Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
JARO wrote on 6. októbra 2009 at 8:04
Pre Mareka: Nove CD bude obsahovo a myslienkovo priblizne rovnake ako to predchadzajuce - kazdopadne sa nechaj prekvapit...
Pre Mareka: Nove CD bude obsahovo a myslienkovo priblizne rovnake ako to predchadzajuce - kazdopadne sa nechaj prekvapit...... Collapse
Please wait...
Jury wrote on 4. októbra 2009 at 12:27
Nazdar TP chcem sa opytat na vas nazor na komerciu celkovo a komerciu v punku. Nebudem tu davat ziadne konkretne otazky len chcem aby ste mi k tomu nieco napisali jak to vy chapete a beriete, ked ste to uz dakde rozoberali do podrobna alebo co tak staci len link, dik moc caute
Nazdar TP chcem sa opytat na vas nazor na komerciu celkovo a komerciu v punku. Nebudem tu davat ziadne konkretne otazky len chcem aby ste mi k tomu nieco napisali jak to vy chapete a beriete, ked ste to uz dakde rozoberali do podrobna alebo co tak staci len link, dik moc caute... Collapse
Please wait...
marek wrote on 3. októbra 2009 at 21:08
O čom bude nové CD? Akú myšlienku to bude mať? čo ním budete chciet prezentovať. Ahoj
O čom bude nové CD? Akú myšlienku to bude mať? čo ním budete chciet prezentovať. Ahoj... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 1. októbra 2009 at 20:07
Pre Seika: Ahoj. Do Brezna radi prideme na buduci rok, no predpokladam, ze az na jesen - po vydani nasho noveho CD. Istym sposobm bude podobne, ako to posledene, istym sposobom odlisne, no myslienku a nazor urcite mat bude... Par skladieb z jeho pracovnej verzie sa onedlho objavi na tomto webe...
Pre Seika: Ahoj. Do Brezna radi prideme na buduci rok, no predpokladam, ze az na jesen - po vydani nasho noveho CD. Istym sposobm bude podobne, ako to posledene, istym sposobom odlisne, no myslienku a nazor urcite mat bude... Par skladieb z jeho pracovnej verzie sa onedlho objavi na tomto webe...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 1. októbra 2009 at 20:01
Pre Anicku: Ahoj. Niekedy je skutocne fajn neist do hlbky veci, ale dlhodobo sa to jednoducho neda... Resp. da, len potom clovek straca "zdravy rozum" a mnozstvo dalsich veci :-). Cislo mam to, co vzdy. Kratku chvulu bolo istym sposobóm nefunkcne a obavam sa, ze prave vtedy si sa mi musela ozvat 🙁 Takze napis znova - aby som vedel cislo a ja sa ozvem 😀
Pre Anicku: Ahoj. Niekedy je skutocne fajn neist do hlbky veci, ale dlhodobo sa to jednoducho neda... Resp. da, len potom clovek straca "zdravy rozum" a mnozstvo dalsich veci :-). Cislo mam to, co vzdy. Kratku chvulu bolo istym sposobóm nefunkcne a obavam sa, ze prave vtedy si sa mi musela ozvat 🙁 Takze napis znova - aby som vedel cislo a ja sa ozvem :-D... Collapse
Please wait...
SeiKo wrote on 1. októbra 2009 at 12:46
čaute,krtko chcel by som sa ta opýtat či by ste ešte niekedy chceli zopakovat koncert v brezne 🙂 niekedy na budúci rok dík prajem veľa štastia z novým cd dúfam že to aj nadalej ostane to staré dobré toyko s názorom a myšlienkou
čaute,krtko chcel by som sa ta opýtat či by ste ešte niekedy chceli zopakovat koncert v brezne 🙂 niekedy na budúci rok dík prajem veľa štastia z novým cd dúfam že to aj nadalej ostane to staré dobré toyko s názorom a myšlienkou... Collapse
Please wait...
anicka/kokava/ wrote on 21. septembra 2009 at 20:35
Ahoj Jozko, pekne si to prirovnal..doteraz mam v pamati, aj na papieri prirovnaie mna a teba podla fotografii.Ale nie o tom som chcela..som bola na Davovke, po rokoch..a zazitok? Nazvala by som ho skutocny...nie skutocne dobry, ani nie skutocne zly. Prespievat si stare skladby, vidiet Jana pred tym nez nadobro emigruje a strati cely sexepil niekde medzi klokanmi, stravit lahky vecer a na celu "vec" sa pozerat s tym, ze v tom mam viac jasno ako nikdy predtym bolo fakt skutocne...niekedy je skutocne fajn, ked nejdes do hlbky veci..No, proste psycho 😐 Ako sa mas, daj cislo, ved mam nejakeho Krtka v zozname, ale ten neodpoveda na ziadne sms-ky..
Ahoj Jozko, pekne si to prirovnal..doteraz mam v pamati, aj na papieri prirovnaie mna a teba podla fotografii.Ale nie o tom som chcela..som bola na Davovke, po rokoch..a zazitok? Nazvala by som ho skutocny...nie skutocne dobry, ani nie skutocne zly. Prespievat si stare skladby, vidiet Jana pred tym nez nadobro emigruje a strati cely sexepil niekde medzi klokanmi, stravit lahky vecer a na celu "vec" sa pozerat s tym, ze v tom mam viac jasno ako nikdy predtym bolo fakt skutocne...niekedy je skutocne fajn, ked nejdes do hlbky veci..No, proste psycho 😐 Ako sa mas, daj cislo, ved mam nejakeho Krtka v zozname, ale ten neodpoveda na ziadne sms-ky..... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 21. septembra 2009 at 19:56
Pre Martina: Ahoj. Koncerty budu, ale pravdepodobne az na buduci rok - po novom albume. Co sa tyka Davovky, v Trencine to bolo tak, ako hovoris - bol to benefit a vsetky kapely, ktore tam vystupili hrali defacto zadarmo - to bola podmienka pre vsetkych. V ostatnych pripadoch je to o tej Felicii, ci uz mi veris, alebo nie 🙂 Mnohi si mysleli to co ty a cast uz vie, ze to je bohuzial tak, ako hovorim aj ja 🙁
Pre Martina: Ahoj. Koncerty budu, ale pravdepodobne az na buduci rok - po novom albume. Co sa tyka Davovky, v Trencine to bolo tak, ako hovoris - bol to benefit a vsetky kapely, ktore tam vystupili hrali defacto zadarmo - to bola podmienka pre vsetkych. V ostatnych pripadoch je to o tej Felicii, ci uz mi veris, alebo nie 🙂 Mnohi si mysleli to co ty a cast uz vie, ze to je bohuzial tak, ako hovorim aj ja :-(... Collapse
Please wait...
Martin wrote on 21. septembra 2009 at 18:33
Planujete odohrat daky koncert? Nehovorim ze hned ale v blizskej dobe ?....a co sa tyka davovky bol som na nich v trencine uplna supa......a nepytali za koncert nic....aspon tak bolo povedane..ale aj keby tak urcite zato nesli kupit do bazaru feldu 🙂
Planujete odohrat daky koncert? Nehovorim ze hned ale v blizskej dobe ?....a co sa tyka davovky bol som na nich v trencine uplna supa......a nepytali za koncert nic....aspon tak bolo povedane..ale aj keby tak urcite zato nesli kupit do bazaru feldu :)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 20. septembra 2009 at 19:57
VSETKYM: Nahrali sme pracovnu verziu - 10 skladieb, ktore pravdepodobne budu na novom CD. Onedlho si 2-3 budetue moct vypocut v sekcii MP3 + Obchodik...
VSETKYM: Nahrali sme pracovnu verziu - 10 skladieb, ktore pravdepodobne budu na novom CD. Onedlho si 2-3 budetue moct vypocut v sekcii MP3 + Obchodik...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 20. septembra 2009 at 19:53
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...
Pre Boxa: Ahoj. Ja pocuvam aktualne vsetko mozne. Omnoho menej punku ako dakedy, pretoze to, co sa u nas produkuje mi vacsinou textovo nehovori nic... Aby som bol konkretny: Bez Suhlasu, Mnaga a Zdorp, stary Edguy, Oi Polloi, stare Jaksi Taksi, Zavis, Paskuda...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 20. septembra 2009 at 19:34
Pre Jurkyho: Ahoj. Vies, problem je v tom, ze ono to nefunguje tak, ze kapelu zaplatis zo vstupneho, ktore vyzbieras, ale jednoducho s kapelou si dohodnes sumu, za ktoru Ti pride hrat a ty im ju vyplatis...
Pre Jurkyho: Ahoj. Vies, problem je v tom, ze ono to nefunguje tak, ze kapelu zaplatis zo vstupneho, ktore vyzbieras, ale jednoducho s kapelou si dohodnes sumu, za ktoru Ti pride hrat a ty im ju vyplatis...... Collapse
Please wait...
jurky wrote on 16. septembra 2009 at 16:12
Ak sa zase mozem zapojit do diskusie-Krtko-v tomto s tebou nesuhlasim.Bol som v auguste na Tartaros Feste a tam napr. hrala Davovka a Naco Nazov a dalsie,spolu 8 ci 9 kapiel.Bolo tam asi 200 ludi a vstupne bolo 6 E.Cize to je asi 1200 E a aj keby to vsetko ´´zhrabla´´ Davovka(comu neverim) aj tak by nemali na tu Skodu.Ale asi vacsinovy podiel zo vstupneho mala.Ja si myslim,ze sa nesnazia zarabat,ale zabavat.Aj ked musim pripomenut ze pred asi 2 rokmi Davovka pytala(myslim solo koncert s predkapelou)200 Sk.Nech sa vam dari s albumom.
Ak sa zase mozem zapojit do diskusie-Krtko-v tomto s tebou nesuhlasim.Bol som v auguste na Tartaros Feste a tam napr. hrala Davovka a Naco Nazov a dalsie,spolu 8 ci 9 kapiel.Bolo tam asi 200 ludi a vstupne bolo 6 E.Cize to je asi 1200 E a aj keby to vsetko ´´zhrabla´´ Davovka(comu neverim) aj tak by nemali na tu Skodu.Ale asi vacsinovy podiel zo vstupneho mala.Ja si myslim,ze sa nesnazia zarabat,ale zabavat.Aj ked musim pripomenut ze pred asi 2 rokmi Davovka pytala(myslim solo koncert s predkapelou)200 Sk.Nech sa vam dari s albumom.... Collapse
Please wait...
box wrote on 15. septembra 2009 at 9:03
Ale vždy si môžeš vybrať. Či sa budeš milovať s prostititkou alebo zhodnotíš svoj postoj a spýtaš sa, čo je pre teba dobre. A ak porozmýšľaš a určite veci zmeníš, tak zitíš, že môžeš mať aj niekoho, s kým sa budeš milovať s čistej lásky. Napríklad, ani to, že budeš z mesiasa na mesiac živoriť. To nie je o druhých, nikdy vždy o TEBE samom. Pretože ak niekto vždy nadáva na druhého, hľadá výhovorky. Ak niekto hľada chyby na druhých a nie sa sebe, tak to je tiež smutné a oničom. Ale každý z nás ma iné názory a pohľady na svet. A to je na tom pekne. Ja som len chcel napísať svôj osobný názor, že viem a vidím, že sa to všetko dá aj inak. a aby som ešte nezabudol, čo Krtko také počúvaš? Aké kapely?
Ale vždy si môžeš vybrať. Či sa budeš milovať s prostititkou alebo zhodnotíš svoj postoj a spýtaš sa, čo je pre teba dobre. A ak porozmýšľaš a určite veci zmeníš, tak zitíš, že môžeš mať aj niekoho, s kým sa budeš milovať s čistej lásky. Napríklad, ani to, že budeš z mesiasa na mesiac živoriť. To nie je o druhých, nikdy vždy o TEBE samom. Pretože ak niekto vždy nadáva na druhého, hľadá výhovorky. Ak niekto hľada chyby na druhých a nie sa sebe, tak to je tiež smutné a oničom. Ale každý z nás ma iné názory a pohľady na svet. A to je na tom pekne. Ja som len chcel napísať svôj osobný názor, že viem a vidím, že sa to všetko dá aj inak. a aby som ešte nezabudol, čo Krtko také počúvaš? Aké kapely?... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 15. septembra 2009 at 7:32
Pre Boxa: Ahoj. Co sa tyka dovodov, tak si pozri posledny rozhovor v sekcii Rozhovory. Navyse Ti poviem este jeden rozdiel. 10 rokov naspat Davovka hrala a za to dostala peniaze - trochu viac ako polovicu minimalnej mzdy. Teraz na to, aby hrala potrebuje potrebuje peniaze - v hodnote jednej Skody Felicia v dobrom stave... 10 rokov naspat ich texty a hudobny prejav bol zivy zazitok - dnes je to uz len zazitok. Je to ako suloz s niekym koho milujes a suloz s prostitutkou. Na prvy pohlad to moze vyzerat rovnako, no v skutocnosti je to nieco uplne ine... Ja si nemyslim, ze som radikalny. Jedine, co robim je, ze pomenuvam veci pravymi menami a to sa samozrejme mnohym - najma tym, ktorych sa to tyka, nepaci. Pre mna osobne to ma obrovsky zmysel a pre mnohych ludi, ako som si vsimol, taktiez, pretoze poukazujem na lzi a polopravdy, ktore sa niekto snazi sirit ako pravdy. A to sa netyka len kapiel, "sceny", "punku"...
Pre Boxa: Ahoj. Co sa tyka dovodov, tak si pozri posledny rozhovor v sekcii Rozhovory. Navyse Ti poviem este jeden rozdiel. 10 rokov naspat Davovka hrala a za to dostala peniaze - trochu viac ako polovicu minimalnej mzdy. Teraz na to, aby hrala potrebuje potrebuje peniaze - v hodnote jednej Skody Felicia v dobrom stave... 10 rokov naspat ich texty a hudobny prejav bol zivy zazitok - dnes je to uz len zazitok. Je to ako suloz s niekym koho milujes a suloz s prostitutkou. Na prvy pohlad to moze vyzerat rovnako, no v skutocnosti je to nieco uplne ine... Ja si nemyslim, ze som radikalny. Jedine, co robim je, ze pomenuvam veci pravymi menami a to sa samozrejme mnohym - najma tym, ktorych sa to tyka, nepaci. Pre mna osobne to ma obrovsky zmysel a pre mnohych ludi, ako som si vsimol, taktiez, pretoze poukazujem na lzi a polopravdy, ktore sa niekto snazi sirit ako pravdy. A to sa netyka len kapiel, "sceny", "punku"...... Collapse
Please wait...
box wrote on 9. septembra 2009 at 11:17
Krtko a ake su tie dovody? Ak mozem takto ja zasiahnut, tak len, ze kazdy si po rokoch prezije to svoje a zmeni sa mozno jeho pohlad na nejake veci. Nemyslis, ze ako osobnost si ty, dost radikalny a na vela veci zbytocne NASRATY? Ma to vsetko zmysel? Ja si myslim, ze nie. Ale aj tak, vazim si ta. Maj sa pekne.
Krtko a ake su tie dovody? Ak mozem takto ja zasiahnut, tak len, ze kazdy si po rokoch prezije to svoje a zmeni sa mozno jeho pohlad na nejake veci. Nemyslis, ze ako osobnost si ty, dost radikalny a na vela veci zbytocne NASRATY? Ma to vsetko zmysel? Ja si myslim, ze nie. Ale aj tak, vazim si ta. Maj sa pekne.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 6. septembra 2009 at 19:21
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...
Pre Jurkyho: Ano, Davovka bola kapela, ktoru sme respektovali, bohuzial, s polutovanim musim skonstatovat, ze u mna ma mometalne asi vacsi respekt Michal David... Dovodov je na to dost...... Collapse
Please wait...
enzo wrote on 6. septembra 2009 at 16:21
davovka si nasrala do huby a tym do toho posrali
davovka si nasrala do huby a tym do toho posrali... Collapse
Please wait...
jurky wrote on 5. septembra 2009 at 15:56
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...
Hmmm...myslel som ze to je(bola)kapela,ktoru respektujete.No ale jasne-iste na to mate svoje osobne dovody a asi to nie je len tak z nicoho nic.Dik moc za predchadzajuce odpovede...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. septembra 2009 at 10:30
Doplnok pre Jurkyho: ...a s Davovou Psychozou od isteho casu tiez odmietame hrat...
Doplnok pre Jurkyho: ...a s Davovou Psychozou od isteho casu tiez odmietame hrat...... Collapse
Please wait...