda ze obch. retazec ci to moze zdrazit),a ze su vedla cmorika a neviem akych "idolov" to sa kludne moze stat aj v hociakom hudobnom obchode alebo distre na nete....V istom slovazmysle svami suhlasim..ale v istom nie...jo a este mi to prislo tak ze vy ste vacsinou "napadali" take viac menej oblubene kapely v undergrounde..tak mi to prislo tak ze chcete vyzdvihnut seba..ale to pochybujem..len mate nato iny pohlad...Ale aj to ze predsalen nema sa na tom punku zarabat ale aspon par šupov ...pozri taky priklad :ja skejtujem bavi ma to ,nikdy by som si tym nechcel zarabat,(nechcel by som sa stat otrokom svojho konicka)ale nie je zle ked mi raz zacas niekto povie po tom ako si dam murik ze :"noo zoskocit metrovy murik nevie hocikto"..no a toto prirovnavam ktomu ..ze mne nepripada ze by sa na svoje pomery kapely ako NVU a pod. na punku nabalovala (prachmi)..prenich je to par supov ..a nemyslim si ze by mali nejae vily a drahe auta ...oka len tolko..snad som napisal vse co som mal namysli a snad vse pochopite ako som to aj myslel...tak cakam na najaku odpoved:)..... Collapse
Pre Kubina: Ahoj, texty pise Krtko... Na sobotnajsi koncert asi neprinesieme nic, lebo momentalne nemame ziadne tricka, odznaky ani nasivky - budeme to (mozno) riesit v dohladnej dobe...
Pre Kubina: Ahoj, texty pise Krtko... Na sobotnajsi koncert asi neprinesieme nic, lebo momentalne nemame ziadne tricka, odznaky ani nasivky - budeme to (mozno) riesit v dohladnej dobe...... Collapse
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka
To som zas ja mam prosbu mozete v piatok do TN doniest niake distro hlavne nasivky lebo ostatne sa da zohnat ale tie nie. Vdaka... Collapse
Kto píše tie skvelé texty...?
Kto píše tie skvelé texty...?... Collapse
neviem ci to pochopite ale strasne mi pripominate svojim neodbytnym postojom sex pistols vo svojom rannom stadiu...veci povedane priamo ,na rovinu,bez okolkou a take ake su ci sa to niekomu paci alebo nie...som rad ze este zijete,ste ako cisty ostrov v mori plnom hovien.....mam vas rad
neviem ci to pochopite ale strasne mi pripominate svojim neodbytnym postojom sex pistols vo svojom rannom stadiu...veci povedane priamo ,na rovinu,bez okolkou a take ake su ci sa to niekomu paci alebo nie...som rad ze este zijete,ste ako cisty ostrov v mori plnom hovien.....mam vas rad... Collapse
Pre Milosa: Ahoj. Asi mas fakt zle nastaveny monitor, lebo mne to na dvoch kompoch oci netaha. V jedne z prac mam nastaveny monitor kvazy na tlac a tiez je to v pohode...
Pre Milosa: Ahoj. Asi mas fakt zle nastaveny monitor, lebo mne to na dvoch kompoch oci netaha. V jedne z prac mam nastaveny monitor kvazy na tlac a tiez je to v pohode...... Collapse
Pre Peta: Dakujeme - pomohlo, hned to hodime na web... Aspon vidim, ze aspon ake take promo sa realizuje...
Pre Peta: Dakujeme - pomohlo, hned to hodime na web... Aspon vidim, ze aspon ake take promo sa realizuje...... Collapse
zdravim, co tak zmenit tu tyrkysovu? netaha Vam oci? alebo mam len ja zle nastaveny monitor?:)
zdravim, co tak zmenit tu tyrkysovu? netaha Vam oci? alebo mam len ja zle nastaveny monitor?:)... Collapse
no na bandzone jednej kapely som nasiel tento plagat http://img293.imageshack.us/img293/563/posterivanni0.jpg , tak snad vam to aspon trosku pomoze ..
no na bandzone jednej kapely som nasiel tento plagat http://img293.imageshack.us/img293/563/posterivanni0.jpg , tak snad vam to aspon trosku pomoze ..... Collapse
Pre Petra: Ahoj. Sme dohodnuti... Kazdopadne, ten chalan - majitel klubu, co to organizuje, akosi na to kasle. Neposlal mi zatial ani nazvy kapiel... Snad sa rozhybe tento tyzden.
Pre Petra: Ahoj. Sme dohodnuti... Kazdopadne, ten chalan - majitel klubu, co to organizuje, akosi na to kasle. Neposlal mi zatial ani nazvy kapiel... Snad sa rozhybe tento tyzden.... Collapse
chalaniska tak v tom trencine budete teda hrat ?
chalaniska tak v tom trencine budete teda hrat ?... Collapse
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...
Pre Mata: Ahoj, na stranku priebezne chodime, ale zatial niet velmi co nove pisat... Fungujeme, stretavame sa, pomaly nacvicujeme nove veci... Nahravat by sme ich chceli niekedy na buduci rok - uvidime ako to nakoniec dopadne...... Collapse
hi chlapi mohli by Ste pridat aj nejake novinky zda sa mi, ze na stranku uplne kaslete planujete nahrat este nejake nove veci?
hi chlapi mohli by Ste pridat aj nejake novinky zda sa mi, ze na stranku uplne kaslete planujete nahrat este nejake nove veci?... Collapse
Pre Bebku: Ahoj. Prepac, ale veci okolo koncertov riesim ja - preto Ti Jardo neodpisoval...a ja som jednoducho nestihal. Co sa tyka koncertu, v principe ano. Detajly by sme doriesili cez nas mejl - korunky zavisia to od toho, co vsetko by sme museli niest, pretoze podla toho si musime prenajat auto... Dnes mi zavolal nejaky typek od Vas a dohodli sme sa, ze nam poslete mejl a tak to doriesime...
Pre Bebku: Ahoj. Prepac, ale veci okolo koncertov riesim ja - preto Ti Jardo neodpisoval...a ja som jednoducho nestihal. Co sa tyka koncertu, v principe ano. Detajly by sme doriesili cez nas mejl - korunky zavisia to od toho, co vsetko by sme museli niest, pretoze podla toho si musime prenajat auto... Dnes mi zavolal nejaky typek od Vas a dohodli sme sa, ze nam poslete mejl a tak to doriesime...... Collapse
...a mne nikto meodpise?
...a mne nikto meodpise?... Collapse
