Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Nazdar, vidím, že ste opäť začali koncertovať. Dúfam, že zavítate aj niekam do okolia Trenčína či Nového Mesta nad Váhom, aby sme vás mali na dosah. Nech sa darí !
Nazdar, vidím, že ste opäť začali koncertovať. Dúfam, že zavítate aj niekam do okolia Trenčína či Nového Mesta nad Váhom, aby sme vás mali na dosah. Nech sa darí !... Collapse
Zajtra Vám všetkým odpoviem.
Zajtra Vám všetkým odpoviem.... Collapse
punk rock akšn: Toy Pistols, Killing Oma/aut, Bez suhlasu!, Panta rei; 11 apr 2008 Osako pub Vavrečka/Orava, dufam ze sa vidime!
punk rock akšn: Toy Pistols, Killing Oma/aut, Bez suhlasu!, Panta rei; 11 apr 2008 Osako pub Vavrečka/Orava, dufam ze sa vidime!... Collapse
krtko dalo by sa este zohnat vase cd prisposob sa alebo zdochni?najlepsie keby si mi ho mohol zaslat postou.vdaka
krtko dalo by sa este zohnat vase cd prisposob sa alebo zdochni?najlepsie keby si mi ho mohol zaslat postou.vdaka... Collapse
Ja chcem len povedat nieco o tejto technike..ze pred 10 rokmi, ked nebol net dostupny, volania neboli za akciove ceny som o Jozkovi vedela viac nez dost informacii...teraz ked ma net kazdy druhy obcan, volania do zahranicia su za jednu korunu a spravy sa siria rychlostou - velkou, tak o tebe neviem ani hovno....technika sice postupila, umoznila, no neviem ci chut sa tym vsetkym pochutila...daj uz konecne o sebe vediet, trdlo!!!!
Ja chcem len povedat nieco o tejto technike..ze pred 10 rokmi, ked nebol net dostupny, volania neboli za akciove ceny som o Jozkovi vedela viac nez dost informacii...teraz ked ma net kazdy druhy obcan, volania do zahranicia su za jednu korunu a spravy sa siria rychlostou - velkou, tak o tebe neviem ani hovno....technika sice postupila, umoznila, no neviem ci chut sa tym vsetkym pochutila...daj uz konecne o sebe vediet, trdlo!!!!... Collapse
Ahoj Krtko, niečo my nieje jesne tak by som bol rad aby si my to ujasnil ak mozes.. pises ze hudbu nerobite pre prachy a pre zisk,avsak v rozhovore z hiraxom som sa docital ze z albumu Prisposob sa alebo zdochni sa predalo 750ks po 100 Sk,- ak dobre ratam zisk bol teda 75 litrov, odcitame naklady za nahravanie a ostava Vam 60 litrov, toto mi nejde do hlavy, alebo som to zle pochopil?? Inak neber to ako dake vyryvanie pretoze som Vas fanusik adrzim Vam palce ste jedna z naj kapiel na SK.majte sa fajn
Ahoj Krtko, niečo my nieje jesne tak by som bol rad aby si my to ujasnil ak mozes.. pises ze hudbu nerobite pre prachy a pre zisk,avsak v rozhovore z hiraxom som sa docital ze z albumu Prisposob sa alebo zdochni sa predalo 750ks po 100 Sk,- ak dobre ratam zisk bol teda 75 litrov, odcitame naklady za nahravanie a ostava Vam 60 litrov, toto mi nejde do hlavy, alebo som to zle pochopil?? Inak neber to ako dake vyryvanie pretoze som Vas fanusik adrzim Vam palce ste jedna z naj kapiel na SK.majte sa fajn... Collapse
PUNKROCKOVÝ NÁREZ vol.2 - 14.3.2008 - Banská Bystrica, KD Podlavice o 17.00 hod - N.V.Ú.(cz), Degradace(cz), Ex-Tip(ba), Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica,PPS, + pivko atd... PS: Krtko ozvi sa mi, niečo s tebou potrebujem. Díky.
PUNKROCKOVÝ NÁREZ vol.2 - 14.3.2008 - Banská Bystrica, KD Podlavice o 17.00 hod - N.V.Ú.(cz), Degradace(cz), Ex-Tip(ba), Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica,PPS, + pivko atd... PS: Krtko ozvi sa mi, niečo s tebou potrebujem. Díky.... Collapse
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))
NAZDO NAZDO!!! TOYACI ...tak len tolko ze vas uplne chapem preco nehravate v BB ....je to diera... kde su same tupe decka.... a nezasluzia si vas pocut,,,, asi tak. dalej.... ste jedna z mala kapiel ktora ma NAZOR,a nezhoduje sa s tymi ostatnymi sracmi.... ste proste KAPELKA, to nevravim len za seba, ktoru mozem nazvat kapela z velkym K...a tak vam prajem veela stasticka nech vam to hraje a proste dakujeme za to ze STE VLASTNE VZNIKLI XIXIX NECH SA VAM DARI... ps daaky koncertik by fakt bodol :)))... Collapse
for marian Ale sak si vsimni v zavere ze: svidnik stropkov crew, hehehe tam nikoho nic nesere
for marian Ale sak si vsimni v zavere ze: svidnik stropkov crew, hehehe tam nikoho nic nesere... Collapse
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.
"A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno!" 🙂 🙂 :-). No mna jebne, skoda slov :D:D.... Collapse
hej chlapci ste mrtvi alebo čo?!kurva spravte už nejí koncert na zapadnom slovensku,keby sa dalo , !
hej chlapci ste mrtvi alebo čo?!kurva spravte už nejí koncert na zapadnom slovensku,keby sa dalo , !... Collapse
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele
Ahoj Pistols. Zaprve: Preco mate take .. nazory na zonu, ked hraju punk ako vy! Myslim, ze nikto, kto bol v obdobi vzniku punku nepovdal ze musi byt nekomercny! Ved kazda kapela, ktora hra sa chce dostat co najvyssie! A na punku bolo dobre to, ze na nic nenadavali, nic im nevadilo, len hrali svoju hudbu a vsetko im bolo jedno! A Zadruhe: Hrate dobru hudbu, ale tie vase nazory su svojske, ale prisiel by som si vas pozriet. Pridte niekedy na sverovychodne slovensko:), teda stropkov /svidnik cus, pele... Collapse
13 + 5 ? To je svinstvo, mam pocit ze tym chcene selektovat mnohe zdrave nazory. Necakal som taku zakernu otazku uz hned na zaciatku no co uz pouzijem priatelku na telefone. Mili Krtko uvodom mojho vylevu by som ta chcel predovsetkym pozdravit. Vzhladom na to ze si v jednom kuse zaneprazdneny rozhodol som sa este o tento pokus. Ako uz iste vies uz niekolko krat preplavala na jar horiaca babika potokom a ja este stale cakam. Cakam na to ze sa raz dockam. V tom cakani sa mi uz par krat prihodilo, ze som uplne zabudol na to co cakam a potom z nicoho nic zrejme nejakym nekoordinovanym pohybom sa udialo ze moja ziarovka sa opät na chvilu uplne dotiahla a na kratky okamich blikla. A vyblikala mi morzeovym jazykom: bakalarska a diplomova praca. preto Ta touto cestou ziadam o napravu nedorucenia tovaru. A dufam ze mi nepokazis naladu. S pozdravom Darebak
13 + 5 ? To je svinstvo, mam pocit ze tym chcene selektovat mnohe zdrave nazory. Necakal som taku zakernu otazku uz hned na zaciatku no co uz pouzijem priatelku na telefone. Mili Krtko uvodom mojho vylevu by som ta chcel predovsetkym pozdravit. Vzhladom na to ze si v jednom kuse zaneprazdneny rozhodol som sa este o tento pokus. Ako uz iste vies uz niekolko krat preplavala na jar horiaca babika potokom a ja este stale cakam. Cakam na to ze sa raz dockam. V tom cakani sa mi uz par krat prihodilo, ze som uplne zabudol na to co cakam a potom z nicoho nic zrejme nejakym nekoordinovanym pohybom sa udialo ze moja ziarovka sa opät na chvilu uplne dotiahla a na kratky okamich blikla. A vyblikala mi morzeovym jazykom: bakalarska a diplomova praca. preto Ta touto cestou ziadam o napravu nedorucenia tovaru. A dufam ze mi nepokazis naladu. S pozdravom Darebak... Collapse
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)
zdar krtko ocuj to do trenčina by ste nedolsi tento rok zahrat miesto neni problem vybavit len je na vas ci dojdete boha sak som vas v tn este nevidel:))))))))treba to zmenit lebo tu v tn sami to lubit prestava sami gacoš pojebaty tu bééka do mikrofonov:) tka dufam ze si prepicat a popolemizujes o tom s chalanmi ze skup:)))))zdar TN:)... Collapse
Zdravim chalanov z Toy Pistols az dalekeho Irska, hlavne Jara. Vela zdaru a chuti robit veci inym sposobom. Slobodne. Drzim palce a to co robite ma vzdy pre niekoho zmysel. Nakopne, nuti rozmyslat a rozbija aj posledne pochybnosti... To je hudba a texty Toy Pistols... Majte sa.
Zdravim chalanov z Toy Pistols az dalekeho Irska, hlavne Jara. Vela zdaru a chuti robit veci inym sposobom. Slobodne. Drzim palce a to co robite ma vzdy pre niekoho zmysel. Nakopne, nuti rozmyslat a rozbija aj posledne pochybnosti... To je hudba a texty Toy Pistols... Majte sa.... Collapse
Ahoj Krtko. Co povazujes za prvo rade v zivote? Co ta naplna v zivote? A myslis ze laska je v zivote jedna z najdolezitejsich priorit? Maj sa krasne a drzim Tebe a celej kapelke prsty. A PS: Ak by si mi vedel doporucit tak za akym cielom mam ist v zivote? A comu nepodliehat?
Ahoj Krtko. Co povazujes za prvo rade v zivote? Co ta naplna v zivote? A myslis ze laska je v zivote jedna z najdolezitejsich priorit? Maj sa krasne a drzim Tebe a celej kapelke prsty. A PS: Ak by si mi vedel doporucit tak za akym cielom mam ist v zivote? A comu nepodliehat?... Collapse
hmmmm cafte pistols by ste mohli mat koncerty s dakymi coristami[v bb a okoli je ich podla mna dost rocne]ked uz nie s modernymi punkacmi...podla mna vacsinu ludi by potesilo...
hmmmm cafte pistols by ste mohli mat koncerty s dakymi coristami[v bb a okoli je ich podla mna dost rocne]ked uz nie s modernymi punkacmi...podla mna vacsinu ludi by potesilo...... Collapse
Pre Pala: Ahoj. Na uvod Ti chcem povedat, ze si Vazim Tvoj nazor, i ked je v mnohom nepodlozeny. Nepovedal som, ze oi je zly, i ked filozofia, ktoru hlasa mi je cudzia. Najviac ma vsak stve v nasich zemepisnych sirkach velmi tenka hranica medzi oi a nazi, ako aj kult zbytocneho nasilia, ktory je zrejmy napr. aj na punkovych koncertoch. Napriek tomu mam medzi oi viacero priatelov. Co sa tyka Zony, myslim, ze som toho uz povedal a napisal dost. Aj vdaka nim je ten slovensky punk prave tam, kde je... Mozno by si sa cudoval co vsetko mam - i ked to je uplne jedno. Na tom v zivote vobec nezalezi. Dolezite je, co je v Tebe. Koncerty v BB nerobim uz roky preto, lebo ma to prestalo naplnat...Prestal som v roku 2000. V poslednej dobe som sa osobne stretol s Ruzickom, Davovkou a dalsimi, ktorych sa nas rozhovor dotkol - s kazdym z nich sa dalo rozpravat a mnohi dokonca pochopili, co sme tym celym chceli povedat. Kludne si stoj za Zonou a obranuj ich - mne je to defacto jedno... Prajem Ti vsetko dobre - nech sa Ti dari v tvojom zivote co najlepsie...
Pre Pala: Ahoj. Na uvod Ti chcem povedat, ze si Vazim Tvoj nazor, i ked je v mnohom nepodlozeny. Nepovedal som, ze oi je zly, i ked filozofia, ktoru hlasa mi je cudzia. Najviac ma vsak stve v nasich zemepisnych sirkach velmi tenka hranica medzi oi a nazi, ako aj kult zbytocneho nasilia, ktory je zrejmy napr. aj na punkovych koncertoch. Napriek tomu mam medzi oi viacero priatelov. Co sa tyka Zony, myslim, ze som toho uz povedal a napisal dost. Aj vdaka nim je ten slovensky punk prave tam, kde je... Mozno by si sa cudoval co vsetko mam - i ked to je uplne jedno. Na tom v zivote vobec nezalezi. Dolezite je, co je v Tebe. Koncerty v BB nerobim uz roky preto, lebo ma to prestalo naplnat...Prestal som v roku 2000. V poslednej dobe som sa osobne stretol s Ruzickom, Davovkou a dalsimi, ktorych sa nas rozhovor dotkol - s kazdym z nich sa dalo rozpravat a mnohi dokonca pochopili, co sme tym celym chceli povedat. Kludne si stoj za Zonou a obranuj ich - mne je to defacto jedno... Prajem Ti vsetko dobre - nech sa Ti dari v tvojom zivote co najlepsie...... Collapse
Pre Annu: Dakujeme a sme radi, i ked mnohi to nechapu, ale tak uz to vo svete chodi... Maj sa krasne a sir okolo seba to, co ta zmenilo a s uctou si obcas skus spomenut aj na svojho kamarata. Castkrat nam nasi blizki pomahaju vo chvilach, ked je to potrebne. Budme im za to vdacni...
Pre Annu: Dakujeme a sme radi, i ked mnohi to nechapu, ale tak uz to vo svete chodi... Maj sa krasne a sir okolo seba to, co ta zmenilo a s uctou si obcas skus spomenut aj na svojho kamarata. Castkrat nam nasi blizki pomahaju vo chvilach, ked je to potrebne. Budme im za to vdacni...... Collapse
Pre Anicku z Kokavy: Ahoj. Nie je to celkom tak, i ked tam asi smerujem... Uz dlho predlho sa Ti chystam napisat, aj to mam rozpisane, no nie a nie to dopisat... maj sa co najkrajsie. Snad to v dohdladnej dobe doklepnem...
Pre Anicku z Kokavy: Ahoj. Nie je to celkom tak, i ked tam asi smerujem... Uz dlho predlho sa Ti chystam napisat, aj to mam rozpisane, no nie a nie to dopisat... maj sa co najkrajsie. Snad to v dohdladnej dobe doklepnem...... Collapse
