Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
JARO wrote on 4. septembra 2009 at 10:28
Pre Jurkyho: Ahoj, festival sme zaregistrovali ale nikto z nas sa ho nezucastnil - akosi uz idu tieto veci mimo nas... Ucast by sme odmietli, v BB totiz koncerty nehravame. Pripravy pokracuju podla nasich casovych a financnych moznosti - niekedy v priebehu nasledujuchich dvoch-troch tyzdnov sa chystame nahrat pracovnu verziu niektorych novych piesni - ak budeme spokojni s ich kvalitou je mozne, ze niektore z nich sa objavia aj na stranke. Tiez ti prajeme, nech sa ti dari...
Pre Jurkyho: Ahoj, festival sme zaregistrovali ale nikto z nas sa ho nezucastnil - akosi uz idu tieto veci mimo nas... Ucast by sme odmietli, v BB totiz koncerty nehravame. Pripravy pokracuju podla nasich casovych a financnych moznosti - niekedy v priebehu nasledujuchich dvoch-troch tyzdnov sa chystame nahrat pracovnu verziu niektorych novych piesni - ak budeme spokojni s ich kvalitou je mozne, ze niektore z nich sa objavia aj na stranke. Tiez ti prajeme, nech sa ti dari...... Collapse
Please wait...
jurky wrote on 2. septembra 2009 at 13:54
Zdravim TP.Co si myslite o kapelach na tohtorocnom Tartaros feste(myslim punk night)???Pouvazovali by ste keby ste dostali pozvanku???Ako pokracuju pripravy na novy album???Nech sa vam dari vsade...
Zdravim TP.Co si myslite o kapelach na tohtorocnom Tartaros feste(myslim punk night)???Pouvazovali by ste keby ste dostali pozvanku???Ako pokracuju pripravy na novy album???Nech sa vam dari vsade...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 11. augusta 2009 at 6:59
Pre hm: Ahoj, cena sa odvija od mnohych faktorov, napr. aj od mnozstva kusov - pri malych seriach zvycane byva vyssia... Uz si nepamatam, kde sme davali naposledy robit odznaky a kolko nas stali, ale ak mas k dispozicii cennik firmy, ktora je schopna vyrobit odznak za cenu 2 - 5 Sk pri rozumnom pocte kusov, daj nam vediet, urcite ich v pripade, ze budeme davat robit odznaky budeme kontaktovat...
Pre hm: Ahoj, cena sa odvija od mnohych faktorov, napr. aj od mnozstva kusov - pri malych seriach zvycane byva vyssia... Uz si nepamatam, kde sme davali naposledy robit odznaky a kolko nas stali, ale ak mas k dispozicii cennik firmy, ktora je schopna vyrobit odznak za cenu 2 - 5 Sk pri rozumnom pocte kusov, daj nam vediet, urcite ich v pripade, ze budeme davat robit odznaky budeme kontaktovat...... Collapse
Please wait...
hm wrote on 10. augusta 2009 at 10:08
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?
Zdravim TP, chcem sa len spytat, ze ako je to mozne, ze kapela ako vy predava odznaky za 30 sk / 1 Euro, ked vyroba jedneho odznaku stoji cca 2-5 sk ?? Vy co vsade hovorite jak sa v punku nema zarabat na niecom co sa ho tyka a podobne.. h m?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 7. augusta 2009 at 8:31
Pre Mareka: Ahoj, mame sa relativne dobre - kazdy v ramci nasich moznosti... Leto travime povacsinou pracovne, ale samozrejme si najdeme cas aj na nejaky ten relax... Ufoni (ak tam nejaki su a vedia o nas) sa urcite dobre zabavaju na nasej snahe o nadviazanie kontaktu... A ohladne tej domacej politiky - neviem, co konkretne by si chcel vediet. Skus poslat na nas mail konkretne otazky, niekto z nas sa ti bude snazit odpovedat. Tiez ti zelame, nech sa ti dari...
Pre Mareka: Ahoj, mame sa relativne dobre - kazdy v ramci nasich moznosti... Leto travime povacsinou pracovne, ale samozrejme si najdeme cas aj na nejaky ten relax... Ufoni (ak tam nejaki su a vedia o nas) sa urcite dobre zabavaju na nasej snahe o nadviazanie kontaktu... A ohladne tej domacej politiky - neviem, co konkretne by si chcel vediet. Skus poslat na nas mail konkretne otazky, niekto z nas sa ti bude snazit odpovedat. Tiez ti zelame, nech sa ti dari...... Collapse
Please wait...
Marek wrote on 27. júla 2009 at 7:18
Ahojte. Ako sa darí? Mňa by tiež zaujímalo, že aký máte názor na dnešnú našu politiku, domácu. Ako trávite leto? A váš názor na UFO 🙂 Ahojte, nech sa darí 🙂
Ahojte. Ako sa darí? Mňa by tiež zaujímalo, že aký máte názor na dnešnú našu politiku, domácu. Ako trávite leto? A váš názor na UFO 🙂 Ahojte, nech sa darí :)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 25. júla 2009 at 9:48
Pre Jakuba: Ahoj. Odpoved mas na mejli..
Pre Jakuba: Ahoj. Odpoved mas na mejli..... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 25. júla 2009 at 9:43
Pre Jerryho: Ahoj. K tejto teme som sa uz vyjadril na mnohych miestach... Bola doba, ked ma nebolo vidiet ani v Tescu, ani v Kauflande, Bille, Lidli... no casom som pochopil, ze to nema zmysel. Preco? Pretoze aktualne v BB a predpokladam, ze aj v dalsich mestach neexistuje obchod s potravinami (s vynimkou Vecierok), ktory by nepatril pod nejaku siet (Tesco, Bala, Jednota...). Tym padom je svojim sposobom jedno, kde nakupis potraviny (napr. pri hudobnych nosicoch je to ine...). Poznam osobne cloveka, ktory pracoval v Tescu a neskor vo velkom supermarkete Jednota. Podmienky v Jednote boli neporovnatelne horsie. Kazda siet ma svoju formu dikatury (vyrobky s ich vlastnou znackou, na ktorych je 150% marža, akcie pod vyrobne ceny...), pokial vsak chces jest, byvas v panelaku, cely den pracuje a nemas zahradu, tak musis nakupit v jednej zo "znackovych predajni". Je tazke najst to najlepsie, ked nemas moznost vyberu.
Pre Jerryho: Ahoj. K tejto teme som sa uz vyjadril na mnohych miestach... Bola doba, ked ma nebolo vidiet ani v Tescu, ani v Kauflande, Bille, Lidli... no casom som pochopil, ze to nema zmysel. Preco? Pretoze aktualne v BB a predpokladam, ze aj v dalsich mestach neexistuje obchod s potravinami (s vynimkou Vecierok), ktory by nepatril pod nejaku siet (Tesco, Bala, Jednota...). Tym padom je svojim sposobom jedno, kde nakupis potraviny (napr. pri hudobnych nosicoch je to ine...). Poznam osobne cloveka, ktory pracoval v Tescu a neskor vo velkom supermarkete Jednota. Podmienky v Jednote boli neporovnatelne horsie. Kazda siet ma svoju formu dikatury (vyrobky s ich vlastnou znackou, na ktorych je 150% marža, akcie pod vyrobne ceny...), pokial vsak chces jest, byvas v panelaku, cely den pracuje a nemas zahradu, tak musis nakupit v jednej zo "znackovych predajni". Je tazke najst to najlepsie, ked nemas moznost vyberu.... Collapse
Please wait...
jerry wrote on 24. júla 2009 at 12:55
Sem napiste text spravy Krtko, videl som ta v tescu, to co akoze ma znamenat?
Sem napiste text spravy Krtko, videl som ta v tescu, to co akoze ma znamenat?... Collapse
Please wait...
Jakub wrote on 20. júla 2009 at 23:13
Chalani, aky mate nazor na Fica a aktualnu vladu? Myslim racionalny pohlad, nie nieco v style fuck off politika...
Chalani, aky mate nazor na Fica a aktualnu vladu? Myslim racionalny pohlad, nie nieco v style fuck off politika...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 4. júla 2009 at 19:01
Pre Martina: Ahoj, dakujeme. Je pravdepodobne, ze tento rok album nevydame, ale rovnako pravdepodobne je aj to, ze ho tento rok natocime. V spucasnosti mame nacvicenych 10 novych skladieb, ktorych pracovne verzie nahrame pocitam do konca leta. Verim, ze koncom roka profi nahrame novy album, ktory po 6-tich rokoch vydame. Tem je fakt dost, ci uz osobnych, politickych, celospolocenskych... Verim, ze dokladne poukazeme na tie najpalcivejsie problemy, ktore mnohych z nas trapia...
Pre Martina: Ahoj, dakujeme. Je pravdepodobne, ze tento rok album nevydame, ale rovnako pravdepodobne je aj to, ze ho tento rok natocime. V spucasnosti mame nacvicenych 10 novych skladieb, ktorych pracovne verzie nahrame pocitam do konca leta. Verim, ze koncom roka profi nahrame novy album, ktory po 6-tich rokoch vydame. Tem je fakt dost, ci uz osobnych, politickych, celospolocenskych... Verim, ze dokladne poukazeme na tie najpalcivejsie problemy, ktore mnohych z nas trapia...... Collapse
Please wait...
Martin wrote on 4. júla 2009 at 1:40
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.
Skoda, ze album nestihnete vydat tento rok docela sa na neho tesim a cakam uz par rokov a odsuvate to z roka na rok. Teraz je tolko tem na vase pesnicky kolko nebolo nikdy predtym, preto som dost zvedavy co vypustite do sveta v novom albume. Prajem celej kapele vsetko dobre.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 3. júla 2009 at 10:33
Pre Martina: Ahoj, pripravy na novy album pokracuju, stale skusame, ale tento rok sa nam ho pravdepodobne vydat nepodari... Na stranku nepridavame nic nove, lebo nemame tolko casu venovat sa jej ako kedysi... Ci sa stale drzime hesla "Srat na biely dom" dostatocne vyjadruje meniaci sa motiv na uvodnej stranke...
Pre Martina: Ahoj, pripravy na novy album pokracuju, stale skusame, ale tento rok sa nam ho pravdepodobne vydat nepodari... Na stranku nepridavame nic nove, lebo nemame tolko casu venovat sa jej ako kedysi... Ci sa stale drzime hesla "Srat na biely dom" dostatocne vyjadruje meniaci sa motiv na uvodnej stranke...... Collapse
Please wait...
Martin wrote on 2. júla 2009 at 23:16
Caute chlapi ako to vyzera s pripravami na novy album dockame sa ho este tento rok? Na stranku nepridavate nic nove. Obcas by ste mohli aspon nieco pripisat ci sa drzite hesla srat na biely dom a na stranku taktiez? :o)
Caute chlapi ako to vyzera s pripravami na novy album dockame sa ho este tento rok? Na stranku nepridavate nic nove. Obcas by ste mohli aspon nieco pripisat ci sa drzite hesla srat na biely dom a na stranku taktiez? :o)... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 25. júna 2009 at 13:58
Pre Martina: Ahoj, pravdepodobne nie - aspon v dohladnej dobe urcite neplanujeme davat robit nove tricka...
Pre Martina: Ahoj, pravdepodobne nie - aspon v dohladnej dobe urcite neplanujeme davat robit nove tricka...... Collapse
Please wait...
martin wrote on 23. júna 2009 at 9:51
Prosím Vás tie tričká už mať nebudete?
Prosím Vás tie tričká už mať nebudete?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 3. júna 2009 at 8:21
Pre "Srat na Biely Dom": Cau, asi mas pravdu v tom, ze doslo ku generacnej vymene a dnes je zlozenie publika uz trochu ine, ale obavam sa, ze napriek tomu v BB koncert nezahrame... Jednoducho sme sa na tom pred casom vsetci v kapele zhodli a zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sme sa chystali tento postoj zmenit. Napriek tomu ti dakujeme za podporu.
Pre "Srat na Biely Dom": Cau, asi mas pravdu v tom, ze doslo ku generacnej vymene a dnes je zlozenie publika uz trochu ine, ale obavam sa, ze napriek tomu v BB koncert nezahrame... Jednoducho sme sa na tom pred casom vsetci v kapele zhodli a zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sme sa chystali tento postoj zmenit. Napriek tomu ti dakujeme za podporu.... Collapse
Please wait...
Srat na Biely Dom wrote on 29. mája 2009 at 11:50
Chlapci a co tak zahrat v BB. Poznam Vas nazor, ale generacie dementnych bystrickych alkopankacov je uz davno prec. Nie som z BB, no ked tam pridem na koncert, je tam aj tak polovica ludi z inych miest a konflikty som tak fakt nezazil. Dokonca aj to publikum je castokrat ovela viac v pohode, ako v inych mestach... Skuste prehodnotit tento Vas postoj, lebo dovody nan uz pominuly, nehovoriac o tom, ze kvantum ludi by ste potesili...
Chlapci a co tak zahrat v BB. Poznam Vas nazor, ale generacie dementnych bystrickych alkopankacov je uz davno prec. Nie som z BB, no ked tam pridem na koncert, je tam aj tak polovica ludi z inych miest a konflikty som tak fakt nezazil. Dokonca aj to publikum je castokrat ovela viac v pohode, ako v inych mestach... Skuste prehodnotit tento Vas postoj, lebo dovody nan uz pominuly, nehovoriac o tom, ze kvantum ludi by ste potesili...... Collapse
Please wait...
ESP LTD KIRK HAMMET wrote on 12. mája 2009 at 20:37
predam elektricku gitaru ESP LTD Kirk Hammet 202. viac info na mail. cena dohodou
predam elektricku gitaru ESP LTD Kirk Hammet 202. viac info na mail. cena dohodou... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 16. apríla 2009 at 13:23
Pre Abara: Ahoj, nie v lete nebudeme hrat ziadne koncerty - chceme sa (konecne) venovat skusaniu novych veci na dalsi abum...
Pre Abara: Ahoj, nie v lete nebudeme hrat ziadne koncerty - chceme sa (konecne) venovat skusaniu novych veci na dalsi abum...... Collapse
Please wait...