Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Dr.Martens wrote on 10. mája 2006 at 14:36
!!!Pre Mariana!!!Ta ja nemam vobec cas som teraz malo na nete!Dik za CD!Ty jak sa mas?
!!!Pre Mariana!!!Ta ja nemam vobec cas som teraz malo na nete!Dik za CD!Ty jak sa mas?... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 10. mája 2006 at 12:12
Pre Martensa : Xuju , ta sprava ohladom chaty bola urcena tebe ... sak neznas s kym inym by som bol sxopny pisat take intymnosti ?taze jak ? :DD
Pre Martensa : Xuju , ta sprava ohladom chaty bola urcena tebe ... sak neznas s kym inym by som bol sxopny pisat take intymnosti ?taze jak ? :DD... Collapse
Please wait...
katarinka wrote on 10. mája 2006 at 10:47
pre mikiho:) no tangy fjane.. kukla som ma pozdravili zo skoly ma vyprevadili az tomu bo vies isli okolo stanice:D o sumni dakuju;)
pre mikiho:) no tangy fjane.. kukla som ma pozdravili zo skoly ma vyprevadili az tomu bo vies isli okolo stanice:D o sumni dakuju;)... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 10. mája 2006 at 6:16
!!!Pre Kačku!!!Sorry,ze tak neskoro,ale som na to uplne zabudol.....Ale mam pre teba jednu super bamba extra spravu....tangy uz su na ceste do Svidnikox!Som vybavil!Pozri sa ryxlo z okna!HM...to nie su este oni!Alebo si ix zmeskala?
!!!Pre Kačku!!!Sorry,ze tak neskoro,ale som na to uplne zabudol.....Ale mam pre teba jednu super bamba extra spravu....tangy uz su na ceste do Svidnikox!Som vybavil!Pozri sa ryxlo z okna!HM...to nie su este oni!Alebo si ix zmeskala?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 9. mája 2006 at 16:08
Pre Kevki: Na novom albume sme zacali pracovat - skusame nove veci, ale kedy vyde ti neviem teraz povedat, zalezi to aj od toho kolko budeme mat penazi, nie je to lacna zalezitost...
Pre Kevki: Na novom albume sme zacali pracovat - skusame nove veci, ale kedy vyde ti neviem teraz povedat, zalezi to aj od toho kolko budeme mat penazi, nie je to lacna zalezitost...... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 7. mája 2006 at 7:19
mariane: ne mariane ja ti odpisujem na maila len dajak furt nemam ked....bo segra ma otravuje z kokocinami:D ale v najblizsej buducnosti bude 🙂
mariane: ne mariane ja ti odpisujem na maila len dajak furt nemam ked....bo segra ma otravuje z kokocinami:D ale v najblizsej buducnosti bude :)... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 7. mája 2006 at 7:18
dr.martens: cujessssssss milane..ta jak co robis hm? a jak tangy si neodpisala... a ja cakala:D
dr.martens: cujessssssss milane..ta jak co robis hm? a jak tangy si neodpisala... a ja cakala:D... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 6. mája 2006 at 7:59
Tha jak dopadlo tvoje chatovanie ? dobre ze som len tote 4 tyky na zaciatku skmaril :DDD a ty jak ? Ši še zdzigal jak chuuuj ?
Tha jak dopadlo tvoje chatovanie ? dobre ze som len tote 4 tyky na zaciatku skmaril :DDD a ty jak ? Ši še zdzigal jak chuuuj ?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 5. mája 2006 at 10:34
Pre Katarínu: Akosi mi dlho od teba nic neprislo? Alebo som napisal, ze sa este ozvem prvy, a som sa neozval, aj to sa mohlo stať, hehe, lebo v poslednej dobe odpisujem vsetko rychlo bez rozmyslania...a mozno som ti napisal, ze sa ti ozvem, ale som na to zabudol? Hm?
Pre Katarínu: Akosi mi dlho od teba nic neprislo? Alebo som napisal, ze sa este ozvem prvy, a som sa neozval, aj to sa mohlo stať, hehe, lebo v poslednej dobe odpisujem vsetko rychlo bez rozmyslania...a mozno som ti napisal, ze sa ti ozvem, ale som na to zabudol? Hm?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 5. mája 2006 at 6:20
Pre Dr.martensa: ze si sa ozval hehe. Som dal konecne tvoje Cd Marosovi, takze pytaj od neho. Sorry, ze tak neskoro, ale teraz pozdim so vsetkym...ale uz vraciam a robim si vo veciach poriadok. zatial sa maj pekne...a maj sa.
Pre Dr.martensa: ze si sa ozval hehe. Som dal konecne tvoje Cd Marosovi, takze pytaj od neho. Sorry, ze tak neskoro, ale teraz pozdim so vsetkym...ale uz vraciam a robim si vo veciach poriadok. zatial sa maj pekne...a maj sa.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 5. mája 2006 at 6:18
Pre Satelita: ...uz ma vyjebu z ucebni doraz...takze teraz strucne...este myslim, ze mam e-mail od teba hehe. som nebol riadne na nete uz roky...to co si napisal mas pravdu, inak Ferom mal robit nejake pocuvacie vecery...robil to, a ako to dopadlo? Inak ak si myslel klasiku ako naco nazov, snt!, toy pistols...kurva na to by som isiel aj ja...ak si myslel stv mtv klasiku by som si pozrel slobodku, discharge, misfits, a este by som chcel vidiet toy dolls a samozrejme adicts...ale to by musel byt koncert niekde velmi blizko...hehe. inak ak pojdes 7.5. na koncert daj vediet ako to dopdalo...este poslem mejla..
Pre Satelita: ...uz ma vyjebu z ucebni doraz...takze teraz strucne...este myslim, ze mam e-mail od teba hehe. som nebol riadne na nete uz roky...to co si napisal mas pravdu, inak Ferom mal robit nejake pocuvacie vecery...robil to, a ako to dopadlo? Inak ak si myslel klasiku ako naco nazov, snt!, toy pistols...kurva na to by som isiel aj ja...ak si myslel stv mtv klasiku by som si pozrel slobodku, discharge, misfits, a este by som chcel vidiet toy dolls a samozrejme adicts...ale to by musel byt koncert niekde velmi blizko...hehe. inak ak pojdes 7.5. na koncert daj vediet ako to dopdalo...este poslem mejla..... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 5. mája 2006 at 6:13
Pre Kyru: ...mal som na mysli PEIORATES...nevedel som ako sa ich nazov pise...sa mi pacil ich vyber pesnieciek, co hrali covery, nehrali ziadne kokotiny "co teraz letia". No v maji je pozehnane koncertov len ja teraz v maji robim o dva tyzdne maturitu, a vidim to biedne, stretneme sa 31.5. bude tam cosi s USA (straiht edge)...hmm som zvedavy na podobnej akcii som este nebol. Bude sranda...inak hladam psychopata co by siel v lete niekde na koncert, popripade minifestak, zameranie HC/crust...niekde do Bratislavy na garáže, alebo na nejaky fesťák...stopom s 50SK...ako chodim zvycajne do bardejova, nenajde sa niekto?...dobre koncim potom daj vediet..ako dopadol7.5.
Pre Kyru: ...mal som na mysli PEIORATES...nevedel som ako sa ich nazov pise...sa mi pacil ich vyber pesnieciek, co hrali covery, nehrali ziadne kokotiny "co teraz letia". No v maji je pozehnane koncertov len ja teraz v maji robim o dva tyzdne maturitu, a vidim to biedne, stretneme sa 31.5. bude tam cosi s USA (straiht edge)...hmm som zvedavy na podobnej akcii som este nebol. Bude sranda...inak hladam psychopata co by siel v lete niekde na koncert, popripade minifestak, zameranie HC/crust...niekde do Bratislavy na garáže, alebo na nejaky fesťák...stopom s 50SK...ako chodim zvycajne do bardejova, nenajde sa niekto?...dobre koncim potom daj vediet..ako dopadol7.5.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 5. mája 2006 at 6:06
Pre Kyru: No kde zacat? Tak potom toho 7.5. dufam, ze to dopadne dobre, Wagon hovoril, ze vas uz dvoch nasmeruje, som mu poslal e-mail na teba tak dufam, ze sa ozval. Inak potom daj vediet, ako dopadol koncert, a tocenie a vsetko, heheh. Ano zaklad je ukoncit ANOMIA 2...som zvedavy ako to bude vyzerat este to potrva...ak to bude vyzerat tak ako si to predstavujem bude lepsie ako jednotka...trojka je este buducnost. Dalej ti posielam e-mail na ZELEZNU KOLONU: zeleznakolona@priamaakcia.sk. Mne asi odpisal basak, nie je to na spevaka, ale na celu kapelu, ale ved terat budu hrat, takze so popytas na spevaka, hehe. FESTA DESPERATO: jedna z najlepšich kapiel, to je jasne (takze ti asi nebol cudny e-mail co som pičoval na nazi OPERACE ARTABAN...mozno su to kecy, ale "Kkdyž na každych kecu neco pravdy je" tak spievaju nie?a ich texty su este odpornejsie...hehe Paaya je najebany, jeho provikacie na LONSDALE V MOWE YOUR ASS sa mi strasne pacili, aj ked ten zin ma u mna 100% respekt)....osobne ich nepoznam, vlastne ked som sedel pri ferovom distre, prisiel, vytiahol jednu platnu a sa ma pyta to co je? Ja a plny hrdosti, nafukanosti, ze sa ma Paaya pytal na platnu odpovedam: "netusim...spytaj sa fera"...hehe. FESTA sa vedia bavit, aj nieco poriesit a urobir aj riadnu bordel srandu a takto to ma byt.
Pre Kyru: No kde zacat? Tak potom toho 7.5. dufam, ze to dopadne dobre, Wagon hovoril, ze vas uz dvoch nasmeruje, som mu poslal e-mail na teba tak dufam, ze sa ozval. Inak potom daj vediet, ako dopadol koncert, a tocenie a vsetko, heheh. Ano zaklad je ukoncit ANOMIA 2...som zvedavy ako to bude vyzerat este to potrva...ak to bude vyzerat tak ako si to predstavujem bude lepsie ako jednotka...trojka je este buducnost. Dalej ti posielam e-mail na ZELEZNU KOLONU: zeleznakolona@priamaakcia.sk. Mne asi odpisal basak, nie je to na spevaka, ale na celu kapelu, ale ved terat budu hrat, takze so popytas na spevaka, hehe. FESTA DESPERATO: jedna z najlepšich kapiel, to je jasne (takze ti asi nebol cudny e-mail co som pičoval na nazi OPERACE ARTABAN...mozno su to kecy, ale "Kkdyž na každych kecu neco pravdy je" tak spievaju nie?a ich texty su este odpornejsie...hehe Paaya je najebany, jeho provikacie na LONSDALE V MOWE YOUR ASS sa mi strasne pacili, aj ked ten zin ma u mna 100% respekt)....osobne ich nepoznam, vlastne ked som sedel pri ferovom distre, prisiel, vytiahol jednu platnu a sa ma pyta to co je? Ja a plny hrdosti, nafukanosti, ze sa ma Paaya pytal na platnu odpovedam: "netusim...spytaj sa fera"...hehe. FESTA sa vedia bavit, aj nieco poriesit a urobir aj riadnu bordel srandu a takto to ma byt.... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 3. mája 2006 at 12:01
!!!Pre Kacku a Marosa!!!!Som rad,ze ste sa tak spolocensky naladili!Maros ty do Vasila radsej nexod,lebo mu odhanas zakaznikov,ked si triezvy!Ale ked si piany tak v pohode xod,lebo maju zabavnu relaciu,ktora je podobne zamerana,ako SOS na ......ziadna komercia!pa-pa
!!!Pre Kacku a Marosa!!!!Som rad,ze ste sa tak spolocensky naladili!Maros ty do Vasila radsej nexod,lebo mu odhanas zakaznikov,ked si triezvy!Ale ked si piany tak v pohode xod,lebo maju zabavnu relaciu,ktora je podobne zamerana,ako SOS na ......ziadna komercia!pa-pa... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 3. mája 2006 at 11:55
!!!Pre Marosa!!!Tha,ked nebolo o com!Ale ked uz spominas tie šľimaky ta by sme sa mohli zduc!
!!!Pre Marosa!!!Tha,ked nebolo o com!Ale ked uz spominas tie šľimaky ta by sme sa mohli zduc!... Collapse
Please wait...
Klarita wrote on 3. mája 2006 at 8:00
MIRE: Ta som si fakt nepredstavovala ze v utorok tak dobacujes... ta kedy ideme? nech to mas z krku??? a do PO sa kedz wzberame ? sak daj vediet bo uy som napisala Hawranowi... szia..
MIRE: Ta som si fakt nepredstavovala ze v utorok tak dobacujes... ta kedy ideme? nech to mas z krku??? a do PO sa kedz wzberame ? sak daj vediet bo uy som napisala Hawranowi... szia..... Collapse
Please wait...
Kevki wrote on 2. mája 2006 at 15:06
No ako chlopi - ked bude novy album?
No ako chlopi - ked bude novy album?... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 27. apríla 2006 at 12:04
Pre Mylana : Co nikda nenapises geňo ? hmm ? še ani neozyvas ... šak čekaj , zoženem šľimaka ta še zdujeme a budzeme videja lapac :DD
Pre Mylana : Co nikda nenapises geňo ? hmm ? še ani neozyvas ... šak čekaj , zoženem šľimaka ta še zdujeme a budzeme videja lapac :DD... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 27. apríla 2006 at 12:03
Pre Mariana : Dobre , ser na to radsej ...
Pre Mariana : Dobre , ser na to radsej ...... Collapse
Please wait...
katarínka wrote on 26. apríla 2006 at 15:11
for MYLAN cafelo milanico ta jak v presovi? jak sa tam mas? sto novoho okrem tych tankoch kolo tvojho intraku? haaaaa? odpis mi:D
for MYLAN cafelo milanico ta jak v presovi? jak sa tam mas? sto novoho okrem tych tankoch kolo tvojho intraku? haaaaa? odpis mi:D... Collapse
Please wait...