Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
katarina wrote on 1. augusta 2006 at 10:15
marianovi: no tak tebe tam hej ... fajne ze si bol nakoncerte jooj si aspon uzijes kopec srandy ne jak tu nic:D inac to v jakej marii si tam:D to len tak pre zaujimavost heeh ale dufam ze aj ked prides v tim augusti ta sja ukazes ci ne? som ta taaaaaaak srasne dlho nevidela 😛 no a co za robotu to tam robis?
marianovi: no tak tebe tam hej ... fajne ze si bol nakoncerte jooj si aspon uzijes kopec srandy ne jak tu nic:D inac to v jakej marii si tam:D to len tak pre zaujimavost heeh ale dufam ze aj ked prides v tim augusti ta sja ukazes ci ne? som ta taaaaaaak srasne dlho nevidela 😛 no a co za robotu to tam robis?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 1. augusta 2006 at 4:21
Pre Katarínu: ...nazdárek...konecne som dlhsie dnes na nete a zadarmo, lebo nerobim: ...hehe na feste som nebol ziadnom ESTE...ale bol som teraz cez víkend na koncerte ZADNEJ STRES+MAURITIUS+TOTALNI NASAZENI. Boli sme ubytovani na dedine a ten koncert bol tiez na dedine asi 8 km od mojej ubytovne...ale chlope popici koncert..ZADNEJ STRES parada, MARURITIUS nuda a TOTACI...vies ze som teraz trosku inde...ale ten koncert bol taky pefektny, ze ci boha...hrali asi hodinu a pol a ja som nepogovali asi 5 minut, brutal, pekny bordel, vyborna sou kapely...som schytal CD zadarmo od kapely, vypil som im malinovku (smad not dead...parada...idem zohnat foto aj video z koncertu...uz byvame v meste, robota v pohode...stale picujem, ale to len zo zvyku, ludia fajn vseci...a neviem kedy skoncim v robote, ale skor ako do konca augusta sa do pisanej nevratim...to viem isto...zivot kde rozhodujem sam za seba sa mi paci...mam na moje pomery vela penazi tak co? hehe...
Pre Katarínu: ...nazdárek...konecne som dlhsie dnes na nete a zadarmo, lebo nerobim: ...hehe na feste som nebol ziadnom ESTE...ale bol som teraz cez víkend na koncerte ZADNEJ STRES+MAURITIUS+TOTALNI NASAZENI. Boli sme ubytovani na dedine a ten koncert bol tiez na dedine asi 8 km od mojej ubytovne...ale chlope popici koncert..ZADNEJ STRES parada, MARURITIUS nuda a TOTACI...vies ze som teraz trosku inde...ale ten koncert bol taky pefektny, ze ci boha...hrali asi hodinu a pol a ja som nepogovali asi 5 minut, brutal, pekny bordel, vyborna sou kapely...som schytal CD zadarmo od kapely, vypil som im malinovku (smad not dead...parada...idem zohnat foto aj video z koncertu...uz byvame v meste, robota v pohode...stale picujem, ale to len zo zvyku, ludia fajn vseci...a neviem kedy skoncim v robote, ale skor ako do konca augusta sa do pisanej nevratim...to viem isto...zivot kde rozhodujem sam za seba sa mi paci...mam na moje pomery vela penazi tak co? hehe...... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 31. júla 2006 at 17:16
mariánovi: ahoj marianku jak sa mas tam v cechoch dufam ez dobry neomakavas sa tam bars bol si uz na nejakom fest ci ako to tam je hm??? dufam ze jak prides domiv ta sa prides vkazaty:D
mariánovi: ahoj marianku jak sa mas tam v cechoch dufam ez dobry neomakavas sa tam bars bol si uz na nejakom fest ci ako to tam je hm??? dufam ze jak prides domiv ta sa prides vkazaty:D... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 26. júla 2006 at 22:47
Pre Satelita: Nazdar...pocuj ja som v cesku a vidim, ze uz dlhsie mam od teba v mejlovke email, ale je necitatelny, lebo tam cosi robia...ak to bolo nieco surne napis mi tu, alebo na pokec...a som pocul, ze sa chystas s Gabou a mozno aj s Mirou na vega festm ha? Ja neviem ako so mnou bude, ale mozno sa na nom stretneme (teda ak nebudem uz robit, tak urcitě...mozno pojdem na neho rovno z ceska, ked sa budem vracat domov.....ozvy sa a daj vediet...
Pre Satelita: Nazdar...pocuj ja som v cesku a vidim, ze uz dlhsie mam od teba v mejlovke email, ale je necitatelny, lebo tam cosi robia...ak to bolo nieco surne napis mi tu, alebo na pokec...a som pocul, ze sa chystas s Gabou a mozno aj s Mirou na vega festm ha? Ja neviem ako so mnou bude, ale mozno sa na nom stretneme (teda ak nebudem uz robit, tak urcitě...mozno pojdem na neho rovno z ceska, ked sa budem vracat domov.....ozvy sa a daj vediet...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 26. júla 2006 at 6:42
Pre Marošaa Loi....: Ano zastavim, chyba mi domaca slovenska hydina a bodrík...net tu stoji korunu za minutu kurva, takze pa...
Pre Marošaa Loi....: Ano zastavim, chyba mi domaca slovenska hydina a bodrík...net tu stoji korunu za minutu kurva, takze pa...... Collapse
Please wait...
loikaemie69 wrote on 25. júla 2006 at 14:23
Pre Mariana: Ja tie weci už mam stiahnute a wšetky,tak sa potom zastaw.
Pre Mariana: Ja tie weci už mam stiahnute a wšetky,tak sa potom zastaw.... Collapse
Please wait...
katarinka wrote on 21. júla 2006 at 10:09
all:kto ide na rachot?:D
all:kto ide na rachot?:D... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 16. júla 2006 at 17:36
Pre Mariana : No , ta rachot dopadol vselijak ...ale to len ohladom mna ,lebo sa mi velmi nepacilo jak sme to zahrali ... ale inac bolo dost dobre ...a som cul ze si sa vybralô na CZECHY ta co neznas nic povedat ? ..som zvedavy ze co mi doneses z tamade .. a to ta mam olat slepicojeb ,alebo normalne kurkojeb jak po staromu ?
Pre Mariana : No , ta rachot dopadol vselijak ...ale to len ohladom mna ,lebo sa mi velmi nepacilo jak sme to zahrali ... ale inac bolo dost dobre ...a som cul ze si sa vybralô na CZECHY ta co neznas nic povedat ? ..som zvedavy ze co mi doneses z tamade .. a to ta mam olat slepicojeb ,alebo normalne kurkojeb jak po staromu ?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júla 2006 at 11:01
Pre Katarinu: Cau...pocuj mal by som od teba prosbu. Na stranke www.mangelcrusties.sk su nekake klipy a mp3. nestiahla by si mi nejake niekedy ked sa budes nudit? Ak hej nestahuj NASUM a KREATOR...toto vynechaj...a stahuj skor ceskoslovenske veci...nemusis vsetko nechavam to na teba, vyber to co sa ti paci nazov...len ak mas cas..., potom by si mi napalila, dam ti rw, hmm?mozem ti potom darovat tie odznaky co som vravel: SLOBODNA EUROPA, PUNK, HAPPY COCKS...
Pre Katarinu: Cau...pocuj mal by som od teba prosbu. Na stranke www.mangelcrusties.sk su nekake klipy a mp3. nestiahla by si mi nejake niekedy ked sa budes nudit? Ak hej nestahuj NASUM a KREATOR...toto vynechaj...a stahuj skor ceskoslovenske veci...nemusis vsetko nechavam to na teba, vyber to co sa ti paci nazov...len ak mas cas..., potom by si mi napalila, dam ti rw, hmm?mozem ti potom darovat tie odznaky co som vravel: SLOBODNA EUROPA, PUNK, HAPPY COCKS...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júla 2006 at 10:37
Pre Satelita: Ten fest je v meste HRADEC KRALOVE a myslim, ze je to niekedy okolo 9. septembra, tak tapam v mysli, lebo mam v tom uz chaos...ale mne sa pozdava najviac ten vegafest...hlavne kvoli tomu, ze je to na Slovesnku...
Pre Satelita: Ten fest je v meste HRADEC KRALOVE a myslim, ze je to niekedy okolo 9. septembra, tak tapam v mysli, lebo mam v tom uz chaos...ale mne sa pozdava najviac ten vegafest...hlavne kvoli tomu, ze je to na Slovesnku...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júla 2006 at 10:36
Pre Satelita: Ano vsimol som si tu kapelu CUBRUMA...urcite to nevymazem, a urcite to nie je kokotina, ako vravíš. Chcel som sa ta na to spytat, ale som uplne zabudol. Ked som to pocul, som si pomyslel, ze to zie ako skuska, ale je to perfektne...co je to za kapelu? Napis mi o tom...
Pre Satelita: Ano vsimol som si tu kapelu CUBRUMA...urcite to nevymazem, a urcite to nie je kokotina, ako vravíš. Chcel som sa ta na to spytat, ale som uplne zabudol. Ked som to pocul, som si pomyslel, ze to zie ako skuska, ale je to perfektne...co je to za kapelu? Napis mi o tom...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 14. júla 2006 at 10:33
Pre Maroša: Sedlák, kurkojeb, malý tepľoško (mám také krásne a vzrušujúce prezývky ach) neprišiel. Ani nevieš ako ma to sere!!! Vcelku som chcel vidieť tých straiht edge HC, lebo v Svidníku keď bude zase straiht edge kapela, to už budem dávno v piči (mŕtvy). CUTHEAD to čo bolo? Dáky známi názov, možno ma pletie len to, že sú z Moravy? Čo hrali za štýl? A CBA už by sa patrilo vidieť tiež, na to, že vás poznám, normálne ma to už sere, som robil už s vami rozhovor, moje prvé punkové tričko bolo CBA kurva ešte teraz ho nosím a ja som vás nevidel hrať naživo...fakt ma to jebe. Ale robil som aj v piatok aj v sobotu, nemám ani korunu (ani na net, nič, nech už bude výplata), a ani bus mi nešiel. Nabudúce pôjdem aj peši už. Kušovi by som nespravil nič, lebo je veľmi pekný chalan, iba tebe by som ubližoval. Ty si tiež pekná, ale iba niekedy. Moja hydina aj Bodrík sú šťastní, majú ma radi aj ja ich, strašne sa ľúbime, budeš vidieť fotky v dvojke môjho zinu, aj ty to začneš praktikovať, to mi ver, ale o tom potom! A ako povedal jeden múdry človek: „Mrte hydiny na penis!“
Pre Maroša: Sedlák, kurkojeb, malý tepľoško (mám také krásne a vzrušujúce prezývky ach) neprišiel. Ani nevieš ako ma to sere!!! Vcelku som chcel vidieť tých straiht edge HC, lebo v Svidníku keď bude zase straiht edge kapela, to už budem dávno v piči (mŕtvy). CUTHEAD to čo bolo? Dáky známi názov, možno ma pletie len to, že sú z Moravy? Čo hrali za štýl? A CBA už by sa patrilo vidieť tiež, na to, že vás poznám, normálne ma to už sere, som robil už s vami rozhovor, moje prvé punkové tričko bolo CBA kurva ešte teraz ho nosím a ja som vás nevidel hrať naživo...fakt ma to jebe. Ale robil som aj v piatok aj v sobotu, nemám ani korunu (ani na net, nič, nech už bude výplata), a ani bus mi nešiel. Nabudúce pôjdem aj peši už. Kušovi by som nespravil nič, lebo je veľmi pekný chalan, iba tebe by som ubližoval. Ty si tiež pekná, ale iba niekedy. Moja hydina aj Bodrík sú šťastní, majú ma radi aj ja ich, strašne sa ľúbime, budeš vidieť fotky v dvojke môjho zinu, aj ty to začneš praktikovať, to mi ver, ale o tom potom! A ako povedal jeden múdry človek: „Mrte hydiny na penis!“... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 13. júla 2006 at 13:27
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 12. júla 2006 at 11:51
Pre MArianna CAu
Pre MArianna CAu... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 11. júla 2006 at 10:10
Boss si v Sturove? Ak ano tak sa priprav na okupacnu navstevu...
Boss si v Sturove? Ak ano tak sa priprav na okupacnu navstevu...... Collapse
Please wait...
Boss wrote on 11. júla 2006 at 0:08
Nazdar PIPIK more...
Nazdar PIPIK more...... Collapse
Please wait...
sps wrote on 6. júla 2006 at 11:20
cavte kto vymeni punk mp3?mail:punx77@pobox.sk
cavte kto vymeni punk mp3?mail:punx77@pobox.sk... Collapse
Please wait...
katarinka wrote on 6. júla 2006 at 7:53
all: kto ide na rachot?:D
all: kto ide na rachot?:D... Collapse
Please wait...
polda wrote on 6. júla 2006 at 7:46
http://bandzone.cz/spray stranka Punkovej kapely Spray z Devinskej Novej Vsi,ktora hra uz 23 rokov
http://bandzone.cz/spray stranka Punkovej kapely Spray z Devinskej Novej Vsi,ktora hra uz 23 rokov... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 30. júna 2006 at 12:56
Pre Mariana : Čo ??????? sedlak sa nebodaj chysta do mesta ? hmm ... no , bude tam nejaky maďarský HC Strenghtinside , nejaky Moravský CUTHEAD , Šramomt z Čadce, Dalla Mattina alla serra (s nimi sme raz hrali uz v BJ) oni su zo Sabinova, svidnicki GAŤE ,Kajdyaas a este 2 kapely v ktoryx budem hrat :DDD .. CBA a MU-core Cover Band . Neboj sa , OA hrat nebudeme a keby aj hej ta čo spraviš Kušovi ? hmm ? :DD s nami bude hrat na base ... vstup bude asi dajakyx max.50sk typujem ... ta co prides ? hmM ? PS:pohlavne choroby nemas odo mna ale od vasej zveriny co doma xovate ... keby si nejebal svojho psa do riti ,alebo mu ju aspon predtym umyl tak by si mozno nemal az tolko problemov potom... a sliepky su na vajcia a nie na to aby sa na nix ukajali taki uxylaci jak si ty ...
Pre Mariana : Čo ??????? sedlak sa nebodaj chysta do mesta ? hmm ... no , bude tam nejaky maďarský HC Strenghtinside , nejaky Moravský CUTHEAD , Šramomt z Čadce, Dalla Mattina alla serra (s nimi sme raz hrali uz v BJ) oni su zo Sabinova, svidnicki GAŤE ,Kajdyaas a este 2 kapely v ktoryx budem hrat :DDD .. CBA a MU-core Cover Band . Neboj sa , OA hrat nebudeme a keby aj hej ta čo spraviš Kušovi ? hmm ? :DD s nami bude hrat na base ... vstup bude asi dajakyx max.50sk typujem ... ta co prides ? hmM ? PS:pohlavne choroby nemas odo mna ale od vasej zveriny co doma xovate ... keby si nejebal svojho psa do riti ,alebo mu ju aspon predtym umyl tak by si mozno nemal az tolko problemov potom... a sliepky su na vajcia a nie na to aby sa na nix ukajali taki uxylaci jak si ty ...... Collapse
Please wait...