Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Zdravim pozrite si nasu stranku: http://www.sockykvp.wz.cz Diky
Zdravim pozrite si nasu stranku: http://www.sockykvp.wz.cz Diky... Collapse
To o čom hovoríš ty jebo? Už si nakŕmil sliepky? Teraz sa vám len budú dobre hrávať koncerty po SVK, keď všade budete dostávať na piču. Jak od skinheadov tak od punkáčov. Potom uvidíme jak budeš pripravený na bitku, keď budeš mať zadrátovanú papulu. Podpílil si si pod sebou konár ale môžeš si za to sám! Ozaj už nechceš na Punk Islande bufet? Som zvedavý, ako odteraz pofičí distierko. Hlavne že si poohováral polovicu ľudí, čo ti pomáhali s predajom tvojich smradľavých vecí ty pokrytec! No nič skúste si len dakde zahrať odteraz!
To o čom hovoríš ty jebo? Už si nakŕmil sliepky? Teraz sa vám len budú dobre hrávať koncerty po SVK, keď všade budete dostávať na piču. Jak od skinheadov tak od punkáčov. Potom uvidíme jak budeš pripravený na bitku, keď budeš mať zadrátovanú papulu. Podpílil si si pod sebou konár ale môžeš si za to sám! Ozaj už nechceš na Punk Islande bufet? Som zvedavý, ako odteraz pofičí distierko. Hlavne že si poohováral polovicu ľudí, čo ti pomáhali s predajom tvojich smradľavých vecí ty pokrytec! No nič skúste si len dakde zahrať odteraz!... Collapse
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...... Collapse
Pre Pernika: Ahoj. Viem o tom, ze tento rozhovor mnohych potesi, mnohych nasere, mnohych prekvapi... Veci, ktore su v nom su dost citlive. Poviem Ti, pisal som ho z duse a nerobil som na nom defacto ziadne korektury, co inac robievam... Co sa tyka Operace Artaban, tato kapela bola na tom tak ako hovoris, v poslednej dobe tomu tak vsak nie. Ak si to chces overit, napis napr. na Brnensky mejl AFA a zistis, ze momentalne to je s nimi a udajne aj s Rabiat Gangom tak, ako hovorim ja. Co sa tyka obchodu, ktory vlastni jeden ich clen v centre mesta, nakupuju tam aj osoby, ktore by sme mohli pomenovat napr. silne pravicovo orientovani. Oni o tom vedia a nijako to neriesia... Co sa tyka mna, nie som militantny Antifak, hoci byvam pripraveny aj na bitku...Necitil som potrebu navstivit koncert Operace Artaban v BB, hoci ho organizoval moji znami s ktorymi dobre vychadzam - moje nazory poznaju... Co sa tyka Punk and skins united, na Slovensku to vidim tak, ako som napisal. Opakujem, poznam skinheadov, ktori su v pohode, ale vo vacsine pripadov to tak nevidim... Je mozne, ze v zahranici to fici - neviem posudit, nezijem tam. Kazdopadne, ked som napr. v UK stretol som pohodovych skinheadov, ktori druzobne nazivali s punks. Tu to tak bohuzial nevidim. Co sa tyka nas ako kapely, nie sme a ani nikdy sme neboli anarchisticka kapela, i ked ta myslienka nam je do urcitej miery sympaticka - detajly su v rohzovore. No a co sa tyka toho extremizmu, toto presne sa snazia vtlct do hlavy ludom mienkotvorcovia tohto statu. Neviem, ci vies, ale podla navrhovaneho zakona o extemizme, ktory nastastie nepresiel, si mal byt k extremistom zaradeny aj ty. K slovu lavicovy extremista asi napisem zvlast uvahu, lebo to je na dlhsie...... Read more
Pre Pernika: Ahoj. Viem o tom, ze tento rozhovor mnohych potesi, mnohych nasere, mnohych prekvapi... Veci, ktore su v nom su dost citlive. Poviem Ti, pisal som ho z duse a nerobil som na nom defacto ziadne korektury, co inac robievam... Co sa tyka Operace Artaban, tato kapela bola na tom tak ako hovoris, v poslednej dobe tomu tak vsak nie. Ak si to chces overit, napis napr. na Brnensky mejl AFA a zistis, ze momentalne to je s nimi a udajne aj s Rabiat Gangom tak, ako hovorim ja. Co sa tyka obchodu, ktory vlastni jeden ich clen v centre mesta, nakupuju tam aj osoby, ktore by sme mohli pomenovat napr. silne pravicovo orientovani. Oni o tom vedia a nijako to neriesia... Co sa tyka mna, nie som militantny Antifak, hoci byvam pripraveny aj na bitku...Necitil som potrebu navstivit koncert Operace Artaban v BB, hoci ho organizoval moji znami s ktorymi dobre vychadzam - moje nazory poznaju... Co sa tyka Punk and skins united, na Slovensku to vidim tak, ako som napisal. Opakujem, poznam skinheadov, ktori su v pohode, ale vo vacsine pripadov to tak nevidim... Je mozne, ze v zahranici to fici - neviem posudit, nezijem tam. Kazdopadne, ked som napr. v UK stretol som pohodovych skinheadov, ktori druzobne nazivali s punks. Tu to tak bohuzial nevidim. Co sa tyka nas ako kapely, nie sme a ani nikdy sme neboli anarchisticka kapela, i ked ta myslienka nam je do urcitej miery sympaticka - detajly su v rohzovore. No a co sa tyka toho extremizmu, toto presne sa snazia vtlct do hlavy ludom mienkotvorcovia tohto statu. Neviem, ci vies, ale podla navrhovaneho zakona o extemizme, ktory nastastie nepresiel, si mal byt k extremistom zaradeny aj ty. K slovu lavicovy extremista asi napisem zvlast uvahu, lebo to je na dlhsie... ;takze tak.... Collapse
ahoj krtko, nemozes mi napisat akordy na S.M.K. ? diky. 🙂
ahoj krtko, nemozes mi napisat akordy na S.M.K. ? diky. :)... Collapse
"Prispôsob sa, alebo zdochni!" (he-he, čiarka by tam byť nemala, nie?)...to bol môj druhý punkový album, prvý kúpený a jediný originál (ak nerátam, že som vyhrala originál Sme prasatá, náhoda)...tak som sa nejako zvrhla na punk (hlavne ideovo), ale lepší album sa mi odvtedy do rúk nedostal. Ani mnou uznávanejšej kapely niet, ale hlavne kvôli tomu najnovšiemu albumu. + Čítala som ten rozhovor, čo uverejnil "hirax" ... osobne počúvam prevažne tuzemské a príbuzné kapely, ktorým rozumiem a ktoré majú texty, s ktorými súhlasím. Problém nastáva asi v tom, že ja s tým súhlasím, zatiaľ čo kapela si serie do huby, čo ja zväčša nemôžem vedieť a preto síce počúvam viacero kapiel, ale vždy len niektoré piesne a keďže nie som jasnovidka, tak to beriem tak, že počúvam to, s čím súhlasím ja. To, že tí, čo to spievajú, tak nekonajú, s tým nič nenarobím...beriem si len tú myšlienku...koniec koncov, je takmer nemožné nájsť kapelu, ktorá má v hlave a v srdci to, čo vy. A tak len selektujem to, čo cítim ja. A dúfam, že bude viac kapielok ako je vaša...až na to, že by som uvítala, keby som ako Banskobystričanka nemusela toľko cestovať, aby som si Vás vypočula, ale už som od Krtka v tomto smere dostala ponaučenie na Punk Islande, tak beriem na vedomie a neotravujem. 😀 A dúfam, že ďalším CD sa tiež trafíte do môjho rámca, minimálne tak, ako tým posledným.
"Prispôsob sa, alebo zdochni!" (he-he, čiarka by tam byť nemala, nie?)...to bol môj druhý punkový album, prvý kúpený a jediný originál (ak nerátam, že som vyhrala originál Sme prasatá, náhoda)...tak som sa nejako zvrhla na punk (hlavne ideovo), ale lepší album sa mi odvtedy do rúk nedostal. Ani mnou uznávanejšej kapely niet, ale hlavne kvôli tomu najnovšiemu albumu. + Čítala som ten rozhovor, čo uverejnil "hirax" ... osobne počúvam prevažne tuzemské a príbuzné kapely, ktorým rozumiem a ktoré majú texty, s ktorými súhlasím. Problém nastáva asi v tom, že ja s tým súhlasím, zatiaľ čo kapela si serie do huby, čo ja zväčša nemôžem vedieť a preto síce počúvam viacero kapiel, ale vždy len niektoré piesne a keďže nie som jasnovidka, tak to beriem tak, že počúvam to, s čím súhlasím ja. To, že tí, čo to spievajú, tak nekonajú, s tým nič nenarobím...beriem si len tú myšlienku...koniec koncov, je takmer nemožné nájsť kapelu, ktorá má v hlave a v srdci to, čo vy. A tak len selektujem to, čo cítim ja. A dúfam, že bude viac kapielok ako je vaša...až na to, že by som uvítala, keby som ako Banskobystričanka nemusela toľko cestovať, aby som si Vás vypočula, ale už som od Krtka v tomto smere dostala ponaučenie na Punk Islande, tak beriem na vedomie a neotravujem. 😀 A dúfam, že ďalším CD sa tiež trafíte do môjho rámca, minimálne tak, ako tým posledným.... Collapse
nazdar precital som si ten vas rozhovor na Hiraxe..no mate dost nazorov dobrych to treba uznat trosku ma sklamal vas nazor na Davovku lebo ta bola je a bude najlepsa ! ale k veci nasral ma Krtkov prejav resp. nazor na kapelu Operace Artban..mily Krtko ja ti nejdem davat rozumy ani nic take ale prosim ujasni si do buducna co na koho vravis..ty tu do vsetkych jebes aky su na picu z druhej strany klobuk dole ze sa neskovavas za pozy a si uprimny ale vyhlasit o OA ze su fasouni je dost silne nezda sa ti ??? ty to chalany maju za sebou viac bitiek s nazi nez o kolkych si ty pocul!!a 100% niesu nacky kto to tvrdi je kokot! a ked si taky odvazny a militanty ANTIFAK tak si mal ist na koncert do BB a povedat im to...a co sa tyka PUNK and SKINS tak tiez si zajebal picovinu lebo punks su taky isty jak skins! proste punks and skins united! a pre mna ste tiez neni punk pre mna ste anarchisticka lavicova kapela ktora si vybrala svoju cestu a ide nov ale nesud inych ked nechces byt sam sudeny! proste ked si sere do huby davovka tak urcite aj ty a vasa posrana extremisticka kapela!
nazdar precital som si ten vas rozhovor na Hiraxe..no mate dost nazorov dobrych to treba uznat trosku ma sklamal vas nazor na Davovku lebo ta bola je a bude najlepsa ! ale k veci nasral ma Krtkov prejav resp. nazor na kapelu Operace Artban..mily Krtko ja ti nejdem davat rozumy ani nic take ale prosim ujasni si do buducna co na koho vravis..ty tu do vsetkych jebes aky su na picu z druhej strany klobuk dole ze sa neskovavas za pozy a si uprimny ale vyhlasit o OA ze su fasouni je dost silne nezda sa ti ??? ty to chalany maju za sebou viac bitiek s nazi nez o kolkych si ty pocul!!a 100% niesu nacky kto to tvrdi je kokot! a ked si taky odvazny a militanty ANTIFAK tak si mal ist na koncert do BB a povedat im to...a co sa tyka PUNK and SKINS tak tiez si zajebal picovinu lebo punks su taky isty jak skins! proste punks and skins united! a pre mna ste tiez neni punk pre mna ste anarchisticka lavicova kapela ktora si vybrala svoju cestu a ide nov ale nesud inych ked nechces byt sam sudeny! proste ked si sere do huby davovka tak urcite aj ty a vasa posrana extremisticka kapela!... Collapse
Precedens - ty si ich dvorný fajčiar kokotov?
Precedens - ty si ich dvorný fajčiar kokotov?... Collapse
Klobu dole pani za ten rozhovor na Hiraxe... nejdem Vas tu chvalit - precitajte si to tam. Ludia na to stale reaguju...
Klobu dole pani za ten rozhovor na Hiraxe... nejdem Vas tu chvalit - precitajte si to tam. Ludia na to stale reaguju...... Collapse
Pre Adu: Pred nami sa nemusis hanbit 🙂
Pre Adu: Pred nami sa nemusis hanbit :-)... Collapse
KRTKO: .. ále, keď ja som strašne hanblivá osôbka) hmmm
KRTKO: .. ále, keď ja som strašne hanblivá osôbka) hmmm... Collapse
Pre Lukazza: Ahoj! Pozri, ono je defacto jedno, co si my myslime o tej - ktorej kapele, podstatne je, ako ju vnimas ty. Co sa tyka kapely Kosa z nosa, ja nemam na nu nejaky vyhraneny nazor. Mna ich tvorba neoslovila, aj ked uznavam, ze je zaujimava... Jednoducho nie je to moj styl... To ze boli na vyberovke je podla mna skor dosledok dlhorocneho kamaratstva s producentom vyberovky...
Pre Lukazza: Ahoj! Pozri, ono je defacto jedno, co si my myslime o tej - ktorej kapele, podstatne je, ako ju vnimas ty. Co sa tyka kapely Kosa z nosa, ja nemam na nu nejaky vyhraneny nazor. Mna ich tvorba neoslovila, aj ked uznavam, ze je zaujimava... Jednoducho nie je to moj styl... To ze boli na vyberovke je podla mna skor dosledok dlhorocneho kamaratstva s producentom vyberovky...... Collapse
Pre Adu: Dakujeme 🙂 Skoda, mohli ste prist na kus reci - aspon by som Ti bol poprial vsetko dobre k Tvojmu sviatku:-)...
Pre Adu: Dakujeme 🙂 Skoda, mohli ste prist na kus reci - aspon by som Ti bol poprial vsetko dobre k Tvojmu sviatku:-)...... Collapse
Pre Kyru a Mariana: Caute! Na vychod sa chystame a radi tam prideme. Zatial Vam vsak neciem povedat key, pretoze momentalne chceme hlavne skusat nove veci... a co sa tyka koncertov, do jesene budeme hrat len jeden benefit a jeden taky specificky... Realne to teda cychadza na jesen. Skusim sa dohodnut s Ferkom v Bardejove a niektorym z mojich kamosov v KE, takze by sa spravil dvojkoncert. Zatial sa majte fajn... PS: Kde teraz rozvijate svoje diskusie?
Pre Kyru a Mariana: Caute! Na vychod sa chystame a radi tam prideme. Zatial Vam vsak neciem povedat key, pretoze momentalne chceme hlavne skusat nove veci... a co sa tyka koncertov, do jesene budeme hrat len jeden benefit a jeden taky specificky... Realne to teda cychadza na jesen. Skusim sa dohodnut s Ferkom v Bardejove a niektorym z mojich kamosov v KE, takze by sa spravil dvojkoncert. Zatial sa majte fajn... PS: Kde teraz rozvijate svoje diskusie?... Collapse
cafte pistols, aky mate nazor na kapelu kosa z nosa?...ja viem ze boli na punk rocku 1 ale podla mna patria aj tak k tomu najlepsemu co na Slovenskej under scene vzniklo...
cafte pistols, aky mate nazor na kapelu kosa z nosa?...ja viem ze boli na punk rocku 1 ale podla mna patria aj tak k tomu najlepsemu co na Slovenskej under scene vzniklo...... Collapse
áááá tak som vás zažila na živo konečne.. a boli ste fajní! sme vás chceli ísť so segrou pochváliť, ale potom že nie.. tak aspoň takto)
áááá tak som vás zažila na živo konečne.. a boli ste fajní! sme vás chceli ísť so segrou pochváliť, ale potom že nie.. tak aspoň takto)... Collapse
Toy pištoĺs na hrad!!!alebo aspon na vychod.....ne chlopi vazne kedy doidete zahrat svoje lubezne melodie k nam na divoky vychod????k-k-k
Toy pištoĺs na hrad!!!alebo aspon na vychod.....ne chlopi vazne kedy doidete zahrat svoje lubezne melodie k nam na divoky vychod????k-k-k... Collapse
KRTKO: NEVADí, TAK SA HáDAM V ZáMKOCH VIDíME.) DúFAM, žE SA MI TAM PODARí íSť.. KEĎ Už VO šTVRTOK SLáVIM TEN SVIATOK TEDA ,)
KRTKO: NEVADí, TAK SA HáDAM V ZáMKOCH VIDíME.) DúFAM, žE SA MI TAM PODARí íSť.. KEĎ Už VO šTVRTOK SLáVIM TEN SVIATOK TEDA ,)... Collapse
Pre Krtka: A kedy prídete k nám na východ? Kosice? Presov? Bardejov? Som pocul, ze v KE sa niečo chystá? Je to pravda? Uz vás chcem pocut aj nazivo konecne:-). A tancovať valčík:-).
Pre Krtka: A kedy prídete k nám na východ? Kosice? Presov? Bardejov? Som pocul, ze v KE sa niečo chystá? Je to pravda? Uz vás chcem pocut aj nazivo konecne:-). A tancovať valčík:-).... Collapse
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.... Collapse
