Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
hugo wrote on 7. apríla 2008 at 13:29
Nazdar, vidím, že ste opäť začali koncertovať. Dúfam, že zavítate aj niekam do okolia Trenčína či Nového Mesta nad Váhom, aby sme vás mali na dosah. Nech sa darí !
Nazdar, vidím, že ste opäť začali koncertovať. Dúfam, že zavítate aj niekam do okolia Trenčína či Nového Mesta nad Váhom, aby sme vás mali na dosah. Nech sa darí !... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. apríla 2008 at 18:14
Zajtra Vám všetkým odpoviem.
Zajtra Vám všetkým odpoviem.... Collapse
Please wait...
sasagr wrote on 31. marca 2008 at 19:57
punk rock akšn: Toy Pistols, Killing Oma/aut, Bez suhlasu!, Panta rei; 11 apr 2008 Osako pub Vavrečka/Orava, dufam ze sa vidime!
punk rock akšn: Toy Pistols, Killing Oma/aut, Bez suhlasu!, Panta rei; 11 apr 2008 Osako pub Vavrečka/Orava, dufam ze sa vidime!... Collapse
Please wait...
Tizian wrote on 16. marca 2008 at 10:28
krtko dalo by sa este zohnat vase cd prisposob sa alebo zdochni?najlepsie keby si mi ho mohol zaslat postou.vdaka
krtko dalo by sa este zohnat vase cd prisposob sa alebo zdochni?najlepsie keby si mi ho mohol zaslat postou.vdaka... Collapse
Please wait...
anicka kokava wrote on 6. marca 2008 at 21:56
Ja chcem len povedat nieco o tejto technike..ze pred 10 rokmi, ked nebol net dostupny, volania neboli za akciove ceny som o Jozkovi vedela viac nez dost informacii...teraz ked ma net kazdy druhy obcan, volania do zahranicia su za jednu korunu a spravy sa siria rychlostou - velkou, tak o tebe neviem ani hovno....technika sice postupila, umoznila, no neviem ci chut sa tym vsetkym pochutila...daj uz konecne o sebe vediet, trdlo!!!!
Ja chcem len povedat nieco o tejto technike..ze pred 10 rokmi, ked nebol net dostupny, volania neboli za akciove ceny som o Jozkovi vedela viac nez dost informacii...teraz ked ma net kazdy druhy obcan, volania do zahranicia su za jednu korunu a spravy sa siria rychlostou - velkou, tak o tebe neviem ani hovno....technika sice postupila, umoznila, no neviem ci chut sa tym vsetkym pochutila...daj uz konecne o sebe vediet, trdlo!!!!... Collapse
Please wait...
Tizian wrote on 5. marca 2008 at 16:38
Ahoj Krtko, niečo my nieje jesne tak by som bol rad aby si my to ujasnil ak mozes.. pises ze hudbu nerobite pre prachy a pre zisk,avsak v rozhovore z hiraxom som sa docital ze z albumu Prisposob sa alebo zdochni sa predalo 750ks po 100 Sk,- ak dobre ratam zisk bol teda 75 litrov, odcitame naklady za nahravanie a ostava Vam 60 litrov, toto mi nejde do hlavy, alebo som to zle pochopil?? Inak neber to ako dake vyryvanie pretoze som Vas fanusik adrzim Vam palce ste jedna z naj kapiel na SK.majte sa fajn
Ahoj Krtko, niečo my nieje jesne tak by som bol rad aby si my to ujasnil ak mozes.. pises ze hudbu nerobite pre prachy a pre zisk,avsak v rozhovore z hiraxom som sa docital ze z albumu Prisposob sa alebo zdochni sa predalo 750ks po 100 Sk,- ak dobre ratam zisk bol teda 75 litrov, odcitame naklady za nahravanie a ostava Vam 60 litrov, toto mi nejde do hlavy, alebo som to zle pochopil?? Inak neber to ako dake vyryvanie pretoze som Vas fanusik adrzim Vam palce ste jedna z naj kapiel na SK.majte sa fajn... Collapse
Please wait...
miro-čučiak wrote on 27. februára 2008 at 11:45
PUNKROCKOVÝ NÁREZ vol.2 - 14.3.2008 - Banská Bystrica, KD Podlavice o 17.00 hod - N.V.Ú.(cz), Degradace(cz), Ex-Tip(ba), Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica,PPS, + pivko atd... PS: Krtko ozvi sa mi, niečo s tebou potrebujem. Díky.
PUNKROCKOVÝ NÁREZ vol.2 - 14.3.2008 - Banská Bystrica, KD Podlavice o 17.00 hod - N.V.Ú.(cz), Degradace(cz), Ex-Tip(ba), Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica,PPS, + pivko atd... PS: Krtko ozvi sa mi, niečo s tebou potrebujem. Díky.... Collapse
Please wait...
peta wrote on 20. februára 2008 at 11:38
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 18. februára 2008 at 23:42
for marian Ale sak si vsimni v zavere ze: svidnik stropkov crew, hehehe tam nikoho nic nesere
for marian Ale sak si vsimni v zavere ze: svidnik stropkov crew, hehehe tam nikoho nic nesere... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. februára 2008 at 17:39
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.... Collapse
Please wait...
gedo wrote on 14. februára 2008 at 9:10
hej chlapci ste mrtvi alebo čo?!kurva spravte už nejí koncert na zapadnom slovensku,keby sa dalo , !
hej chlapci ste mrtvi alebo čo?!kurva spravte už nejí koncert na zapadnom slovensku,keby sa dalo , !... Collapse
Please wait...
pele wrote on 13. februára 2008 at 17:51
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele... Collapse
Please wait...
ujo T wrote on 31. januára 2008 at 17:53
13 + 5 ? To je svinstvo, mam pocit ze tym chcene selektovat mnohe zdrave nazory. Necakal som taku zakernu otazku uz hned na zaciatku no co uz pouzijem priatelku na telefone. Mili Krtko uvodom mojho vylevu by som ta chcel predovsetkym pozdravit. Vzhladom na to ze si v jednom kuse zaneprazdneny rozhodol som sa este o tento pokus. Ako uz iste vies uz niekolko krat preplavala na jar horiaca babika potokom a ja este stale cakam. Cakam na to ze sa raz dockam. V tom cakani sa mi uz par krat prihodilo, ze som uplne zabudol na to co cakam a potom z nicoho nic zrejme nejakym nekoordinovanym pohybom sa udialo ze moja ziarovka sa opät na chvilu uplne dotiahla a na kratky okamich blikla. A vyblikala mi morzeovym jazykom: bakalarska a diplomova praca. preto Ta touto cestou ziadam o napravu nedorucenia tovaru. A dufam ze mi nepokazis naladu. S pozdravom Darebak
13 + 5 ? To je svinstvo, mam pocit ze tym chcene selektovat mnohe zdrave nazory. Necakal som taku zakernu otazku uz hned na zaciatku no co uz pouzijem priatelku na telefone. Mili Krtko uvodom mojho vylevu by som ta chcel predovsetkym pozdravit. Vzhladom na to ze si v jednom kuse zaneprazdneny rozhodol som sa este o tento pokus. Ako uz iste vies uz niekolko krat preplavala na jar horiaca babika potokom a ja este stale cakam. Cakam na to ze sa raz dockam. V tom cakani sa mi uz par krat prihodilo, ze som uplne zabudol na to co cakam a potom z nicoho nic zrejme nejakym nekoordinovanym pohybom sa udialo ze moja ziarovka sa opät na chvilu uplne dotiahla a na kratky okamich blikla. A vyblikala mi morzeovym jazykom: bakalarska a diplomova praca. preto Ta touto cestou ziadam o napravu nedorucenia tovaru. A dufam ze mi nepokazis naladu. S pozdravom Darebak... Collapse
Please wait...
skero wrote on 28. januára 2008 at 9:24
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)... Collapse
Please wait...
Dusan wrote on 15. januára 2008 at 12:32
Zdravim chalanov z Toy Pistols az dalekeho Irska, hlavne Jara. Vela zdaru a chuti robit veci inym sposobom. Slobodne. Drzim palce a to co robite ma vzdy pre niekoho zmysel. Nakopne, nuti rozmyslat a rozbija aj posledne pochybnosti... To je hudba a texty Toy Pistols... Majte sa.
Zdravim chalanov z Toy Pistols az dalekeho Irska, hlavne Jara. Vela zdaru a chuti robit veci inym sposobom. Slobodne. Drzim palce a to co robite ma vzdy pre niekoho zmysel. Nakopne, nuti rozmyslat a rozbija aj posledne pochybnosti... To je hudba a texty Toy Pistols... Majte sa.... Collapse
Please wait...
pukanec wrote on 5. januára 2008 at 4:08
Ahoj Krtko. Co povazujes za prvo rade v zivote? Co ta naplna v zivote? A myslis ze laska je v zivote jedna z najdolezitejsich priorit? Maj sa krasne a drzim Tebe a celej kapelke prsty. A PS: Ak by si mi vedel doporucit tak za akym cielom mam ist v zivote? A comu nepodliehat?
Ahoj Krtko. Co povazujes za prvo rade v zivote? Co ta naplna v zivote? A myslis ze laska je v zivote jedna z najdolezitejsich priorit? Maj sa krasne a drzim Tebe a celej kapelke prsty. A PS: Ak by si mi vedel doporucit tak za akym cielom mam ist v zivote? A comu nepodliehat?... Collapse
Please wait...
Strejda Edge wrote on 3. januára 2008 at 18:38
hmmmm cafte pistols by ste mohli mat koncerty s dakymi coristami[v bb a okoli je ich podla mna dost rocne]ked uz nie s modernymi punkacmi...podla mna vacsinu ludi by potesilo...
hmmmm cafte pistols by ste mohli mat koncerty s dakymi coristami[v bb a okoli je ich podla mna dost rocne]ked uz nie s modernymi punkacmi...podla mna vacsinu ludi by potesilo...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. januára 2008 at 12:00
Pre Pala: Ahoj. Na uvod Ti chcem povedat, ze si Vazim Tvoj nazor, i ked je v mnohom nepodlozeny. Nepovedal som, ze oi je zly, i ked filozofia, ktoru hlasa mi je cudzia. Najviac ma vsak stve v nasich zemepisnych sirkach velmi tenka hranica medzi oi a nazi, ako aj kult zbytocneho nasilia, ktory je zrejmy napr. aj na punkovych koncertoch. Napriek tomu mam medzi oi viacero priatelov. Co sa tyka Zony, myslim, ze som toho uz povedal a napisal dost. Aj vdaka nim je ten slovensky punk prave tam, kde je... Mozno by si sa cudoval co vsetko mam - i ked to je uplne jedno. Na tom v zivote vobec nezalezi. Dolezite je, co je v Tebe. Koncerty v BB nerobim uz roky preto, lebo ma to prestalo naplnat...Prestal som v roku 2000. V poslednej dobe som sa osobne stretol s Ruzickom, Davovkou a dalsimi, ktorych sa nas rozhovor dotkol - s kazdym z nich sa dalo rozpravat a mnohi dokonca pochopili, co sme tym celym chceli povedat. Kludne si stoj za Zonou a obranuj ich - mne je to defacto jedno... Prajem Ti vsetko dobre - nech sa Ti dari v tvojom zivote co najlepsie...
Pre Pala: Ahoj. Na uvod Ti chcem povedat, ze si Vazim Tvoj nazor, i ked je v mnohom nepodlozeny. Nepovedal som, ze oi je zly, i ked filozofia, ktoru hlasa mi je cudzia. Najviac ma vsak stve v nasich zemepisnych sirkach velmi tenka hranica medzi oi a nazi, ako aj kult zbytocneho nasilia, ktory je zrejmy napr. aj na punkovych koncertoch. Napriek tomu mam medzi oi viacero priatelov. Co sa tyka Zony, myslim, ze som toho uz povedal a napisal dost. Aj vdaka nim je ten slovensky punk prave tam, kde je... Mozno by si sa cudoval co vsetko mam - i ked to je uplne jedno. Na tom v zivote vobec nezalezi. Dolezite je, co je v Tebe. Koncerty v BB nerobim uz roky preto, lebo ma to prestalo naplnat...Prestal som v roku 2000. V poslednej dobe som sa osobne stretol s Ruzickom, Davovkou a dalsimi, ktorych sa nas rozhovor dotkol - s kazdym z nich sa dalo rozpravat a mnohi dokonca pochopili, co sme tym celym chceli povedat. Kludne si stoj za Zonou a obranuj ich - mne je to defacto jedno... Prajem Ti vsetko dobre - nech sa Ti dari v tvojom zivote co najlepsie...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. januára 2008 at 11:46
Pre Annu: Dakujeme a sme radi, i ked mnohi to nechapu, ale tak uz to vo svete chodi... Maj sa krasne a sir okolo seba to, co ta zmenilo a s uctou si obcas skus spomenut aj na svojho kamarata. Castkrat nam nasi blizki pomahaju vo chvilach, ked je to potrebne. Budme im za to vdacni...
Pre Annu: Dakujeme a sme radi, i ked mnohi to nechapu, ale tak uz to vo svete chodi... Maj sa krasne a sir okolo seba to, co ta zmenilo a s uctou si obcas skus spomenut aj na svojho kamarata. Castkrat nam nasi blizki pomahaju vo chvilach, ked je to potrebne. Budme im za to vdacni...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. januára 2008 at 11:42
Pre Anicku z Kokavy: Ahoj. Nie je to celkom tak, i ked tam asi smerujem... Uz dlho predlho sa Ti chystam napisat, aj to mam rozpisane, no nie a nie to dopisat... maj sa co najkrajsie. Snad to v dohdladnej dobe doklepnem...
Pre Anicku z Kokavy: Ahoj. Nie je to celkom tak, i ked tam asi smerujem... Uz dlho predlho sa Ti chystam napisat, aj to mam rozpisane, no nie a nie to dopisat... maj sa co najkrajsie. Snad to v dohdladnej dobe doklepnem...... Collapse
Please wait...