Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
pindar wrote on 18. septembra 2007 at 11:40
zdar nemate na plane koncert niekde na vychode abo strede slovenska? hladam , pitam sa kazdeho kde akedy budete hrat no nikto nic nevie.s pozdravom pindarKE
zdar nemate na plane koncert niekde na vychode abo strede slovenska? hladam , pitam sa kazdeho kde akedy budete hrat no nikto nic nevie.s pozdravom pindarKE... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 17. septembra 2007 at 10:25
Pre K3S4: Ahoj. momentalen nemame skusobnu, takze vobec neskusame a teda aj nekoncertujeme. Verim, ze v dohladnej dobe tuto vec doriesime a zacneme opatovne cvicit nove skladby, ako aj koncertovat, lebo ponuk je viac nez dost...
Pre K3S4: Ahoj. momentalen nemame skusobnu, takze vobec neskusame a teda aj nekoncertujeme. Verim, ze v dohladnej dobe tuto vec doriesime a zacneme opatovne cvicit nove skladby, ako aj koncertovat, lebo ponuk je viac nez dost...... Collapse
Please wait...
K3S4 wrote on 16. septembra 2007 at 16:20
CAwko nove koncerty teraz nebudete robit som pozeral a naposledy tam mate este intrudera v NZ a to uz bolo pekne davno
CAwko nove koncerty teraz nebudete robit som pozeral a naposledy tam mate este intrudera v NZ a to uz bolo pekne davno... Collapse
Please wait...
anicka wrote on 14. septembra 2007 at 21:13
Tak uz som napisala..je to celkom dlhe..ked sa da recnicky talent dohromady s filozofiou a k tomu pridame umenie pisat vsetkymi desiatimi inak to ani nemoze dopadnut:))cav
Tak uz som napisala..je to celkom dlhe..ked sa da recnicky talent dohromady s filozofiou a k tomu pridame umenie pisat vsetkymi desiatimi inak to ani nemoze dopadnut:))cav... Collapse
Please wait...
anicka wrote on 14. septembra 2007 at 19:12
Jozko napisem ti teda moje novinky do mailu..a ty mi na oplatku napis tie svoje, ktore by nebolo dobre zverejnovat:)) som na ne fakt zvedava..pa
Jozko napisem ti teda moje novinky do mailu..a ty mi na oplatku napis tie svoje, ktore by nebolo dobre zverejnovat:)) som na ne fakt zvedava..pa... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 14. septembra 2007 at 9:45
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 14. septembra 2007 at 9:42
Pre Punx4: Ahoj. To Ti musi vyriesit Kosto. Dam mu to vediet tento tyzden a posurim ho, aby si dlho necakal. Maj vsak prosim este kusok trpezlivosti... Pre Jadru PD: Cau. HNF bola zaujimava kapela. Osobne som ju nezazil, no cital som a pocul o nich vela dobreho, ale aj zleho. Mne sa to hudobne az tak velmi nepaci, no myslim, ze na dobu v ktorej hrali to bolo velmi dobre. Malomocnost Prazdnoty, ako aj Socialni Teror si obcas vypocujem. Tiez zaujimave kapely na svoju dobu.
Pre Punx4: Ahoj. To Ti musi vyriesit Kosto. Dam mu to vediet tento tyzden a posurim ho, aby si dlho necakal. Maj vsak prosim este kusok trpezlivosti... Pre Jadru PD: Cau. HNF bola zaujimava kapela. Osobne som ju nezazil, no cital som a pocul o nich vela dobreho, ale aj zleho. Mne sa to hudobne az tak velmi nepaci, no myslim, ze na dobu v ktorej hrali to bolo velmi dobre. Malomocnost Prazdnoty, ako aj Socialni Teror si obcas vypocujem. Tiez zaujimave kapely na svoju dobu.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 14. septembra 2007 at 9:37
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.... Collapse
Please wait...
anicka/Kokava/ wrote on 9. septembra 2007 at 13:46
Ahoj Jozko, chystas sa do toho UK, ci nie? Ja som bola teraz doma v auguste, i v Prahe, uz som zase v UK. Keby si prisiel tak sa ozvi:) A co mas nove?Zdravim vas
Ahoj Jozko, chystas sa do toho UK, ci nie? Ja som bola teraz doma v auguste, i v Prahe, uz som zase v UK. Keby si prisiel tak sa ozvi:) A co mas nove?Zdravim vas... Collapse
Please wait...
jardapd wrote on 18. augusta 2007 at 19:46
Zdar Krtko chcel som sa Ta spytat ako vnimas kapely Malomocnost práznoty,Sociální teror alebo HNF? mne sa vzdy dost pozdavali tak reku ako ty?...a inak uz by so zasiel na neaky Vas koncert kedy budete koncertovat? dikyy , drzte sa
Zdar Krtko chcel som sa Ta spytat ako vnimas kapely Malomocnost práznoty,Sociální teror alebo HNF? mne sa vzdy dost pozdavali tak reku ako ty?...a inak uz by so zasiel na neaky Vas koncert kedy budete koncertovat? dikyy , drzte sa... Collapse
Please wait...
punx4 wrote on 13. augusta 2007 at 11:32
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa... Collapse
Please wait...
Šmikles wrote on 10. augusta 2007 at 10:43
cavte pani . . . dost sa mi paci vasa hudba. skuste si pozret www.bandzone.cz/nebezpeciepadu hadam sa vam to bude pacit 🙂
cavte pani . . . dost sa mi paci vasa hudba. skuste si pozret www.bandzone.cz/nebezpeciepadu hadam sa vam to bude pacit :)... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. augusta 2007 at 14:58
Pre Ceceka: Ahoj. Tuto skladbu uz roky nehravame. Ja si vsak este nastastie pamatam akordy. Strofa: GD GD GD CD, Refren: G Ami C D. Je to dost jednoduche - stale to hras dookola...
Pre Ceceka: Ahoj. Tuto skladbu uz roky nehravame. Ja si vsak este nastastie pamatam akordy. Strofa: GD GD GD CD, Refren: G Ami C D. Je to dost jednoduche - stale to hras dookola...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. augusta 2007 at 14:49
Pre Strejdu Edge a Montyno 5: Ahojte. Koncerty momentalne celkovo neplanujeme - hoci by sme radi, pretoze nemame skusobnu. Verim, ze behom jesene tento problem vyriesime a potom snad zavitame do Ziliny, ako aj na vychod...
Pre Strejdu Edge a Montyno 5: Ahojte. Koncerty momentalne celkovo neplanujeme - hoci by sme radi, pretoze nemame skusobnu. Verim, ze behom jesene tento problem vyriesime a potom snad zavitame do Ziliny, ako aj na vychod...... Collapse
Please wait...
Socky KVP wrote on 27. júla 2007 at 16:57
www.sockykvp.wz.cz - Obrazky, mp3, videa vsetko zadarmo... 😀
www.sockykvp.wz.cz - Obrazky, mp3, videa vsetko zadarmo... :D... Collapse
Please wait...
cecek wrote on 18. júla 2007 at 21:13
cafte...prosiim mal by som na vaas taku jednu prosbu.....chceli sme s kapelou zahrat jednu pesnicku od vaas ale akosi sa nevieme dostat k akordom....bolo by mozne aby ste mi poslali akordy k pesnicke FUCK OFF??? diky moc
cafte...prosiim mal by som na vaas taku jednu prosbu.....chceli sme s kapelou zahrat jednu pesnicku od vaas ale akosi sa nevieme dostat k akordom....bolo by mozne aby ste mi poslali akordy k pesnicke FUCK OFF??? diky moc... Collapse
Please wait...
Punkrocker wrote on 16. júla 2007 at 13:24
ste trapny
ste trapny... Collapse
Please wait...
Montyno5 wrote on 12. júla 2007 at 12:33
Nazdar neplanujete nejaký koncert v Žiline.A aký máťe názor na ludí čo jazdia zo sound systémamy????
Nazdar neplanujete nejaký koncert v Žiline.A aký máťe názor na ludí čo jazdia zo sound systémamy????... Collapse
Please wait...
strejda Edge wrote on 30. júna 2007 at 14:48
Cafte pistols tak duufam ze na jesen uz date daky koncert lebo nuda tu na vychode su same nemoderne akciijje:)....
Cafte pistols tak duufam ze na jesen uz date daky koncert lebo nuda tu na vychode su same nemoderne akciijje:)....... Collapse
Please wait...
SAtelit wrote on 29. júna 2007 at 7:13
Pre "lojza" Ujo lojzo a mozem hrat aj ja v tej skvelej kapele ktora bude??? JA by som tak velmi cel.
Pre "lojza" Ujo lojzo a mozem hrat aj ja v tej skvelej kapele ktora bude??? JA by som tak velmi cel.... Collapse
Please wait...