Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
jizvvík wrote on 26. januára 2007 at 18:21
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 25. januára 2007 at 12:31
Pre Kyru:No do Bardejova chcem prist, ale neviem kedy, teraz kurva školKa:-). Jo na stranke Play Fastu som bol, videl som a strašne ma to zaujalo. Uvidíme čo bude potom, ale ak sa bude dať pojdeme. Inak nevieš, čo K-TOWN v Dánsku bude? Lebo toto ma v poslednej dobe zaujalo ešte viac, ja by som šiel aj stopom (ak by boli podobné kapely, ako minulého roku). A v marci bude kratky, rychli, hlasity ďalší, see you in hell, gride, a GUIDED CRADLE (mňam), ale to je ešte tiež ďaleko, čo je najhoršie, že prachy sú ešte ďalej :-), nedohľadne. Nič..zatim, hudbu ti dam všetko, nejako sa este ozvem.
Pre Kyru:No do Bardejova chcem prist, ale neviem kedy, teraz kurva školKa:-). Jo na stranke Play Fastu som bol, videl som a strašne ma to zaujalo. Uvidíme čo bude potom, ale ak sa bude dať pojdeme. Inak nevieš, čo K-TOWN v Dánsku bude? Lebo toto ma v poslednej dobe zaujalo ešte viac, ja by som šiel aj stopom (ak by boli podobné kapely, ako minulého roku). A v marci bude kratky, rychli, hlasity ďalší, see you in hell, gride, a GUIDED CRADLE (mňam), ale to je ešte tiež ďaleko, čo je najhoršie, že prachy sú ešte ďalej :-), nedohľadne. Nič..zatim, hudbu ti dam všetko, nejako sa este ozvem.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 25. januára 2007 at 12:21
Pre Satelita:...no som ti posal teraz dva A4-kove e-maily, takze mas robit :-)...
Pre Satelita:...no som ti posal teraz dva A4-kove e-maily, takze mas robit :-)...... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 25. januára 2007 at 4:31
pre KuroJapanCoreJebka:-)))no uz som si spomenula hehl...skukni stranky Playfastu ked si to este neurobil su tam kapielky na pristi rok bude to opet v septembri a bude t 2 dni!!!!v znameni Sverige mangelu,finopalu ,german nazezu a tak daaaaaaalllll...bude tam hrat finska Kuolema,svedsky Sayyadina a este neco zo svedska,nemecky Cluster bomb unit a mrte dalsix nemcurskych bandov...a Bohemiu bude zastupovat See-you in hell, Sheeva- yoga a Say-why....CHCEEEEEM Sheeva-yogu to je masakerny SPAZZoidny power violence - ne stranke playfastu sa da vypocut si jednotlive bandy tak pochopis preco spazzoidny a preco to chceeeeem lebo to znie jak SPAZZ....a je to nazez!....okey tak zdorowla a drz sa v skolke.....Kkk
pre KuroJapanCoreJebka:-)))no uz som si spomenula hehl...skukni stranky Playfastu ked si to este neurobil su tam kapielky na pristi rok bude to opet v septembri a bude t 2 dni!!!!v znameni Sverige mangelu,finopalu ,german nazezu a tak daaaaaaalllll...bude tam hrat finska Kuolema,svedsky Sayyadina a este neco zo svedska,nemecky Cluster bomb unit a mrte dalsix nemcurskych bandov...a Bohemiu bude zastupovat See-you in hell, Sheeva- yoga a Say-why....CHCEEEEEM Sheeva-yogu to je masakerny SPAZZoidny power violence - ne stranke playfastu sa da vypocut si jednotlive bandy tak pochopis preco spazzoidny a preco to chceeeeem lebo to znie jak SPAZZ....a je to nazez!....okey tak zdorowla a drz sa v skolke.....Kkk... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 25. januára 2007 at 4:21
pre KURO-jebka:-)))))vidis aky si znamy???na tvoju pocest si aj Kuro dali nazov heh...ale ne vazne kua XCEM KURO a chcem GISM!!!! a chcem seckoooooo v podstate seci chceme secko ako tak pozeram.....nedovalis nekedy do bj???....sakra daco som sa ta xcela spytat no zabudla som shit!!!...ked spomeniem tak napisem yu????...JAPANCORE RULEZZZZZZZ!!!!!K-K-K
pre KURO-jebka:-)))))vidis aky si znamy???na tvoju pocest si aj Kuro dali nazov heh...ale ne vazne kua XCEM KURO a chcem GISM!!!! a chcem seckoooooo v podstate seci chceme secko ako tak pozeram.....nedovalis nekedy do bj???....sakra daco som sa ta xcela spytat no zabudla som shit!!!...ked spomeniem tak napisem yu????...JAPANCORE RULEZZZZZZZ!!!!!K-K-K... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. januára 2007 at 10:51
Pre Satelita:Pocuj...kukol som narychlo e-mail, odpisem dakedy zajtra, dnes mam malo casu, oki?. Nemam dnes cas, zajtra sa do toho poriadne pozriem, napisem ti o tych kapelacj nieco. Ak chces disbeat/HC/crust, tie veci co som nazbieral za poslednú dobu, zmestí sa to asi na 6-7 CD. Mozem ti to napalit vsetko kludne, mam to v mp3, takze je to otazka minut. Co sa tyka DVD dam ti vediet, niekedy koncom tyzdna, urobime to inak, ozvem sa ti. Kazety mi das stare, zbytocne budes kupovat nove. Zajtra sa do toho pozriem a dam vediet. A mam zase nove veci, ktore este niesu v zozname. Vsetko mam doma a na intraku som az do buduceho tyzdna, takze teraz ti novy zoznam nemozem poslat. Az koncom buduceho tyzdna. Ale ja sa ozvem a nejako sa dohodneme, oki?
Pre Satelita:Pocuj...kukol som narychlo e-mail, odpisem dakedy zajtra, dnes mam malo casu, oki?. Nemam dnes cas, zajtra sa do toho poriadne pozriem, napisem ti o tych kapelacj nieco. Ak chces disbeat/HC/crust, tie veci co som nazbieral za poslednú dobu, zmestí sa to asi na 6-7 CD. Mozem ti to napalit vsetko kludne, mam to v mp3, takze je to otazka minut. Co sa tyka DVD dam ti vediet, niekedy koncom tyzdna, urobime to inak, ozvem sa ti. Kazety mi das stare, zbytocne budes kupovat nove. Zajtra sa do toho pozriem a dam vediet. A mam zase nove veci, ktore este niesu v zozname. Vsetko mam doma a na intraku som az do buduceho tyzdna, takze teraz ti novy zoznam nemozem poslat. Az koncom buduceho tyzdna. Ale ja sa ozvem a nejako sa dohodneme, oki?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. januára 2007 at 10:41
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 24. januára 2007 at 4:11
pre Satelita.-)))))))))uuufffr newim aky album od SHOS mam na tom vinyle to musim zistit neskor napisem....to bol najkrajsi darcek k narodkam co som kedy dostala (aj s platnou HHIG)...mam napad ze mozno ked sa dovalim vonku v piatok alebo sobotu ta neco donesem ja tebe naco ty mne yu??...alebo newim....zatim...kontaktuj ma (ale ne na mobil)....Kkk
pre Satelita.-)))))))))uuufffr newim aky album od SHOS mam na tom vinyle to musim zistit neskor napisem....to bol najkrajsi darcek k narodkam co som kedy dostala (aj s platnou HHIG)...mam napad ze mozno ked sa dovalim vonku v piatok alebo sobotu ta neco donesem ja tebe naco ty mne yu??...alebo newim....zatim...kontaktuj ma (ale ne na mobil)....Kkk... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 23. januára 2007 at 7:21
For kyra.mA neser. FAlt mas EVIL??????????????????,Toto neni sranda. TAk sem s nim aj tu kompilacku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aj vsetko. Aj viws co mam napad. Potom mi pozicias tie veci co ti daval Majo lebo to chcem aj ja. Ja si to od teba nahram ved nebude to MAjo nahravat dva krat. Co ty nato? TA diky. Hm. A este mi povedz Aky album mas od Severed head of state na tom LP-cku co si dostala k narodkam. ATAk zatial caffffffffff. BLEEEEEEEEEEEEEEEEe
For kyra.mA neser. FAlt mas EVIL??????????????????,Toto neni sranda. TAk sem s nim aj tu kompilacku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aj vsetko. Aj viws co mam napad. Potom mi pozicias tie veci co ti daval Majo lebo to chcem aj ja. Ja si to od teba nahram ved nebude to MAjo nahravat dva krat. Co ty nato? TA diky. Hm. A este mi povedz Aky album mas od Severed head of state na tom LP-cku co si dostala k narodkam. ATAk zatial caffffffffff. BLEEEEEEEEEEEEEEEEe... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 22. januára 2007 at 18:51
pre satelita:-)))nazdar....hadaj co mam????? EVIL !!!!!chces????ja viem ze hej:-)))...este mam Vimeinen Kolonna a Taku da sa povedat vice mene sXe HC internacionalnu kompilacku de su kapielky z Brazilie,malajzie,chorvatska,litvy,nemecka,thajska,filipin,portugalska a tak daaallll.....to som si kupila v sobotu od fera z distra......sa ozvi chuju heh ale oznamujem ze nemam momentalne mobil lebo je v servise - softverova chyba ci co....SVERIGE MANGEL RULEZZZZZZ!!!!!!
pre satelita:-)))nazdar....hadaj co mam????? EVIL !!!!!chces????ja viem ze hej:-)))...este mam Vimeinen Kolonna a Taku da sa povedat vice mene sXe HC internacionalnu kompilacku de su kapielky z Brazilie,malajzie,chorvatska,litvy,nemecka,thajska,filipin,portugalska a tak daaallll.....to som si kupila v sobotu od fera z distra......sa ozvi chuju heh ale oznamujem ze nemam momentalne mobil lebo je v servise - softverova chyba ci co....SVERIGE MANGEL RULEZZZZZZ!!!!!!... Collapse
Please wait...
essetka wrote on 22. januára 2007 at 17:51
aaale, my a rozist sa??? my sme iba sem tam ako taka mala burka,co si potrebuje zahrmiet a vyprsat sa, aby potom pekne svietilo slniecko :)) ... noo ... aj my toho mame teraz vela, skola, Gho skola, FSM a atd, ale snad sa to v ppriebehu februara trochu ukludni ... tak potom mozme nieco dohodnut ... a ja sa uz nemozem dockat dalsieho koncertu :))) ... a btw., dalla mattina hrala aj u nas na x-mas party, to bolo veseleeee :))
aaale, my a rozist sa??? my sme iba sem tam ako taka mala burka,co si potrebuje zahrmiet a vyprsat sa, aby potom pekne svietilo slniecko :)) ... noo ... aj my toho mame teraz vela, skola, Gho skola, FSM a atd, ale snad sa to v ppriebehu februara trochu ukludni ... tak potom mozme nieco dohodnut ... a ja sa uz nemozem dockat dalsieho koncertu :))) ... a btw., dalla mattina hrala aj u nas na x-mas party, to bolo veseleeee :))... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 17. januára 2007 at 21:31
20. januára 2007Kaviareň K2koncert kapiel vzačiatku o 20.00HVOZD- bratislavská alternativa v šľapajách českej scény, dve sestry na piano a akordeón plus basa a bicieDALLA MATTINA ALLA SERA — sabinovská alternative smečka o u nás známej trojke a veselou devči nou za bicímiDENEBOLIS — povedali mi že rock z banskej bystriceČIERNE MYŠLIENKY — miestna punk rocková mladica od bardejova, z rodného Hažlína.... príďte podporiť bandy, určite si zaslúžia...
20. januára 2007Kaviareň K2koncert kapiel vzačiatku o 20.00HVOZD- bratislavská alternativa v šľapajách českej scény, dve sestry na piano a akordeón plus basa a bicieDALLA MATTINA ALLA SERA — sabinovská alternative smečka o u nás známej trojke a veselou devči nou za bicímiDENEBOLIS — povedali mi že rock z banskej bystriceČIERNE MYŠLIENKY — miestna punk rocková mladica od bardejova, z rodného Hažlína.... príďte podporiť bandy, určite si zaslúžia...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 17. januára 2007 at 14:51
Pre Essetku:Ahoj! Noo, na tom Editore som mal pocit, ze nie som sam alkac :-)3 mesiace nam robili kurenie v skusobni, takze sme nic nerobili... Tento vikend snad definitivne spojazdnime skusobnu.. Akcoska neviem kedy bude - kvoli tej skusobni sme odmietli dalsie koncerty. Chceme sa hlavne sustredit na nove skladby... Inac mam pre Vas katalog a CD od Hiraxa a som rad, ze ste sa nerozisli, lebo som pocul po tej akcoske vselico 🙂 Ozvite sa dakedy a mozme vybehnut na male pivko...
Pre Essetku:Ahoj! Noo, na tom Editore som mal pocit, ze nie som sam alkac :-)3 mesiace nam robili kurenie v skusobni, takze sme nic nerobili... Tento vikend snad definitivne spojazdnime skusobnu.. Akcoska neviem kedy bude - kvoli tej skusobni sme odmietli dalsie koncerty. Chceme sa hlavne sustredit na nove skladby... Inac mam pre Vas katalog a CD od Hiraxa a som rad, ze ste sa nerozisli, lebo som pocul po tej akcoske vselico 🙂 Ozvite sa dakedy a mozme vybehnut na male pivko...... Collapse
Please wait...
Essetka wrote on 17. januára 2007 at 11:41
hloo chlapci ... ako ??... haloo krtko ... ty stary alkaac ... 🙂 ... sme ta naposledy videli na Editore v irishi ... este existujete ?? ..'.hmm.. a kedy bude nejaka akcoska, nech si spravime zasa vyleet :)) ... Iwka + LG
hloo chlapci ... ako ??... haloo krtko ... ty stary alkaac ... 🙂 ... sme ta naposledy videli na Editore v irishi ... este existujete ?? ..'.hmm.. a kedy bude nejaka akcoska, nech si spravime zasa vyleet :)) ... Iwka + LG... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. januára 2007 at 11:01
www.membersofkaos.wz.cz
www.membersofkaos.wz.cz... Collapse
Please wait...
THJIAMYeCb wrote on 16. januára 2007 at 5:21
Hi! Very nice site! Thanks you very much! fdAkV7sTimbT
Hi! Very nice site! Thanks you very much! fdAkV7sTimbT... Collapse
Please wait...
SiF wrote on 14. januára 2007 at 16:51
U Soul In Flames mailorderu přibylo plno výborných nových věcí: 47 CD, ziny a DVD! Podívejte se na www.soulinflames.net Snad jen pár pro představu: Backfire!, The Vendetta, Bad Co. Project, The Blue Bloods, Oxymoron / Bonecrusher, Darkbuster, The Ducky Boys, Evil Conduct, Far From Finished, Hardsell, Loikaemie, Radio 69, Slapshot, Stars & Stripes, Right Direction atd...
U Soul In Flames mailorderu přibylo plno výborných nových věcí: 47 CD, ziny a DVD! Podívejte se na www.soulinflames.net Snad jen pár pro představu: Backfire!, The Vendetta, Bad Co. Project, The Blue Bloods, Oxymoron / Bonecrusher, Darkbuster, The Ducky Boys, Evil Conduct, Far From Finished, Hardsell, Loikaemie, Radio 69, Slapshot, Stars & Stripes, Right Direction atd...... Collapse
Please wait...
4Subculture wrote on 14. januára 2007 at 16:51
Vyšlo první číslo nového zinu, který se jmenuje 4Subculture - jde o pokračování zinu Our Cult. V jeho prvním čísle najdete novinky, rozhovory s kapelami: Close Combat, Badlands, Angel City Outcasts, Razorblade, Roughnecks, Contemptuous a plno recenzí na CD. Můžete jej sehnat buď: na emailu: 4subculture@gmail.com, na www.soulinflames.net, a také v shopech: Hardset Shop v Brně, Working Class Shop v Praze, Military Shop v Českých Budějovicích a na Slovensku Street Style Shop v Bratislavě. Ještě dodatek - zin je tištěný!
Vyšlo první číslo nového zinu, který se jmenuje 4Subculture - jde o pokračování zinu Our Cult. V jeho prvním čísle najdete novinky, rozhovory s kapelami: Close Combat, Badlands, Angel City Outcasts, Razorblade, Roughnecks, Contemptuous a plno recenzí na CD. Můžete jej sehnat buď: na emailu: 4subculture@gmail.com, na www.soulinflames.net, a také v shopech: Hardset Shop v Brně, Working Class Shop v Praze, Military Shop v Českých Budějovicích a na Slovensku Street Style Shop v Bratislavě. Ještě dodatek - zin je tištěný!... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 11. januára 2007 at 20:31
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 11. januára 2007 at 14:51
Pre Satelita:Nazdar uz mozes kuknut na e-mail...
Pre Satelita:Nazdar uz mozes kuknut na e-mail...... Collapse
Please wait...