Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Wrbo wrote on 24. mája 2007 at 19:36
a tesim sa na new CD a na ten koncert 🙂 bude zwerina 😀
a tesim sa na new CD a na ten koncert 🙂 bude zwerina :D... Collapse
Please wait...
Wrbo wrote on 24. mája 2007 at 19:30
Lidi, som wam pisal mail za ten koncert, tak sa mi ozwite co najskor 😀 s pozdrawom NA SMIECH
Lidi, som wam pisal mail za ten koncert, tak sa mi ozwite co najskor 😀 s pozdrawom NA SMIECH... Collapse
Please wait...
me wrote on 23. mája 2007 at 22:20
ja som prisiel na to preco su vase cd za kilo alebo ich rozdavate. to je jednoduch LEBO INAK BY ICH NIKTO NECHCEL :O)
ja som prisiel na to preco su vase cd za kilo alebo ich rozdavate. to je jednoduch LEBO INAK BY ICH NIKTO NECHCEL :O)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. mája 2007 at 11:29
Heh do piče! Kyra bola dobra holka a je dobra holka, ktora vie co chce, takze zmena ziadna! Nemam pocit, ze sa nejako extra zmenila. Samozrejme, trošku sa človek dospievaním našťastie mení (niektory bohuzial nie) a ak sa niečo v nej zmenilo, tak k lepšiemu, čo je ok, tak to ma byť. Každý zdravý človek sa vekom trochu mení. A nemam pocit, ze nejako meni styly...hm? To čo je za pičovina. Vzdy chodila na crustove koncerty...aj na punkove. A ze teraz da prednost kapele TIME OF MY LIFE pred KONFLIKTOM, nic zle na tom nevidim. Prave naopak. Ziadne menenie stylov na nej nepozorujem, a uz vobec nie vyse roka a to ju poznam dost dobre nato, aby som to vedel posudit. Kyra je fasa:-)!
Heh do piče! Kyra bola dobra holka a je dobra holka, ktora vie co chce, takze zmena ziadna! Nemam pocit, ze sa nejako extra zmenila. Samozrejme, trošku sa človek dospievaním našťastie mení (niektory bohuzial nie) a ak sa niečo v nej zmenilo, tak k lepšiemu, čo je ok, tak to ma byť. Každý zdravý človek sa vekom trochu mení. A nemam pocit, ze nejako meni styly...hm? To čo je za pičovina. Vzdy chodila na crustove koncerty...aj na punkove. A ze teraz da prednost kapele TIME OF MY LIFE pred KONFLIKTOM, nic zle na tom nevidim. Prave naopak. Ziadne menenie stylov na nej nepozorujem, a uz vobec nie vyse roka a to ju poznam dost dobre nato, aby som to vedel posudit. Kyra je fasa:-)!... Collapse
Please wait...
ALF wrote on 22. mája 2007 at 8:25
Sem napiste text spravy Kyra,Kyra,aka si neikedy bola a teraz...menis styly castejsie jak ponozky
Sem napiste text spravy Kyra,Kyra,aka si neikedy bola a teraz...menis styly castejsie jak ponozky... Collapse
Please wait...
Zdeno_TN wrote on 21. mája 2007 at 13:49
Pre P....L: takze toto je twoj sposob ako si hladas na nete swojich partnerow na kratenie dlhych chwil??... :)) no "pekne".. ale skus to riesit napr. na pokeci, tam takych je.. urcite si wyberies.. ;o)
Pre P....L: takze toto je twoj sposob ako si hladas na nete swojich partnerow na kratenie dlhych chwil??... :)) no "pekne".. ale skus to riesit napr. na pokeci, tam takych je.. urcite si wyberies.. ;o)... Collapse
Please wait...
albin wrote on 21. mája 2007 at 13:05
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj
zdareQ....pridete vy ako kapela zatrsat niekedy do svidnika?? bo ma uz jebe ze som vam napisal velmi davno, vy ste picoviny naslubovali a chuj z toho... PS: mozete pozvat tentoraz vy ten hasiaci pristroj... Collapse
Please wait...
P....L wrote on 21. mája 2007 at 12:52
Pre peta. nazdar toto co si napisal kyre 18.4.2007 to je po pici presne tak len tak dalej... nemala co povedat tak jebala iba tote kokociny crust ci co.Ja som si to precital a fakt a take daco bi odjebalo aj mna a to znamena ze mas fakt super nazory a v pohode typek co nema v hlave nasrate s tym punkom. NAZDAR skadial si??
Pre peta. nazdar toto co si napisal kyre 18.4.2007 to je po pici presne tak len tak dalej... nemala co povedat tak jebala iba tote kokociny crust ci co.Ja som si to precital a fakt a take daco bi odjebalo aj mna a to znamena ze mas fakt super nazory a v pohode typek co nema v hlave nasrate s tym punkom. NAZDAR skadial si??... Collapse
Please wait...
Ciro wrote on 20. mája 2007 at 18:37
A este by som sa ta chcel opytat ze co si myslil o kapelach ako Pripad Ewi Burdovej,Šibenica,Container a Odpad...Samozrejme ak nechces nemusit to napisat takto...Mozme aj cez email. Maj sa...
A este by som sa ta chcel opytat ze co si myslil o kapelach ako Pripad Ewi Burdovej,Šibenica,Container a Odpad...Samozrejme ak nechces nemusit to napisat takto...Mozme aj cez email. Maj sa...... Collapse
Please wait...
Ciro wrote on 20. mája 2007 at 18:30
Krtko: Tiez si myslim...A pocuj, raz som tu zahliadol nick ze Skinhead a pisal nepekne veci...Bol to ozaj ten, na koho si napisal? Inak ste fayn kapelka pocuvam vas rad ..Tesim sa na nove CD..
Krtko: Tiez si myslim...A pocuj, raz som tu zahliadol nick ze Skinhead a pisal nepekne veci...Bol to ozaj ten, na koho si napisal? Inak ste fayn kapelka pocuvam vas rad ..Tesim sa na nove CD..... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 20. mája 2007 at 14:44
Pre Tabaka: Ahoj. To Ti fakt neviem povedat, pretoze mame na riesenie nejake sukr. veci, ktor maju momentalne prednost. Nacvicenych mame 6 skladieb...
Pre Tabaka: Ahoj. To Ti fakt neviem povedat, pretoze mame na riesenie nejake sukr. veci, ktor maju momentalne prednost. Nacvicenych mame 6 skladieb...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 20. mája 2007 at 14:42
Pre Cira: Ahoj. Ruzicka si poriadne neprecital nas rozhovor, pretoze inak by vedel, ze som napisal, ze hrame aj za cestak... nechcem hodnotit, co sme dokazali - niekto povie, ze vela, niekto , ze malo a niekto ze nic... Kazdopadne bez ohladu na to, kazdy ma pravo vyslovit svoj nazor. Ruzicku to sere, lebo pocul pravdu a nevie ju stravit. Co sa tyka stanku na PunkIslande - uz som to vypisoval nizsie. Ano, vybavoval som ho pre svojich kolegov z jednej prace. Ja by som z toho nemal nic, presne tak, ako som nic nemal z distrovania z Hiraxom... Ruzicku mi je luto, pretoze on nedokaze nikdy pochopit, ze ludia ako on robia z toho punku, to, cim momentalne je...
Pre Cira: Ahoj. Ruzicka si poriadne neprecital nas rozhovor, pretoze inak by vedel, ze som napisal, ze hrame aj za cestak... nechcem hodnotit, co sme dokazali - niekto povie, ze vela, niekto , ze malo a niekto ze nic... Kazdopadne bez ohladu na to, kazdy ma pravo vyslovit svoj nazor. Ruzicku to sere, lebo pocul pravdu a nevie ju stravit. Co sa tyka stanku na PunkIslande - uz som to vypisoval nizsie. Ano, vybavoval som ho pre svojich kolegov z jednej prace. Ja by som z toho nemal nic, presne tak, ako som nic nemal z distrovania z Hiraxom... Ruzicku mi je luto, pretoze on nedokaze nikdy pochopit, ze ludia ako on robia z toho punku, to, cim momentalne je...... Collapse
Please wait...
ESP LTD KH-202 BK wrote on 19. mája 2007 at 8:53
Predam gitaru ESP LTD Kirk Hammet 202 Black
Predam gitaru ESP LTD Kirk Hammet 202 Black... Collapse
Please wait...
Tabak wrote on 19. mája 2007 at 6:42
Zdravim kedy bude nove cd??
Zdravim kedy bude nove cd??... Collapse
Please wait...
Ciro wrote on 18. mája 2007 at 18:04
Zdar KRTKO..Co hovoris na rozhovor Hiraxa s Petrom Ruzickom? A na to, co o tebe tam napisal...
Zdar KRTKO..Co hovoris na rozhovor Hiraxa s Petrom Ruzickom? A na to, co o tebe tam napisal...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. mája 2007 at 14:04
...ale na internete je Peťo anonymný, takže sem môže riešiť "veci". Ja uz len nechapem prečo nepíše na stranku No Name alebo Elánu, kde to číta tisíce ľudí, ale na stranku TOY PISTOLS kde to číta 5 sociek...
...ale na internete je Peťo anonymný, takže sem môže riešiť "veci". Ja uz len nechapem prečo nepíše na stranku No Name alebo Elánu, kde to číta tisíce ľudí, ale na stranku TOY PISTOLS kde to číta 5 sociek...... Collapse
Please wait...
Zofaj-rk wrote on 15. mája 2007 at 20:01
pre Krtka:presne si to vystihol.idem podporit komercny festival,aby som vyjadril protest pred ludmi,ktori ta aj tak maju v pici?lenze vies v com je problem?ze terajsi punkovy podnikatelia vedia urobit bum aj z tej nekomercnosti...ze proste vela mladych si mysli,ze su uz tak nekomercni,ze to je az dalsia moda...blee
pre Krtka:presne si to vystihol.idem podporit komercny festival,aby som vyjadril protest pred ludmi,ktori ta aj tak maju v pici?lenze vies v com je problem?ze terajsi punkovy podnikatelia vedia urobit bum aj z tej nekomercnosti...ze proste vela mladych si mysli,ze su uz tak nekomercni,ze to je az dalsia moda...blee... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 15. mája 2007 at 10:46
Pre Peťa: Takže v tom prípade sa snaž dostať do médií, hitparád, na snobské stretnutia, na odovzdávanie Aurelov a podobných nezmyslov - pomôž z punku urobiť ešte lepšiu predajnú značku, ako v súčastnosti je...
Pre Peťa: Takže v tom prípade sa snaž dostať do médií, hitparád, na snobské stretnutia, na odovzdávanie Aurelov a podobných nezmyslov - pomôž z punku urobiť ešte lepšiu predajnú značku, ako v súčastnosti je...... Collapse
Please wait...
Peťo wrote on 14. mája 2007 at 19:35
Lenže pre mňa je punk revolta vtedy keď moj text a moju hudbu počuje čo najviac ludí a čo najviac ludí pozná moj názor na danu vec a nie sa tu hrajkať na nejaký underground a tažke "podhoubí" a na koncerte 10 rokov tie isté tváre hroziace pastou a prdlajs poriesili. Mne mna je mnoho nasobne vac vykricat nazor na nejakom hodokvase, kde vidia vsetci ze punk stale je a zije a kolko ludi mu holduje, ale nejakom zaprdenom klube hrat pre 4é sociek...to neeee, sorry
Lenže pre mňa je punk revolta vtedy keď moj text a moju hudbu počuje čo najviac ludí a čo najviac ludí pozná moj názor na danu vec a nie sa tu hrajkať na nejaký underground a tažke "podhoubí" a na koncerte 10 rokov tie isté tváre hroziace pastou a prdlajs poriesili. Mne mna je mnoho nasobne vac vykricat nazor na nejakom hodokvase, kde vidia vsetci ze punk stale je a zije a kolko ludi mu holduje, ale nejakom zaprdenom klube hrat pre 4é sociek...to neeee, sorry... Collapse
Please wait...
PeŤo-Se wrote on 10. mája 2007 at 8:48
to:Peto Peto sak sa nerozculuj nad internetovymi spekulantami bo dojdes o rozum, aj vy seci. Si radsej pripime na ty nervy nech nas s tych hadok nejebne
to:Peto Peto sak sa nerozculuj nad internetovymi spekulantami bo dojdes o rozum, aj vy seci. Si radsej pripime na ty nervy nech nas s tych hadok nejebne... Collapse
Please wait...