Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Satelit wrote on 27. októbra 2006 at 8:44
FOR gABBA JA sa volam MAREK Hej? A idem do KE a berem fotak. TA miru nakameruj A potom mi ju das. SAk hybaj i ty. Sorry CAAFGfffffffffffffffffffffffffff
FOR gABBA JA sa volam MAREK Hej? A idem do KE a berem fotak. TA miru nakameruj A potom mi ju das. SAk hybaj i ty. Sorry CAAFGfffffffffffffffffffffffffff... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 27. októbra 2006 at 8:17
FOR gABBA JA sa volam MAREK Hej? A idem do KE a berem fotak. TA miru nakameruj A potom mi ju das. SAk hybaj i ty. Sorry CAAFGfffffffffffffffffffffffffff
FOR gABBA JA sa volam MAREK Hej? A idem do KE a berem fotak. TA miru nakameruj A potom mi ju das. SAk hybaj i ty. Sorry CAAFGfffffffffffffffffffffffffff... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 26. októbra 2006 at 19:41
Pre CHOCO-POCO: Ahoj, tento rok uz do Bardejova urcite nestihneme prist, mozno to stihneme na buduci rok... Otazky ohladne noveho albumu su zatial dost predcasne, chceli by sme to stihnut v priebehu buduceho roka, presny termin ti vsak momentalne neviem povedat. V sucasnosti sme v stadiu skusania novych piesni. Kedze si albumy vydavame (a teda aj financujeme) sami, je to aj otazka penazi, takze uvidime, ako to nakoniec dopadne...
Pre CHOCO-POCO: Ahoj, tento rok uz do Bardejova urcite nestihneme prist, mozno to stihneme na buduci rok... Otazky ohladne noveho albumu su zatial dost predcasne, chceli by sme to stihnut v priebehu buduceho roka, presny termin ti vsak momentalne neviem povedat. V sucasnosti sme v stadiu skusania novych piesni. Kedze si albumy vydavame (a teda aj financujeme) sami, je to aj otazka penazi, takze uvidime, ako to nakoniec dopadne...... Collapse
Please wait...
CHOCO-POCO wrote on 26. októbra 2006 at 12:01
Pre TOY PISTOLS Nazdar nechystate sa ten rok urobit koncert v bardejove????? A ten novy album kedy ma vlastne vist????
Pre TOY PISTOLS Nazdar nechystate sa ten rok urobit koncert v bardejove????? A ten novy album kedy ma vlastne vist????... Collapse
Please wait...
gabba wrote on 25. októbra 2006 at 16:07
marianoviiiii hi pisana,no ako ou akurat teraz citam že ci sme nenasli bundy ale bohužial ani tvoju ani demkovu sme nenasli ta smola ale sme sa snažili ich najst,a dojdi na koncik v sobotu,maj sa krasne a pozdravuj visnu aj pisanu.gabba
marianoviiiii hi pisana,no ako ou akurat teraz citam že ci sme nenasli bundy ale bohužial ani tvoju ani demkovu sme nenasli ta smola ale sme sa snažili ich najst,a dojdi na koncik v sobotu,maj sa krasne a pozdravuj visnu aj pisanu.gabba... Collapse
Please wait...
gabba wrote on 25. októbra 2006 at 16:05
satelitoviiii no ty sa neopovaz ist v sobotu na koncert do ke lebo je koncert v castelle a hraje strata casu a mirica bude s nimi s pievat ta ty si nechas take daco ujst a ber fotak aj ja berem určite taže žiadne kosice ale bj castelle sobota kapisto.zatim gabba
satelitoviiii no ty sa neopovaz ist v sobotu na koncert do ke lebo je koncert v castelle a hraje strata casu a mirica bude s nimi s pievat ta ty si nechas take daco ujst a ber fotak aj ja berem určite taže žiadne kosice ale bj castelle sobota kapisto.zatim gabba... Collapse
Please wait...
chrumka wrote on 25. októbra 2006 at 10:39
Pre marianka Na rozpor idem asi aj ja,áno fšetci sme boli v Prešove na konflikte od nás 22 ľudí.A bolo super,boli tam aj robo(totální Nasazení) a Maťo(lucia) z "Pardubíc".Inak Fredy už nežije takže ho nepomilujem.Nemám teraz veľmi veľa času som tento týžden rozlietaná(v piatok stužková).Pokúsim sa ti zavolať alebo nap.maila lebo teraz už nestíham a je toho veľa.čus A mikyna sa nenašla,je mi to ľúto.
Pre marianka Na rozpor idem asi aj ja,áno fšetci sme boli v Prešove na konflikte od nás 22 ľudí.A bolo super,boli tam aj robo(totální Nasazení) a Maťo(lucia) z "Pardubíc".Inak Fredy už nežije takže ho nepomilujem.Nemám teraz veľmi veľa času som tento týžden rozlietaná(v piatok stužková).Pokúsim sa ti zavolať alebo nap.maila lebo teraz už nestíham a je toho veľa.čus A mikyna sa nenašla,je mi to ľúto.... Collapse
Please wait...
Marian wrote on 25. októbra 2006 at 10:09
Pre Satelita> Na ROZPOR idem asi aj ja...ale aky je koncert v CASTELLE...neviem o nicom. Na ROZPOR pridite to bude taky najeb, ze konec, podla mna dojde velmi vela ludi....ako tak teraz pocuvam. Inak som pocul, ze na TORO BRAVO bolo okolo 20 ludi, ze to bola hroza...stava sa. V Kosiciach bolo dobre...aj ked mi chybala moja bardejovska rodinka hehe. Inak a ked boli svidnicko+bardejovske streetkids, ktore sa stazuju, ze nechodia na koncerty preto, lebo Fero robi same hardcorove kokotiny? Inak le mi nevrav ze vsetko bolo v Presove na KONFLIKTE????Ak dojdete do Kosic posli sms...oki, alebo ty alebo Peto...dame rande...zatial
Pre Satelita> Na ROZPOR idem asi aj ja...ale aky je koncert v CASTELLE...neviem o nicom. Na ROZPOR pridite to bude taky najeb, ze konec, podla mna dojde velmi vela ludi....ako tak teraz pocuvam. Inak som pocul, ze na TORO BRAVO bolo okolo 20 ludi, ze to bola hroza...stava sa. V Kosiciach bolo dobre...aj ked mi chybala moja bardejovska rodinka hehe. Inak a ked boli svidnicko+bardejovske streetkids, ktore sa stazuju, ze nechodia na koncerty preto, lebo Fero robi same hardcorove kokotiny? Inak le mi nevrav ze vsetko bolo v Presove na KONFLIKTE????Ak dojdete do Kosic posli sms...oki, alebo ty alebo Peto...dame rande...zatial... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 24. októbra 2006 at 12:37
MArian NAdar hej ja som kupil HIPPIE KILLER je to popiči fakt skvele. Ziadny odjeb. NA koncerte som v sobotu nebol. Ale my chceme ist v sobotu do KE na ROZPOR. Ale nic neviem na isto lebo aj u nas je koncert v castelle. TAk ostavaju iba ?????????????????????????????,. Zoznam ti poslem uz som ho nasluboval vela ludom a nerobim ho. TA zatail sa (s)mej. VIVAT SRANIU
MArian NAdar hej ja som kupil HIPPIE KILLER je to popiči fakt skvele. Ziadny odjeb. NA koncerte som v sobotu nebol. Ale my chceme ist v sobotu do KE na ROZPOR. Ale nic neviem na isto lebo aj u nas je koncert v castelle. TAk ostavaju iba ?????????????????????????????,. Zoznam ti poslem uz som ho nasluboval vela ludom a nerobim ho. TA zatail sa (s)mej. VIVAT SRANIU... Collapse
Please wait...
SiF wrote on 18. októbra 2006 at 5:32
Na stránkách http://www.soulinflames.net je přidáno 14 nových CD kapel hrajících streetpunk, Hardcore a streetrock. Také nově je možno posílat zásilky na Slovensko.Více na strankách Soul In Flames
Na stránkách http://www.soulinflames.net je přidáno 14 nových CD kapel hrajících streetpunk, Hardcore a streetrock. Také nově je možno posílat zásilky na Slovensko.Více na strankách Soul In Flames... Collapse
Please wait...
AdRik wrote on 16. októbra 2006 at 21:46
Páni a dámy, pozývam Vás na zájazd: http://punkgen.szm.sk/plagaty/zajazdgbh.jpg
Páni a dámy, pozývam Vás na zájazd: http://punkgen.szm.sk/plagaty/zajazdgbh.jpg... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. októbra 2006 at 17:13
Pre Satelita: Ty si vtedy nakoniec kupil HIPPIE KILLER? No chcem...kedy mi posles zoznam hudby, respektive hudbu? Fekal porno...do pice...ziadny pojebani Nemci nam nebudu hovorit co je porno...a au zo vobec nie fekalporno. To vie len bardejov, lenartov a pisana...ostatni...mozu o fekalporne len snivat. Inak ides teraz na koncert...? Ak sa mi podari dojst...budeme vela srat. Tesim sa na vase sracky!!!!
Pre Satelita: Ty si vtedy nakoniec kupil HIPPIE KILLER? No chcem...kedy mi posles zoznam hudby, respektive hudbu? Fekal porno...do pice...ziadny pojebani Nemci nam nebudu hovorit co je porno...a au zo vobec nie fekalporno. To vie len bardejov, lenartov a pisana...ostatni...mozu o fekalporne len snivat. Inak ides teraz na koncert...? Ak sa mi podari dojst...budeme vela srat. Tesim sa na vase sracky!!!!... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. októbra 2006 at 17:12
Pre Chrumku: No ta ako nenasla sa moja mikinka. Inak ako sa ma to male karsne zvieratko...pomiluj a pozdrav ho odo mna...oki? A skus...to nespravit, alebo zabudnut...dostanes :-). Pocuj kedy zavitas do Svidnika. Mozno pojdem teraz v sobotu do Bardejova, ale este neviem naisto, na ten koncert. Dojdes? Inak napis mi nieco, ak mas nove veci z dalekych Pardubic, tak napis, mozes poslat aj mejla...MARIAN
Pre Chrumku: No ta ako nenasla sa moja mikinka. Inak ako sa ma to male karsne zvieratko...pomiluj a pozdrav ho odo mna...oki? A skus...to nespravit, alebo zabudnut...dostanes :-). Pocuj kedy zavitas do Svidnika. Mozno pojdem teraz v sobotu do Bardejova, ale este neviem naisto, na ten koncert. Dojdes? Inak napis mi nieco, ak mas nove veci z dalekych Pardubic, tak napis, mozes poslat aj mejla...MARIAN... Collapse
Please wait...
roman prikaz smer wrote on 10. októbra 2006 at 16:45
caute hosi som organiz koncertou v n zamkoch a nazaciatku novembra vas chcem zavolat len mi napiste kolko beriete spolu aj cestou atermin necham na vas odpiste cim skor na www.prikazany smer.szm.sk
caute hosi som organiz koncertou v n zamkoch a nazaciatku novembra vas chcem zavolat len mi napiste kolko beriete spolu aj cestou atermin necham na vas odpiste cim skor na www.prikazany smer.szm.sk... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 9. októbra 2006 at 18:42
Pre Peleho: Cau, neviem, ci je to velmi realne, pokial viem, majitel Holicstva uz podobne akcie nerobi, takze neviem, kde inde by sme tam mohli hrat... Ak mas nejaky tip na miesto, resp. mas kontakt na niekoho, kto podobne akcie vo Svidniku robi, posli nam prosim ta info na nas mail, uvidime, co sa bude dat spravit...
Pre Peleho: Cau, neviem, ci je to velmi realne, pokial viem, majitel Holicstva uz podobne akcie nerobi, takze neviem, kde inde by sme tam mohli hrat... Ak mas nejaky tip na miesto, resp. mas kontakt na niekoho, kto podobne akcie vo Svidniku robi, posli nam prosim ta info na nas mail, uvidime, co sa bude dat spravit...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 9. októbra 2006 at 18:38
Pre Misku: Dakujeme... Hrali sme kratko, lebo ako si si iste vsimla, nas basak hral s rukou v sadre a vobec sme nevedeli kolko pesniciek bude vobec schopny odohrat... Ak to bude v buducnosti mozne, radi do LM znova prideme...
Pre Misku: Dakujeme... Hrali sme kratko, lebo ako si si iste vsimla, nas basak hral s rukou v sadre a vobec sme nevedeli kolko pesniciek bude vobec schopny odohrat... Ak to bude v buducnosti mozne, radi do LM znova prideme...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 9. októbra 2006 at 18:31
Pre Durda: Cau, tiez hodnotime koncert viac ako pozitivne, este raz dakujeme za pozvanie... Nove CD by sme chceli vydat niekedy v priebehu buduceho roka.
Pre Durda: Cau, tiez hodnotime koncert viac ako pozitivne, este raz dakujeme za pozvanie... Nove CD by sme chceli vydat niekedy v priebehu buduceho roka.... Collapse
Please wait...
pele wrote on 9. októbra 2006 at 14:31
pridte do svidnika
pridte do svidnika... Collapse
Please wait...
Miska wrote on 8. októbra 2006 at 21:19
Tak takyto ok koncert som uz dávno nezazila,......myslím Váš koncert,išla som tam len kvoli Vám a oplatilo sa mi!Hrali ste krátko ale najlepsie....Držte sa ,dufam ze do LM este dojdete!!!!!!!!!!
Tak takyto ok koncert som uz dávno nezazila,......myslím Váš koncert,išla som tam len kvoli Vám a oplatilo sa mi!Hrali ste krátko ale najlepsie....Držte sa ,dufam ze do LM este dojdete!!!!!!!!!!... Collapse
Please wait...
mato wrote on 8. októbra 2006 at 16:55
www.punkydistro.wz.cz predaj kvalitnych a lacnych punk cd,mc,triciek,lp,ep,nasiviek,odznakov,dvd.......................
www.punkydistro.wz.cz predaj kvalitnych a lacnych punk cd,mc,triciek,lp,ep,nasiviek,odznakov,dvd.......................... Collapse
Please wait...