Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
zdar nemate na plane koncert niekde na vychode abo strede slovenska? hladam , pitam sa kazdeho kde akedy budete hrat no nikto nic nevie.s pozdravom pindarKE
zdar nemate na plane koncert niekde na vychode abo strede slovenska? hladam , pitam sa kazdeho kde akedy budete hrat no nikto nic nevie.s pozdravom pindarKE... Collapse
Pre K3S4: Ahoj. momentalen nemame skusobnu, takze vobec neskusame a teda aj nekoncertujeme. Verim, ze v dohladnej dobe tuto vec doriesime a zacneme opatovne cvicit nove skladby, ako aj koncertovat, lebo ponuk je viac nez dost...
Pre K3S4: Ahoj. momentalen nemame skusobnu, takze vobec neskusame a teda aj nekoncertujeme. Verim, ze v dohladnej dobe tuto vec doriesime a zacneme opatovne cvicit nove skladby, ako aj koncertovat, lebo ponuk je viac nez dost...... Collapse
CAwko nove koncerty teraz nebudete robit som pozeral a naposledy tam mate este intrudera v NZ a to uz bolo pekne davno
CAwko nove koncerty teraz nebudete robit som pozeral a naposledy tam mate este intrudera v NZ a to uz bolo pekne davno... Collapse
Tak uz som napisala..je to celkom dlhe..ked sa da recnicky talent dohromady s filozofiou a k tomu pridame umenie pisat vsetkymi desiatimi inak to ani nemoze dopadnut:))cav
Tak uz som napisala..je to celkom dlhe..ked sa da recnicky talent dohromady s filozofiou a k tomu pridame umenie pisat vsetkymi desiatimi inak to ani nemoze dopadnut:))cav... Collapse
Jozko napisem ti teda moje novinky do mailu..a ty mi na oplatku napis tie svoje, ktore by nebolo dobre zverejnovat:)) som na ne fakt zvedava..pa
Jozko napisem ti teda moje novinky do mailu..a ty mi na oplatku napis tie svoje, ktore by nebolo dobre zverejnovat:)) som na ne fakt zvedava..pa... Collapse
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)
Pre Anicku: Ahoj. Co si sa neozvala? Mohli sme vybehnut niekde na drink... Noveho mam toho furu, ale to nie je na verejnu diskusiu... Do Britanie sa nechystam, hoci som tam povodne chcel na nejaky tyzden - dva vybehnut, tak som planoval pred pol rokom. Nemam vsak na to peniazky a okrem toho tu musim riesit niekolko dost podstatnych veci... Ty sa pochval, ale skor cez mejl:-)... Collapse
Pre Punx4: Ahoj. To Ti musi vyriesit Kosto. Dam mu to vediet tento tyzden a posurim ho, aby si dlho necakal. Maj vsak prosim este kusok trpezlivosti... Pre Jadru PD: Cau. HNF bola zaujimava kapela. Osobne som ju nezazil, no cital som a pocul o nich vela dobreho, ale aj zleho. Mne sa to hudobne az tak velmi nepaci, no myslim, ze na dobu v ktorej hrali to bolo velmi dobre. Malomocnost Prazdnoty, ako aj Socialni Teror si obcas vypocujem. Tiez zaujimave kapely na svoju dobu.
Pre Punx4: Ahoj. To Ti musi vyriesit Kosto. Dam mu to vediet tento tyzden a posurim ho, aby si dlho necakal. Maj vsak prosim este kusok trpezlivosti... Pre Jadru PD: Cau. HNF bola zaujimava kapela. Osobne som ju nezazil, no cital som a pocul o nich vela dobreho, ale aj zleho. Mne sa to hudobne az tak velmi nepaci, no myslim, ze na dobu v ktorej hrali to bolo velmi dobre. Malomocnost Prazdnoty, ako aj Socialni Teror si obcas vypocujem. Tiez zaujimave kapely na svoju dobu.... Collapse
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.
VSETKYM: Sorry za odmlku. Bolo leto, ja som bol prec a ked nie, tak som riesil mnoho svojich zakladnych veci na prezitie - podobne aj ostatni. Uz som spat a zacinam komunikovat.... Collapse
Ahoj Jozko, chystas sa do toho UK, ci nie? Ja som bola teraz doma v auguste, i v Prahe, uz som zase v UK. Keby si prisiel tak sa ozvi:) A co mas nove?Zdravim vas
Ahoj Jozko, chystas sa do toho UK, ci nie? Ja som bola teraz doma v auguste, i v Prahe, uz som zase v UK. Keby si prisiel tak sa ozvi:) A co mas nove?Zdravim vas... Collapse
Zdar Krtko chcel som sa Ta spytat ako vnimas kapely Malomocnost práznoty,Sociální teror alebo HNF? mne sa vzdy dost pozdavali tak reku ako ty?...a inak uz by so zasiel na neaky Vas koncert kedy budete koncertovat? dikyy , drzte sa
Zdar Krtko chcel som sa Ta spytat ako vnimas kapely Malomocnost práznoty,Sociální teror alebo HNF? mne sa vzdy dost pozdavali tak reku ako ty?...a inak uz by so zasiel na neaky Vas koncert kedy budete koncertovat? dikyy , drzte sa... Collapse
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa
Nazdar. Ak by vas to neobtazovalo chceme hrat s chalanmi pesnicku SME PRASATA a chcel by som vediet akordy na basu. Diki moc. Drzte sa... Collapse
cavte pani . . . dost sa mi paci vasa hudba. skuste si pozret www.bandzone.cz/nebezpeciepadu hadam sa vam to bude pacit 🙂
cavte pani . . . dost sa mi paci vasa hudba. skuste si pozret www.bandzone.cz/nebezpeciepadu hadam sa vam to bude pacit :)... Collapse
Pre Ceceka: Ahoj. Tuto skladbu uz roky nehravame. Ja si vsak este nastastie pamatam akordy. Strofa: GD GD GD CD, Refren: G Ami C D. Je to dost jednoduche - stale to hras dookola...
Pre Ceceka: Ahoj. Tuto skladbu uz roky nehravame. Ja si vsak este nastastie pamatam akordy. Strofa: GD GD GD CD, Refren: G Ami C D. Je to dost jednoduche - stale to hras dookola...... Collapse
Pre Strejdu Edge a Montyno 5: Ahojte. Koncerty momentalne celkovo neplanujeme - hoci by sme radi, pretoze nemame skusobnu. Verim, ze behom jesene tento problem vyriesime a potom snad zavitame do Ziliny, ako aj na vychod...
Pre Strejdu Edge a Montyno 5: Ahojte. Koncerty momentalne celkovo neplanujeme - hoci by sme radi, pretoze nemame skusobnu. Verim, ze behom jesene tento problem vyriesime a potom snad zavitame do Ziliny, ako aj na vychod...... Collapse
www.sockykvp.wz.cz - Obrazky, mp3, videa vsetko zadarmo... 😀
www.sockykvp.wz.cz - Obrazky, mp3, videa vsetko zadarmo... :D... Collapse
cafte...prosiim mal by som na vaas taku jednu prosbu.....chceli sme s kapelou zahrat jednu pesnicku od vaas ale akosi sa nevieme dostat k akordom....bolo by mozne aby ste mi poslali akordy k pesnicke FUCK OFF??? diky moc
cafte...prosiim mal by som na vaas taku jednu prosbu.....chceli sme s kapelou zahrat jednu pesnicku od vaas ale akosi sa nevieme dostat k akordom....bolo by mozne aby ste mi poslali akordy k pesnicke FUCK OFF??? diky moc... Collapse
ste trapny
ste trapny... Collapse
Nazdar neplanujete nejaký koncert v Žiline.A aký máťe názor na ludí čo jazdia zo sound systémamy????
Nazdar neplanujete nejaký koncert v Žiline.A aký máťe názor na ludí čo jazdia zo sound systémamy????... Collapse
Cafte pistols tak duufam ze na jesen uz date daky koncert lebo nuda tu na vychode su same nemoderne akciijje:)....
Cafte pistols tak duufam ze na jesen uz date daky koncert lebo nuda tu na vychode su same nemoderne akciijje:)....... Collapse
Pre "lojza" Ujo lojzo a mozem hrat aj ja v tej skvelej kapele ktora bude??? JA by som tak velmi cel.
Pre "lojza" Ujo lojzo a mozem hrat aj ja v tej skvelej kapele ktora bude??? JA by som tak velmi cel.... Collapse
