Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
kyra wrote on 4. apríla 2006 at 18:50
pre sicke :-)) zdrufte parxanti kto jede do KE koncom mesiaca na SPS???swidnik crew idete???a taky chcem vediet kto z domaci pudy jede tož- BJ lebo keby sa zriesili u mna nejake praxy tak by somsla a by sme mohli ist na skupinovku vlakom ....typujem ze stara "koncertna" zostava v podani marek ontko , junior, vantovci,stanca,ja atak dale poideme (pevne werim:-)) toz vsjo pro ted...ozwite sa mi kto ide heeej????zdrawim swidnik a C.B.A.-boli ste popiiici!!! kyrus
pre sicke :-)) zdrufte parxanti kto jede do KE koncom mesiaca na SPS???swidnik crew idete???a taky chcem vediet kto z domaci pudy jede tož- BJ lebo keby sa zriesili u mna nejake praxy tak by somsla a by sme mohli ist na skupinovku vlakom ....typujem ze stara "koncertna" zostava v podani marek ontko , junior, vantovci,stanca,ja atak dale poideme (pevne werim:-)) toz vsjo pro ted...ozwite sa mi kto ide heeej????zdrawim swidnik a C.B.A.-boli ste popiiici!!! kyrus... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 4. apríla 2006 at 14:12
Pre Mariana : joj hej .. ta jak ? trafil si v utorok do skoly ?
Pre Mariana : joj hej .. ta jak ? trafil si v utorok do skoly ?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 4. apríla 2006 at 7:41
Pre Mariana: Fakt ma to až tak neserie...myslel som, že bude viac...teraz ma akurat sere maturita...ale sak ser na to...
Pre Mariana: Fakt ma to až tak neserie...myslel som, že bude viac...teraz ma akurat sere maturita...ale sak ser na to...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 4. apríla 2006 at 7:41
Pre Maroša: Ten odkaz co som zanechal sebe patrí tebe...
Pre Maroša: Ten odkaz co som zanechal sebe patrí tebe...... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 3. apríla 2006 at 18:37
Pre Mariana : Chlapce lutuj !!! a ja viem ze teba to serie len si to neces priznat , lebo nechces aby ta to sralo
Pre Mariana : Chlapce lutuj !!! a ja viem ze teba to serie len si to neces priznat , lebo nechces aby ta to sralo... Collapse
Please wait...
durex wrote on 3. apríla 2006 at 13:59
nazdar hoši.. neplanujete koncert v PO ?
nazdar hoši.. neplanujete koncert v PO ?... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 1. apríla 2006 at 13:36
majovi v pohdoe..ved akoze to nesuria len tak ci dosiel:)
majovi v pohdoe..ved akoze to nesuria len tak ci dosiel:)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 31. marca 2006 at 12:41
Nevie niekto kde mozem kupit litarej, domacej palenej? Ale cim ostrejsie tym lepsie...vazne...
Nevie niekto kde mozem kupit litarej, domacej palenej? Ale cim ostrejsie tym lepsie...vazne...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 31. marca 2006 at 12:40
Pre Dr.Martensa: ...ako som ta dnes stretol v tom romantickom dazdi mi napadlo ze mam tvoje cd takze v pondelok ho dam maruske...vyzdvihni si u neho...inak pod na beton...
Pre Dr.Martensa: ...ako som ta dnes stretol v tom romantickom dazdi mi napadlo ze mam tvoje cd takze v pondelok ho dam maruske...vyzdvihni si u neho...inak pod na beton...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 31. marca 2006 at 12:39
Pre Katarínu: Bude len neviem kedy sa pozbieram...teraz som zo vsetkeho akurat v pici a na net chodim hladat prijebane kokotinky na maturu...sem tam nieco niekde napisem...
Pre Katarínu: Bude len neviem kedy sa pozbieram...teraz som zo vsetkeho akurat v pici a na net chodim hladat prijebane kokotinky na maturu...sem tam nieco niekde napisem...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 31. marca 2006 at 12:38
Pre Maroša: ...ok...keby ta nepoznam berem aj vazne... ...NVU ma az tak nesere myslel som ze ma to bude viac trapit...neviem...pocul som vela o koncerte a ziadna zvlastnost...az na nastevu fizlov...vlastne uz ani toto nie je zvlastnost...
Pre Maroša: ...ok...keby ta nepoznam berem aj vazne... ...NVU ma az tak nesere myslel som ze ma to bude viac trapit...neviem...pocul som vela o koncerte a ziadna zvlastnost...az na nastevu fizlov...vlastne uz ani toto nie je zvlastnost...... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 29. marca 2006 at 17:14
pre maja.... marian kedy bude mail?HM?:)
pre maja.... marian kedy bude mail?HM?:)... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 29. marca 2006 at 17:10
pre milanaaaa... joj dakuju bars sumni ale podakuju az ked prineses normalni mne do rukoch:D ale en..aj tak vrela vdaka..:)
pre milanaaaa... joj dakuju bars sumni ale podakuju az ked prineses normalni mne do rukoch:D ale en..aj tak vrela vdaka..:)... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 29. marca 2006 at 15:01
!!!Pre Kačicu!!!Ja som uz doma bo mame xripkove!YEAH!Nausnicu asik mam ale neni som si isty!Ale asik som ju bral!pa-pa
!!!Pre Kačicu!!!Ja som uz doma bo mame xripkove!YEAH!Nausnicu asik mam ale neni som si isty!Ale asik som ju bral!pa-pa... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 28. marca 2006 at 14:18
mylan.... miki neze zabudnes mi doniest na usnicu na prepichnutie mojho ucha:D
mylan.... miki neze zabudnes mi doniest na usnicu na prepichnutie mojho ucha:D... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 27. marca 2006 at 12:38
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 27. marca 2006 at 12:31
pre mariana na koncerte bolo popici mozes lutovat ze si nebol bolo fakt dobre n.v.u vynicikajuce niet co dodta ale sak vecej v maily:)
pre mariana na koncerte bolo popici mozes lutovat ze si nebol bolo fakt dobre n.v.u vynicikajuce niet co dodta ale sak vecej v maily:)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 27. marca 2006 at 7:28
Pre Maroša: Počúvaj ma, ten tvoj 5-rocny bratranec sa na pokeci prihlasuje na tvoje meno...a pise mi (usudzujem podla toho ze co pise)...tak s tym daco UROB!!!
Pre Maroša: Počúvaj ma, ten tvoj 5-rocny bratranec sa na pokeci prihlasuje na tvoje meno...a pise mi (usudzujem podla toho ze co pise)...tak s tym daco UROB!!!... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 27. marca 2006 at 7:27
Pre Katarínu: Jak bolo na koncerte???
Pre Katarínu: Jak bolo na koncerte???... Collapse
Please wait...
cvirik wrote on 24. marca 2006 at 8:18
pre Kyslika: pocuvaj ma ty!ta ked na velku noc prides ta si neplanuj odist pred 21.4 bo sa ide na chatu pit na moju 18stku!ta si to tak naplanuj hej????????, 🙂
pre Kyslika: pocuvaj ma ty!ta ked na velku noc prides ta si neplanuj odist pred 21.4 bo sa ide na chatu pit na moju 18stku!ta si to tak naplanuj hej????????, :)... Collapse
Please wait...