Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre Satelita 3: Ako stojíš s hudbou. Dúfam, že si ešte nenapálil všetko. Neviem, či som ti vtedy vyznačil jednu kapelu, ale ak ešte nemáš napálené CD, tak tam hoď ešte toto STRACONY – Bomby Wisza nad waszymi glowami. Totiž dnes len tak z nudy čítam BIOSPHRE zin, a som čítal rozhovor s tou kapelou a som si povedal, že to chcem. A len tak večer prezerám zoznamy hudby čo tu mám uložené, kurva a v tvojom zozname to je, som dostal triašku. Ma skoro jeblo...a nezabudni na tie dis...,HC kapelky, sa teším kurvashit. Jo a ak máš niečo, nové niečo z tvrdšej šálky HC/punku, tak môžeš dopáliť, kľudne môžeš vyhodiť nejaký punk rock (ZAČIATOK KONCA, a neviem, ten môj nový zoznam čo som ti poslal niečo už tam je nové...tak nemusíš napaľovať, pokiaľ si už nenapalil), punk rocku už mám dosť doma, alebo ti ešte pošlem nejaké to čisté, alebo napalené CD. Zatiaľ diky sa maj. Mám normálnu triašku, asi sa dám liečiť, to ako alkoholik. Si sa niekedy pýtal na HOMOCONSUMENS myslím, že mi ide teraz domov poštou ich split so SEE YOU IN HELL.
Pre Satelita 3: Ako stojíš s hudbou. Dúfam, že si ešte nenapálil všetko. Neviem, či som ti vtedy vyznačil jednu kapelu, ale ak ešte nemáš napálené CD, tak tam hoď ešte toto STRACONY – Bomby Wisza nad waszymi glowami. Totiž dnes len tak z nudy čítam BIOSPHRE zin, a som čítal rozhovor s tou kapelou a som si povedal, že to chcem. A len tak večer prezerám zoznamy hudby čo tu mám uložené, kurva a v tvojom zozname to je, som dostal triašku. Ma skoro jeblo...a nezabudni na tie dis...,HC kapelky, sa teším kurvashit. Jo a ak máš niečo, nové niečo z tvrdšej šálky HC/punku, tak môžeš dopáliť, kľudne môžeš vyhodiť nejaký punk rock (ZAČIATOK KONCA, a neviem, ten môj nový zoznam čo som ti poslal niečo už tam je nové...tak nemusíš napaľovať, pokiaľ si už nenapalil), punk rocku už mám dosť doma, alebo ti ešte pošlem nejaké to čisté, alebo napalené CD. Zatiaľ diky sa maj. Mám normálnu triašku, asi sa dám liečiť, to ako alkoholik. Si sa niekedy pýtal na HOMOCONSUMENS myslím, že mi ide teraz domov poštou ich split so SEE YOU IN HELL.... Collapse
Pre Satelita: Kurva aj tebe to píšem druhýkrát. Reagujem na e-mail: To vysvetlenie neberiem, ako vysvetlenie, baví ma rozoberať podobné témy, sa v tom vyžívam, takže len tak ďalej. Či budú chodiť úchylní psi (práve žeriem Police Bastard od RED INSECT) na všetky koncerty neviem. Väčšina fízlov sú kokoti, a celý ten ich systém je kokotský, keby som tieto riadky písal v pondelok by som netak pičoval, po mojej malej pondelkovej skúsenosti na prokuratúre som stratil všetky nádeje a aj tu poslednúčku dôveru k celej polícii, súdom a pod. Za 10 sekúnd dokážu zmeniť čierne na biele. Jebať. Ale počuj som počul, že už Fero nebude robiť koncerty v K2? Čo je na tom pravda? Sa spýtaj dakoho ak môžeš. A bude ešte vôbec robiť koncerty? Toto ma strašne zaujíma, kurva, K2 je nádherné miesto, stvorené na akcie. A keď nebude robiť v K2, tak kde bude robiť akcie? Dúfam, že ho to ešte neprestalo baviť? A do školy idem neviem. Totiž podal som si prihlášky do Košíc na tri fakulty (banícka, elektrotechnická a strojnícka ... odbory neviem aké, lebo som ich písal na poslednú chvíľu, a tie odbory boli slovíčka, ktoré som nikdy v živote nepočul, a nie ešte im rozumel, alebo si ich pamätal). Košice, nechcem tam ísť, totiž ešte ako mladý a nezodpovedný človek pozerám na moju vášeň a to sú koncerty a v Košiciach je kokot. Teda trochu nádeje mi dodal posledný koncert, hrali tam SUPERRAPES a teraz tam budú hrať FESTA DESPERATO+AD ACTA, takže predsa niečo.
Pre Satelita: Kurva aj tebe to píšem druhýkrát. Reagujem na e-mail: To vysvetlenie neberiem, ako vysvetlenie, baví ma rozoberať podobné témy, sa v tom vyžívam, takže len tak ďalej. Či budú chodiť úchylní psi (práve žeriem Police Bastard od RED INSECT) na všetky koncerty neviem. Väčšina fízlov sú kokoti, a celý ten ich systém je kokotský, keby som tieto riadky písal v pondelok by som netak pičoval, po mojej malej pondelkovej skúsenosti na prokuratúre som stratil všetky nádeje a aj tu poslednúčku dôveru k celej polícii, súdom a pod. Za 10 sekúnd dokážu zmeniť čierne na biele. Jebať. Ale počuj som počul, že už Fero nebude robiť koncerty v K2? Čo je na tom pravda? Sa spýtaj dakoho ak môžeš. A bude ešte vôbec robiť koncerty? Toto ma strašne zaujíma, kurva, K2 je nádherné miesto, stvorené na akcie. A keď nebude robiť v K2, tak kde bude robiť akcie? Dúfam, že ho to ešte neprestalo baviť? A do školy idem neviem. Totiž podal som si prihlášky do Košíc na tri fakulty (banícka, elektrotechnická a strojnícka ... odbory neviem aké, lebo som ich písal na poslednú chvíľu, a tie odbory boli slovíčka, ktoré som nikdy v živote nepočul, a nie ešte im rozumel, alebo si ich pamätal). Košice, nechcem tam ísť, totiž ešte ako mladý a nezodpovedný človek pozerám na moju vášeň a to sú koncerty a v Košiciach je kokot. Teda trochu nádeje mi dodal posledný koncert, hrali tam SUPERRAPES a teraz tam budú hrať FESTA DESPERATO+AD ACTA, takže predsa niečo.... Collapse
Pre Satelita 2: Ozaj, a ešte som podpísal, že pôjdem robiť do Česka (Plzeň, alebo Pardubice, neviem...oni vedia, len ja nie...) teraz, nie ako brigádnik, ale ako robotník, čo ani neviem, či môžem, takže čakám kedy prídu henty dáky kokoti s nejakého úradu, že niečo neplatím, alebo, že som sa niekde nehlásil, alebo podobne. Končím, bo kecám..čus, a ty neideš dakde robiť? Šak svaly máš, na rozdiel odo mňa, keby si šiel do Česka, daj vedieť, možno sa stretneme, keď ma hneď na začiatku nezabijú, lebo sám som bol v najväčšom meste Bardejov a to som mal problém dôjsť od HYPERNOVY na stanicu...no teraz som bol raz v Prešove a žijem (aká nádej).
Pre Satelita 2: Ozaj, a ešte som podpísal, že pôjdem robiť do Česka (Plzeň, alebo Pardubice, neviem...oni vedia, len ja nie...) teraz, nie ako brigádnik, ale ako robotník, čo ani neviem, či môžem, takže čakám kedy prídu henty dáky kokoti s nejakého úradu, že niečo neplatím, alebo, že som sa niekde nehlásil, alebo podobne. Končím, bo kecám..čus, a ty neideš dakde robiť? Šak svaly máš, na rozdiel odo mňa, keby si šiel do Česka, daj vedieť, možno sa stretneme, keď ma hneď na začiatku nezabijú, lebo sám som bol v najväčšom meste Bardejov a to som mal problém dôjsť od HYPERNOVY na stanicu...no teraz som bol raz v Prešove a žijem (aká nádej).... Collapse
Pre Miša: Nazdárek...jasné, že si na teba pamätám, určite som nezabudol. Kurvadrát túto správu píšem už druhýkrát, akosi posledný mesiac zvyknem omylom vymazovať správy, ktoré napíšem. Nič, takže či chodím do Bardejova? Tak na koncerty pravidelne nechodím, niežeby som nechcel, ale nemal som možnosť, čo sa začína meniť vzhľadom na to, že mi skončila škola. Teraz som bol akurát na pred vyše mesiacom som bol na koncerte BETON+FESTA DESPERATO+HIPPIE KILLER a teraz som bol asi pred dvoma týždňami na ANS+I OBJECT!, to bolo niekedy uprostred týždňa. Perfektné koncerty, ak bude podobná akcia u vás, odporúčam navštíviť, ak budem doma, určite sa tam stretneme. A ešte som bol v Bardejove minulý piatok a pondelok, avšak oba dni v dopoludňajších hodinách. Vybavoval si prácu na leto, a v Bardejove je pobočka agentúry, takže preto, ochodil som sa po meste, pokiaľ som to našiel, ale pohoda. V stredu som bol v Prešove, vybaviť kokotiny do poisťovne, takže len lietam hore dole, a nič sa mi nechce. Keď mi nevyjde robota, čiže keď ostanem doma prídem určite na prvý koncert organizovaný OZ DIFFERENT, takže dojdi. Aj teraz sa mi zdá, že ma byť v Bj nejaký koncert v CASTELLE sa mi zdá, ale neviem, čo to je zač, akosi sa mi nechce na neho, neviem prečo, ale možno sa dotrepem. Rozhodnú peniaze, ktoré momentálne nemám. So sa rozpísal, kurva, to som typicky ja, ukončujem svoje kecy, zatím, daj vedieť, ako žiješ, o chvíľu končí škola, takže prídu asi lepšie dni, že?
Pre Miša: Nazdárek...jasné, že si na teba pamätám, určite som nezabudol. Kurvadrát túto správu píšem už druhýkrát, akosi posledný mesiac zvyknem omylom vymazovať správy, ktoré napíšem. Nič, takže či chodím do Bardejova? Tak na koncerty pravidelne nechodím, niežeby som nechcel, ale nemal som možnosť, čo sa začína meniť vzhľadom na to, že mi skončila škola. Teraz som bol akurát na pred vyše mesiacom som bol na koncerte BETON+FESTA DESPERATO+HIPPIE KILLER a teraz som bol asi pred dvoma týždňami na ANS+I OBJECT!, to bolo niekedy uprostred týždňa. Perfektné koncerty, ak bude podobná akcia u vás, odporúčam navštíviť, ak budem doma, určite sa tam stretneme. A ešte som bol v Bardejove minulý piatok a pondelok, avšak oba dni v dopoludňajších hodinách. Vybavoval si prácu na leto, a v Bardejove je pobočka agentúry, takže preto, ochodil som sa po meste, pokiaľ som to našiel, ale pohoda. V stredu som bol v Prešove, vybaviť kokotiny do poisťovne, takže len lietam hore dole, a nič sa mi nechce. Keď mi nevyjde robota, čiže keď ostanem doma prídem určite na prvý koncert organizovaný OZ DIFFERENT, takže dojdi. Aj teraz sa mi zdá, že ma byť v Bj nejaký koncert v CASTELLE sa mi zdá, ale neviem, čo to je zač, akosi sa mi nechce na neho, neviem prečo, ale možno sa dotrepem. Rozhodnú peniaze, ktoré momentálne nemám. So sa rozpísal, kurva, to som typicky ja, ukončujem svoje kecy, zatím, daj vedieť, ako žiješ, o chvíľu končí škola, takže prídu asi lepšie dni, že?... Collapse
predaj filmov s tématikou Punks, Skinheads & Hooligans! Zasielame aj do Českej Republiky! http://street-movies.street-music.net === Novinky === CD: Analogs, The - Antifest 2003 Bad Religion - The Riot Greatest Punk, The DVD: Agnostic Front - Live At CBGB Antifest 2004/2005 Casualties, The - Can't Stop Us Dead Kennedys - Fresh Fruit For Rotting Eyeballs Dwarves - Salt Lake City Exploited - Rock & Roll Outlaws, Sexual Favours Live In Bzenec Punk Generation Pure Punk Rock Ramones - RAW Skalariak - Street's Ska Stranglers, The - Video Collection 1977-1982 Toy Dolls - Live In Japan Vibrators, The - Live Energized CBGB 2004
predaj filmov s tématikou Punks, Skinheads & Hooligans! Zasielame aj do Českej Republiky! http://street-movies.street-music.net === Novinky === CD: Analogs, The - Antifest 2003 Bad Religion - The Riot Greatest Punk, The DVD: Agnostic Front - Live At CBGB Antifest 2004/2005 Casualties, The - Can't Stop Us Dead Kennedys - Fresh Fruit For Rotting Eyeballs Dwarves - Salt Lake City Exploited - Rock & Roll Outlaws, Sexual Favours Live In Bzenec Punk Generation Pure Punk Rock Ramones - RAW Skalariak - Street's Ska Stranglers, The - Video Collection 1977-1982 Toy Dolls - Live In Japan Vibrators, The - Live Energized CBGB 2004... Collapse
2 Kyra : Zdravim ta Kyra po dlhom case som zas zabludil na pistolacke stranky sa ta chcem opytat o tej kapelke co tam spievas som pocul ze nejaky HC ta mi to popis ozrejmi by som rad vedel a kedy asi budete mat koncert nejaky...jak sa mas inak ?vonka fajne ide na teba polemic jak minuleho roku? heh...ta cus bambus
2 Kyra : Zdravim ta Kyra po dlhom case som zas zabludil na pistolacke stranky sa ta chcem opytat o tej kapelke co tam spievas som pocul ze nejaky HC ta mi to popis ozrejmi by som rad vedel a kedy asi budete mat koncert nejaky...jak sa mas inak ?vonka fajne ide na teba polemic jak minuleho roku? heh...ta cus bambus... Collapse
PRE MARIANA CAW MARIAN PAMETAS SI NA MNA???? MISO Z BJ. CHODIS DO BJ???
PRE MARIANA CAW MARIAN PAMETAS SI NA MNA???? MISO Z BJ. CHODIS DO BJ???... Collapse
pre mariana: mariane mariane konecne emailicu si mi poslal jaaaaka som rada joj ta dufam ze ti cim skor odpisem 😛 hehe
pre mariana: mariane mariane konecne emailicu si mi poslal jaaaaka som rada joj ta dufam ze ti cim skor odpisem 😛 hehe... Collapse
Pre Kyru: Uf, viem pochopiť, že asi nemáš moc času. Inak dnes som ti poslal ešte jedného mejla, ktorý s predošlými dvomi nesúvisí, ak nemáš čas, tak teraz ser na to, veď budeš vidieť, ja úplne pochopím. Vety slávnych, vystihla si to tak perfektne, ja by som to nedokázal stručne napísať, a stotožňujem sa úplne s tebou, takže preto. Že nie si slávna, hehe, to je jedno, pre mňa sú si všetci rovní, je mi jedno či hrá niekto v kapele, alebo nie, či ho niekto pozná, alebo nie. Taký Koňýk a jemu podobní môj život už nemôžu ovplyvniť nijakým spôsobom, nemajú šancu, a to ho pozná cela punková komunita. Proste ja kráčam svojou cestou, on cvála svojou cestou, možno sa niekedy stretneme na križovatke, čo je len dôkazom toho, že máme úplne opačný smer. Uf, budem básnik :-). O tej hudbe sa ešte ozvem osobitne, strašne ďakujem, za ochotu pomôcť, proste o hudbu napíšem určite, inak ja recenzie na hudbu moc neviem písať, možno by sa chcelo tebe, alebo mládencom? To by možno aj stačilo, keď už bude koniec škole. Určite by to stačilo potom. Jedného času som hľadal človeka, ktorý by zrecenzúroval HC/crust muziku, ale väčšinou robia všetci vlastné ziny, alebo sa v tom nehýbu.
Pre Kyru: Uf, viem pochopiť, že asi nemáš moc času. Inak dnes som ti poslal ešte jedného mejla, ktorý s predošlými dvomi nesúvisí, ak nemáš čas, tak teraz ser na to, veď budeš vidieť, ja úplne pochopím. Vety slávnych, vystihla si to tak perfektne, ja by som to nedokázal stručne napísať, a stotožňujem sa úplne s tebou, takže preto. Že nie si slávna, hehe, to je jedno, pre mňa sú si všetci rovní, je mi jedno či hrá niekto v kapele, alebo nie, či ho niekto pozná, alebo nie. Taký Koňýk a jemu podobní môj život už nemôžu ovplyvniť nijakým spôsobom, nemajú šancu, a to ho pozná cela punková komunita. Proste ja kráčam svojou cestou, on cvála svojou cestou, možno sa niekedy stretneme na križovatke, čo je len dôkazom toho, že máme úplne opačný smer. Uf, budem básnik :-). O tej hudbe sa ešte ozvem osobitne, strašne ďakujem, za ochotu pomôcť, proste o hudbu napíšem určite, inak ja recenzie na hudbu moc neviem písať, možno by sa chcelo tebe, alebo mládencom? To by možno aj stačilo, keď už bude koniec škole. Určite by to stačilo potom. Jedného času som hľadal človeka, ktorý by zrecenzúroval HC/crust muziku, ale väčšinou robia všetci vlastné ziny, alebo sa v tom nehýbu.... Collapse
Pre Satelita 2: Začína hrať I BJECT!, uvrieskaný, ženský spev, gitaristi fanatici (oni si už niečo hrali asi 30 minút pred koncertom, ešte nebolo nič napojené, a to mohli mať medzi 25-30 rokov). Tá kôpka natlačená na sebe sa začala hýbať, kurva bolo to ako nejaká rodinka, všetci sa bavili, kapely sa bavili, speváčka sa bavila. Opäť speváčka nad hlavami, pár songov a koniec. Výbornú atmosféru robil človek menom Stinky (kľudne môžem povedať, ako keby bol treťou kapelou na koncerte). Šupa. Inak na koncerte som patril možno do 5-ky najmladších ľudí, čo ma potešilo, kopu Poliakov. Nakoniec ešte dojedáme úplne bohovské vegan žrádlo za kapelami, veľmi to chutilo, som sa najedol ako prasa a spime u človeka menom Soky, videl som ho prvý krát v živote, boli sme celú noc u neho, jeho fotrovci, brat... spia niekde v inej izbe, nemajú šajn, aká smotánka je u nich na návšteve, hudba hrá ako za bieleho dňa a v izbe sa pije RUM a húli tráva (až na mňa).
Pre Satelita 2: Začína hrať I BJECT!, uvrieskaný, ženský spev, gitaristi fanatici (oni si už niečo hrali asi 30 minút pred koncertom, ešte nebolo nič napojené, a to mohli mať medzi 25-30 rokov). Tá kôpka natlačená na sebe sa začala hýbať, kurva bolo to ako nejaká rodinka, všetci sa bavili, kapely sa bavili, speváčka sa bavila. Opäť speváčka nad hlavami, pár songov a koniec. Výbornú atmosféru robil človek menom Stinky (kľudne môžem povedať, ako keby bol treťou kapelou na koncerte). Šupa. Inak na koncerte som patril možno do 5-ky najmladších ľudí, čo ma potešilo, kopu Poliakov. Nakoniec ešte dojedáme úplne bohovské vegan žrádlo za kapelami, veľmi to chutilo, som sa najedol ako prasa a spime u človeka menom Soky, videl som ho prvý krát v živote, boli sme celú noc u neho, jeho fotrovci, brat... spia niekde v inej izbe, nemajú šajn, aká smotánka je u nich na návšteve, hudba hrá ako za bieleho dňa a v izbe sa pije RUM a húli tráva (až na mňa).... Collapse
Pre Katarínu: Hehe, to prídem ťa počkať pred školu, niekedy na ďalší týždeň, vrátiť prachy. Inak som sa minule nudil v Svidníku, a ty si mala končiť, tak som chcel, že so pomotám pri tvojej škole, či ťa nestretnem, ale nakoniec som si to akosi rozmyslel, neviem prečo. Ale niekedy ťa počkám, takže sa nezľakni, možno to bude nečakané. Možno ešte dnes, neviem, lebo dnes je ešte včera (píšem v štvrtok, na internet odosielam v piatok) a ja netuším ešte, ako bude môj zajtrajšok, vlastne už dnešok vyzerať. Takže nič neviem. Inak ty vieš ako sa dá na železe zarobiť. Som odniesol do zberu zopár tyčiek a dostal som vyše 300SK. No 100Sk som dal ocovi na benzín, ale aj tak. Poď so mnou, budeme zbierať po Svidníku tyčky a budeme bohatý. Inak cigáni nie sú vôbec hlúpy, veď kus hrdzavého železa sa dá perfektne predať, normálne som v úžase. Cez víkend idem hľadať do lesa na staré smetisko železo, a budem milionár, budem si hľadať nevestu cez telku, a budem vyzerať ako úžasný, dokonalý kokot. Zatiaľ...
Pre Katarínu: Hehe, to prídem ťa počkať pred školu, niekedy na ďalší týždeň, vrátiť prachy. Inak som sa minule nudil v Svidníku, a ty si mala končiť, tak som chcel, že so pomotám pri tvojej škole, či ťa nestretnem, ale nakoniec som si to akosi rozmyslel, neviem prečo. Ale niekedy ťa počkám, takže sa nezľakni, možno to bude nečakané. Možno ešte dnes, neviem, lebo dnes je ešte včera (píšem v štvrtok, na internet odosielam v piatok) a ja netuším ešte, ako bude môj zajtrajšok, vlastne už dnešok vyzerať. Takže nič neviem. Inak ty vieš ako sa dá na železe zarobiť. Som odniesol do zberu zopár tyčiek a dostal som vyše 300SK. No 100Sk som dal ocovi na benzín, ale aj tak. Poď so mnou, budeme zbierať po Svidníku tyčky a budeme bohatý. Inak cigáni nie sú vôbec hlúpy, veď kus hrdzavého železa sa dá perfektne predať, normálne som v úžase. Cez víkend idem hľadať do lesa na staré smetisko železo, a budem milionár, budem si hľadať nevestu cez telku, a budem vyzerať ako úžasný, dokonalý kokot. Zatiaľ...... Collapse
Pre Satelita: V pohode, na hudbu počkám v pohode a sa teším, najviac na FRACTURU, lebo už pol roka drvím dve pesničky. Inak škoda, že bolo na chuja. Ty si bol v Bratislave? Ja som tam ešte nikdy nebol, ale strašne chcem ísť, najmä na dáky koncert. A ako bolo na koncerte? Idem písať: Pred koncertom strašná pohoda, veľmi fajne a otravujem Kyru, kecáme, proste všetko originál. Prvá kapela ANS: totálne najebaný hard core, bližšie identifikovať neviem (nechcem trepať, lebo týchto straiht edge štýlov sa moc nevyznám). Výborná šou, spevák chujel na koncerte, behal kade tade, výborný kontakt s publikom, ktoré však na jedincov bolo pasívnejšie. Spevák sa napil, nechal v pysku vodu, chcel urobiť sprchu to publika, namieril to nízko, a tak 90% objemu jeho úst končí na mojej tvary. Ale bol som rád, že ma takto vodou opľul. Spevák sa ocita aj nad našimi hlavami, som nízky nedočiahnem na neho, ale keď padal, som sa ho dotkol :-), a bol z toho zjavne šťastný, že ho dvihli ľudia. Paráda. ANS končí prichádzajú úchylní psi (fízli), chcú zrušiť koncert. Cela aparatúra sa presúva do tej miestnosti, kde je futbal, ta stredná miestnosť. Stoly sa dávajú nabok, a to urobilo takú atmosféru, nedá sa to opisať. Malo priestoru, žiadne pódium, ľudia natlačený na kope. Môže byť niečo lepšie?
Pre Satelita: V pohode, na hudbu počkám v pohode a sa teším, najviac na FRACTURU, lebo už pol roka drvím dve pesničky. Inak škoda, že bolo na chuja. Ty si bol v Bratislave? Ja som tam ešte nikdy nebol, ale strašne chcem ísť, najmä na dáky koncert. A ako bolo na koncerte? Idem písať: Pred koncertom strašná pohoda, veľmi fajne a otravujem Kyru, kecáme, proste všetko originál. Prvá kapela ANS: totálne najebaný hard core, bližšie identifikovať neviem (nechcem trepať, lebo týchto straiht edge štýlov sa moc nevyznám). Výborná šou, spevák chujel na koncerte, behal kade tade, výborný kontakt s publikom, ktoré však na jedincov bolo pasívnejšie. Spevák sa napil, nechal v pysku vodu, chcel urobiť sprchu to publika, namieril to nízko, a tak 90% objemu jeho úst končí na mojej tvary. Ale bol som rád, že ma takto vodou opľul. Spevák sa ocita aj nad našimi hlavami, som nízky nedočiahnem na neho, ale keď padal, som sa ho dotkol :-), a bol z toho zjavne šťastný, že ho dvihli ľudia. Paráda. ANS končí prichádzajú úchylní psi (fízli), chcú zrušiť koncert. Cela aparatúra sa presúva do tej miestnosti, kde je futbal, ta stredná miestnosť. Stoly sa dávajú nabok, a to urobilo takú atmosféru, nedá sa to opisať. Malo priestoru, žiadne pódium, ľudia natlačený na kope. Môže byť niečo lepšie?... Collapse
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim... Collapse
for majo:P no tak vies co maila by si mohol poslat uz 😀 heeh ale ne sa len smejem joj do pohody mozes dakedy prist pockat zase ku skole:P
for majo:P no tak vies co maila by si mohol poslat uz 😀 heeh ale ne sa len smejem joj do pohody mozes dakedy prist pockat zase ku skole:P... Collapse
pre Maja:o))) serwus kamarade...heh to je v tom ze ja sa vzdy velmi skoro rano ucim nikdy sa neucim den dopredu...a tak ma napadlo ze tu skocim...ked budem mat wiac casu tak ti odpisem podrobnejsie na maila lebo teraz nemam az tolko casu a nexcem to len tak odflaknut heh chcem troxa porozmyslat nad tym co si napisal a v pokoji ti odpisat....vpoho mozes pouzit to co som napisala vies o com hehe len som sa posmiala ze to bude v tej rubrike vety slavnych bo si slavna nepripadam ani neni som :o))) aj tie fotky co si xcel tam mozes vycapit sak nikto nebude znat ze kto je ta holka na fotke (cest vynimkam-ty co ma znaju)...inak nemam ziadny zoznam hudby...nikdy som nictake si nerobila ani sa nejak nexystam..ked mas ňáké špecial poziadavky co by si xcel na tie kazety pre recky do dvojky tak povedz ja sa spytam mladencov a uvidime....jjuuuujjj teraz by som mala dostat mp3 s komplet diskografiou Neurosis joj sa tesisiiiim muuuhehehe..okey urcite skoro odpisem na maila dobre???.....mnej se gore!!! do skakavenia kamosi heh cmuk kyrus
pre Maja:o))) serwus kamarade...heh to je v tom ze ja sa vzdy velmi skoro rano ucim nikdy sa neucim den dopredu...a tak ma napadlo ze tu skocim...ked budem mat wiac casu tak ti odpisem podrobnejsie na maila lebo teraz nemam az tolko casu a nexcem to len tak odflaknut heh chcem troxa porozmyslat nad tym co si napisal a v pokoji ti odpisat....vpoho mozes pouzit to co som napisala vies o com hehe len som sa posmiala ze to bude v tej rubrike vety slavnych bo si slavna nepripadam ani neni som :o))) aj tie fotky co si xcel tam mozes vycapit sak nikto nebude znat ze kto je ta holka na fotke (cest vynimkam-ty co ma znaju)...inak nemam ziadny zoznam hudby...nikdy som nictake si nerobila ani sa nejak nexystam..ked mas ňáké špecial poziadavky co by si xcel na tie kazety pre recky do dvojky tak povedz ja sa spytam mladencov a uvidime....jjuuuujjj teraz by som mala dostat mp3 s komplet diskografiou Neurosis joj sa tesisiiiim muuuhehehe..okey urcite skoro odpisem na maila dobre???.....mnej se gore!!! do skakavenia kamosi heh cmuk kyrus... Collapse
Pre Katarínu: Práve som na nete u Maroša a mi zakázal. Nie nie, iba sa smejem. Uz hneď. Tento tyzden sa ti ozvem, aby som vyrovnal co mam. Maj sa pekne zatial...
Pre Katarínu: Práve som na nete u Maroša a mi zakázal. Nie nie, iba sa smejem. Uz hneď. Tento tyzden sa ti ozvem, aby som vyrovnal co mam. Maj sa pekne zatial...... Collapse
marianko:) mariane mariane kedy mi posles mailika?:)
marianko:) mariane mariane kedy mi posles mailika?:)... Collapse
Na piatok 9. júna prídu vinyl funy DJ°s BANDASKA z Nitry. Známi a veselí propagátori tohto Jamaica štýlu, ktorý sa hraje po celom svete. Takže si naleštiť lakovky, vyfukať hokejky, nasadiť potitka a hola na zabavu! 20.00 prvý výstrel, 40 korunky vlezné
Na piatok 9. júna prídu vinyl funy DJ°s BANDASKA z Nitry. Známi a veselí propagátori tohto Jamaica štýlu, ktorý sa hraje po celom svete. Takže si naleštiť lakovky, vyfukať hokejky, nasadiť potitka a hola na zabavu! 20.00 prvý výstrel, 40 korunky vlezné... Collapse
Pre Kyru: Nemáš spania :-)? Všimol som si čas pisania správy pre Kyslíka.
Pre Kyru: Nemáš spania :-)? Všimol som si čas pisania správy pre Kyslíka.... Collapse
...inak potom čo padlo KAOSRECORDS, tak sa rozbehla nová cheeky distribution, kuknite: www.cheekyd.wz.cz
...inak potom čo padlo KAOSRECORDS, tak sa rozbehla nová cheeky distribution, kuknite: www.cheekyd.wz.cz... Collapse
