Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
kyra wrote on 8. marca 2006 at 15:59
pre satelita:-)) sewas dixxx za ochotu ako si si uz mozno precetl tak to cedo uz mam ale aj tak by som ti bola fejst vdacna za distrolist od kofoliek...maj sa sumne cmuk K.
pre satelita:-)) sewas dixxx za ochotu ako si si uz mozno precetl tak to cedo uz mam ale aj tak by som ti bola fejst vdacna za distrolist od kofoliek...maj sa sumne cmuk K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 8. marca 2006 at 15:57
pre marianka:-))) sewasek!!!jak sa mame???vraj bolo u vas PdP a pocula som ze dajak malo ludi doslo vraj len ty skalny zaryty fans co su na koncikoch furt je to tak??inak pozdrav prosim ta pekyho,buba,vladka...co sa VOH-cka tyka tak uz s tym neni problem dostala som to ako darcek od kamosa!!!som myslela ze ma porazi ked som to videla a je to masakra!!!!!...na koncikku Sotatily a spol sme samozrejme boli jak inak a to bolo ne ze narez to bolo narez as fuck!!!popicooooofka...ale sorrac ja ti asi report nenapisem lebo hippie killer som len pocuvala prave som sa hrabala v distre sotatilu si ale pametam boli uzasny aj ty typani boli super a strasne mily...som spevaka sotatily-fina naucila povedat " f pohodze":-))) celkovo koncik ala tutti distra boli a z 3 hodne zastupenie mal fanklub z polska taktiez zlaty typani atmoska ludia muzika proste vsetko naprosto oridzi....okieees zatim tschuuus dufam ze sa uvidime v SK ale bohuzial som totalne vytreta od prachov do koruny taze newiem newiem...zdruff sicke :-)) K.
pre marianka:-))) sewasek!!!jak sa mame???vraj bolo u vas PdP a pocula som ze dajak malo ludi doslo vraj len ty skalny zaryty fans co su na koncikoch furt je to tak??inak pozdrav prosim ta pekyho,buba,vladka...co sa VOH-cka tyka tak uz s tym neni problem dostala som to ako darcek od kamosa!!!som myslela ze ma porazi ked som to videla a je to masakra!!!!!...na koncikku Sotatily a spol sme samozrejme boli jak inak a to bolo ne ze narez to bolo narez as fuck!!!popicooooofka...ale sorrac ja ti asi report nenapisem lebo hippie killer som len pocuvala prave som sa hrabala v distre sotatilu si ale pametam boli uzasny aj ty typani boli super a strasne mily...som spevaka sotatily-fina naucila povedat " f pohodze":-))) celkovo koncik ala tutti distra boli a z 3 hodne zastupenie mal fanklub z polska taktiez zlaty typani atmoska ludia muzika proste vsetko naprosto oridzi....okieees zatim tschuuus dufam ze sa uvidime v SK ale bohuzial som totalne vytreta od prachov do koruny taze newiem newiem...zdruff sicke :-)) K.... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 8. marca 2006 at 13:55
Pre Martensa: Ta so xuju ? ja som tento tyzden v psychyckom rozpolozeni, bo cakam na to demo nase...- sak ma poznas ... a ja ho mam dakde, ked ce byt kamarat ta naj je,ale naj popracuje na vtipox 😀
Pre Martensa: Ta so xuju ? ja som tento tyzden v psychyckom rozpolozeni, bo cakam na to demo nase...- sak ma poznas ... a ja ho mam dakde, ked ce byt kamarat ta naj je,ale naj popracuje na vtipox :D... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 8. marca 2006 at 13:54
Pre Mariana : Mas pravdu , som cakal ze tam bude nejake tvrde Gay ,alebo ZOO porno, no bola tam tvoja stuzkova 🙁 , ale ta som sa aspon nasmial na tom jak nevies xlastat z flasky:)
Pre Mariana : Mas pravdu , som cakal ze tam bude nejake tvrde Gay ,alebo ZOO porno, no bola tam tvoja stuzkova 🙁 , ale ta som sa aspon nasmial na tom jak nevies xlastat z flasky:)... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 8. marca 2006 at 13:30
Caf Kyra. V.O.H najdes v distre Empty kofola bootles. Vies u MArcinovych ked chces mozem ti poslat distro list u nich je to asi za 200Sk. a je tam ajbonus ako videoklip. TAk sa maj
Caf Kyra. V.O.H najdes v distre Empty kofola bootles. Vies u MArcinovych ked chces mozem ti poslat distro list u nich je to asi za 200Sk. a je tam ajbonus ako videoklip. TAk sa maj... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 8. marca 2006 at 12:51
!!!pre Kačku!!!Joj,uz som spadol zo stolicky na ric!Joj,co si to len spravila!
!!!pre Kačku!!!Joj,uz som spadol zo stolicky na ric!Joj,co si to len spravila!... Collapse
Please wait...
katarinka wrote on 7. marca 2006 at 14:41
milanoviiiiiiiiii no chlope ja mam taku fantaziu ze si to nevies ani predstavit..takez tak..a moja fantazia by ta ohurila ze by si az na ric spadol:D
milanoviiiiiiiiii no chlope ja mam taku fantaziu ze si to nevies ani predstavit..takez tak..a moja fantazia by ta ohurila ze by si az na ric spadol:D... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 7. marca 2006 at 14:39
marianovi no tak vies..co v pohode..tak rozoberame vsetko v mailoch oto je supa nase maily normalen..som rada ked v mojej schranke de nikto nepise aj tak..sa objavi daco take ajk mail od tea:)
marianovi no tak vies..co v pohode..tak rozoberame vsetko v mailoch oto je supa nase maily normalen..som rada ked v mojej schranke de nikto nepise aj tak..sa objavi daco take ajk mail od tea:)... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 7. marca 2006 at 13:09
!!!pre Kačičku!!!Ta ja to neviem povedat,ale asik nic lepsie si nevies predstavit........hm?pa-pa
!!!pre Kačičku!!!Ta ja to neviem povedat,ale asik nic lepsie si nevies predstavit........hm?pa-pa... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 7. marca 2006 at 11:43
Pre Bardejov: Inak zase budem otravný. Bol niekto na koncerte v sobotu SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Ak hej, napíše mi niekto do zinu report? Ak hej nech ma napiše mejla na marianko77@post.sk. Inak ak by sa niekomu chcelo mohol by pravidelne písať reporty organizované OZ DIFFERENT.
Pre Bardejov: Inak zase budem otravný. Bol niekto na koncerte v sobotu SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Ak hej, napíše mi niekto do zinu report? Ak hej nech ma napiše mejla na marianko77@post.sk. Inak ak by sa niekomu chcelo mohol by pravidelne písať reporty organizované OZ DIFFERENT.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 7. marca 2006 at 11:42
Pre Mirushu: Tam vám dobre v tom Bardejove. Stále sa tam niečo deje, nie tu v Písanej. Inak ten projekt, alebo ako to nazvať, neviem o čo presne ide, ak ste na to zabudli, tak podľa mňa by bolo dobre to začať znova, bude to stáť za to, po dokončení budete mať fakt dobrý pocit.
Pre Mirushu: Tam vám dobre v tom Bardejove. Stále sa tam niečo deje, nie tu v Písanej. Inak ten projekt, alebo ako to nazvať, neviem o čo presne ide, ak ste na to zabudli, tak podľa mňa by bolo dobre to začať znova, bude to stáť za to, po dokončení budete mať fakt dobrý pocit.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 7. marca 2006 at 11:41
re Kyru: Jój Valentína som neoslávil, sviatok lásky neslávim, ja slávim iba sviatok nenávisti ku kokotom, a to je každý deň :-). No fakt by bolo dobre, žeby sa zase všetci stretli na koncerte, lebo fakt atmosféra na a pred koncertmi je jedinečná, aspoň u nás, vďaka popiči ľuďom, ktorý tu na východe žijú. V.O.H., uf to fakt neviem, kde zoženieš ich CD. Keď to nemá Wagon, tak už dupľom nie, on asi iba stiahol nejaké mp3 z netu keď to CD robil. Ale skús napísať rovno im, mali by vedieť, do akého slovenského distra svoje CD dávali a ak nie, tak to môžeš kúpiť od nich, aj keď neviem ako ťa vyjde pošta s Česka. No ja som dostal teraz CD od jednej českej kapely a poštová známka tam bola 60 korunová, ale nebolo to posielané dobierkou, ale obyčajne tak neviem. Tu je ich kontakt, tak sa im možeš skúsiť ozvať: voh@centrum.cz. Koncert N.V.Ú.: Tak malo by to byť pravda, lebo koncert bude aj v Košiciach, takže si myslím, že hej. Podľa mňa prídu na 100%, nemyslím si, že je to relatívne. Bola si teraz v sobotu na SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Inak ešte u vás v Bardejove robil niekto zin VŠEOBECNA POCHABOST. To kto bol? Výborný zin, nevieš, že či je viac ako jedno číslo?
re Kyru: Jój Valentína som neoslávil, sviatok lásky neslávim, ja slávim iba sviatok nenávisti ku kokotom, a to je každý deň :-). No fakt by bolo dobre, žeby sa zase všetci stretli na koncerte, lebo fakt atmosféra na a pred koncertmi je jedinečná, aspoň u nás, vďaka popiči ľuďom, ktorý tu na východe žijú. V.O.H., uf to fakt neviem, kde zoženieš ich CD. Keď to nemá Wagon, tak už dupľom nie, on asi iba stiahol nejaké mp3 z netu keď to CD robil. Ale skús napísať rovno im, mali by vedieť, do akého slovenského distra svoje CD dávali a ak nie, tak to môžeš kúpiť od nich, aj keď neviem ako ťa vyjde pošta s Česka. No ja som dostal teraz CD od jednej českej kapely a poštová známka tam bola 60 korunová, ale nebolo to posielané dobierkou, ale obyčajne tak neviem. Tu je ich kontakt, tak sa im možeš skúsiť ozvať: voh@centrum.cz. Koncert N.V.Ú.: Tak malo by to byť pravda, lebo koncert bude aj v Košiciach, takže si myslím, že hej. Podľa mňa prídu na 100%, nemyslím si, že je to relatívne. Bola si teraz v sobotu na SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Inak ešte u vás v Bardejove robil niekto zin VŠEOBECNA POCHABOST. To kto bol? Výborný zin, nevieš, že či je viac ako jedno číslo?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 7. marca 2006 at 11:41
re Katarínu: No DVD ma Maroš, predpokladám, že si ho videla. A ja ti napíšem, hmm, len niekedy ma nič nenapadne, tak sa na to vyjebem. Inak všetko podstatné aj nepodstatné rozoberieme v mejloch, heh :-). Vidíš už je aj po lyžiarskom, takže tak. Ale bol som chorý, takže aj tak nič z toho, síce mohol som prísť, lebo som bol doma, ale bol som chorý. Inak aj preto dlho som nepísal, takmer dva týždne som nechodil do školy, a teraz týždeň prázdnin, a to znamená, že som bol tri týždne bez netu, a to ho teraz najviac potrebujem. A ešte organizácia ĽUDIA PROTI RASIZMU urobila takú vec, že ľudia čo sú aktívny v tomto smere, tak dostávajú všetci mejli medzi sebou z celého Slovenska. Takže dopadlo to tak, že naposledy keď som bol na nete som mal prijatých vyše 100 mejlov, akurát som 10 minút vymazoval. Ale mam to v koši tak sa teraz chcem na to pozrieť, lebo celkom sa mi ten ich nápad páči, možno sa začne niečo diať. Dobre, uvidíme...
re Katarínu: No DVD ma Maroš, predpokladám, že si ho videla. A ja ti napíšem, hmm, len niekedy ma nič nenapadne, tak sa na to vyjebem. Inak všetko podstatné aj nepodstatné rozoberieme v mejloch, heh :-). Vidíš už je aj po lyžiarskom, takže tak. Ale bol som chorý, takže aj tak nič z toho, síce mohol som prísť, lebo som bol doma, ale bol som chorý. Inak aj preto dlho som nepísal, takmer dva týždne som nechodil do školy, a teraz týždeň prázdnin, a to znamená, že som bol tri týždne bez netu, a to ho teraz najviac potrebujem. A ešte organizácia ĽUDIA PROTI RASIZMU urobila takú vec, že ľudia čo sú aktívny v tomto smere, tak dostávajú všetci mejli medzi sebou z celého Slovenska. Takže dopadlo to tak, že naposledy keď som bol na nete som mal prijatých vyše 100 mejlov, akurát som 10 minút vymazoval. Ale mam to v koši tak sa teraz chcem na to pozrieť, lebo celkom sa mi ten ich nápad páči, možno sa začne niečo diať. Dobre, uvidíme...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 7. marca 2006 at 11:40
Pre Maroša: Našiel si DVD, čo som ti hodil v stredu do schránky? Ak nie...zomrieš...inak stavím sa, že si sa potešil, vav to čo to je, natešení si pribehol k počítaču, a keď so zistil, že to moja stužková, tak si pičoval, že? 🙂
Pre Maroša: Našiel si DVD, čo som ti hodil v stredu do schránky? Ak nie...zomrieš...inak stavím sa, že si sa potešil, vav to čo to je, natešení si pribehol k počítaču, a keď so zistil, že to moja stužková, tak si pičoval, že? :-)... Collapse
Please wait...
katarinka wrote on 6. marca 2006 at 21:00
milanovi..neze bude uchilak ael on je uchilaaaaaaaaaak:d co uz narobime sk co je lepsei jak mat telocvikara uchilaka?
milanovi..neze bude uchilak ael on je uchilaaaaaaaaaak:d co uz narobime sk co je lepsei jak mat telocvikara uchilaka?... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 6. marca 2006 at 9:38
!!!pre Marusku!!!Co ti povedal tvoj triedny?Uz je jednym z vas?Ved on je vas kamarat!"
!!!pre Marusku!!!Co ti povedal tvoj triedny?Uz je jednym z vas?Ved on je vas kamarat!"... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 6. marca 2006 at 9:37
!!!pre Kačičku!!!ta sak najsamlepsie na tom svete!Jak inače!Ta co jak sa mam cvas novy telocvikar?On bbude uxtoto!YEAH!!!pa-pa
!!!pre Kačičku!!!ta sak najsamlepsie na tom svete!Jak inače!Ta co jak sa mam cvas novy telocvikar?On bbude uxtoto!YEAH!!!pa-pa... Collapse
Please wait...
katarina wrote on 2. marca 2006 at 16:38
al no uz viem co bude v stropkove za koncert:D ramada 😀 hehe toje pecka:D
al no uz viem co bude v stropkove za koncert:D ramada 😀 hehe toje pecka:D... Collapse
Please wait...
SiF wrote on 1. marca 2006 at 12:57
Pro tentokrát tu máme dvě super chuťovky z Holandska. První je zbrusu nové v pořadí třetí album jedné z nejlepších holandských kapelRazorblade. Druhá novinka je nejlepší z alb ultra melodické streetrock kapely Badlands, které se jmenujeHands Of Time.Více na http://www.soulinflames.net
Pro tentokrát tu máme dvě super chuťovky z Holandska. První je zbrusu nové v pořadí třetí album jedné z nejlepších holandských kapelRazorblade. Druhá novinka je nejlepší z alb ultra melodické streetrock kapely Badlands, které se jmenujeHands Of Time.Více na http://www.soulinflames.net... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 27. februára 2006 at 17:33
PRE VSETKYCH: Hlavou som uz niekde inde, takze opravujem preklep - nie 2 - 3 krat za mesiac, ale 2 - 3 krat za tyzden 🙂
PRE VSETKYCH: Hlavou som uz niekde inde, takze opravujem preklep - nie 2 - 3 krat za mesiac, ale 2 - 3 krat za tyzden :-)... Collapse
Please wait...