Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
JARO wrote on 13. apríla 2005 at 6:51
Pre +: Myslim, ze trosku srandy nezaskodi, ved sme si na neho vdaka mediam (osobitne tym "verejnopravnym") zaspominali za uplynuly tyzden az az...
Pre +: Myslim, ze trosku srandy nezaskodi, ved sme si na neho vdaka mediam (osobitne tym "verejnopravnym") zaspominali za uplynuly tyzden az az...... Collapse
Please wait...
+ wrote on 12. apríla 2005 at 18:44
Nerobme si srandu zo Svätého Otca. Toľko pre nás urobil a my si to neuvedomujeme. Mali by sme si naňho aspoň spomenúť a na chvíľočku sa zamyslieť.
Nerobme si srandu zo Svätého Otca. Toľko pre nás urobil a my si to neuvedomujeme. Mali by sme si naňho aspoň spomenúť a na chvíľočku sa zamyslieť.... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 12. apríla 2005 at 14:54
Vande: Diky ved prave na to som myslel ale ukazalo sa ze tento problem budem riesit asi az neskor ked sa naucim na spanielke : D...
Vande: Diky ved prave na to som myslel ale ukazalo sa ze tento problem budem riesit asi az neskor ked sa naucim na spanielke : D...... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 12. apríla 2005 at 12:23
!!!Pre Mariana!!!Chystam sa a uz som si odlozil aj 200Sk,ale budem potrebovat este nejake drobne.Ked pojdem v sobotu na koncert,tak asik nepojdem v piatok vonku a ked pojdem tak len tak do 22:20.Ty mas este stale len 2,5% sancu,ze sa tam dostanes?
!!!Pre Mariana!!!Chystam sa a uz som si odlozil aj 200Sk,ale budem potrebovat este nejake drobne.Ked pojdem v sobotu na koncert,tak asik nepojdem v piatok vonku a ked pojdem tak len tak do 22:20.Ty mas este stale len 2,5% sancu,ze sa tam dostanes?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 12. apríla 2005 at 10:20
Pre Dr.Martensa: Ideš na koncert?Lebo podľa toho čo som počul, tak na koncert ide celý Svidník. A keď mam na mysli celý Svidník, tak mam na mysli celý Svidník.
Pre Dr.Martensa: Ideš na koncert?Lebo podľa toho čo som počul, tak na koncert ide celý Svidník. A keď mam na mysli celý Svidník, tak mam na mysli celý Svidník.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 12. apríla 2005 at 7:02
Pre Kyru: Vtedy som volal Joškovi ešte raz, potom on kdesi volal, potom som sa volal, a ukazalo sa, že maš pravdu. Kde nastala chyba neviem, len Joško hovoril, že na tom východe je riadný guláš.Ale koncert bude v sobotu.čo sa tyka mňa a koncertu opäť, ako vždy to vyzerá biedne. No uvidíme.
Pre Kyru: Vtedy som volal Joškovi ešte raz, potom on kdesi volal, potom som sa volal, a ukazalo sa, že maš pravdu. Kde nastala chyba neviem, len Joško hovoril, že na tom východe je riadný guláš.Ale koncert bude v sobotu.čo sa tyka mňa a koncertu opäť, ako vždy to vyzerá biedne. No uvidíme.... Collapse
Please wait...
Vanda vD wrote on 12. apríla 2005 at 3:15
majkl: na tie watty bacha, ak to chces fakt len na doma, tak je ti velky vykon dobry tak akurat na machrovanie v krcme 😉 So silnym kombom su doma len problemy - susedia, padajuce veci z policiek, s trochou snahy praskajuce okna....:-)
majkl: na tie watty bacha, ak to chces fakt len na doma, tak je ti velky vykon dobry tak akurat na machrovanie v krcme 😉 So silnym kombom su doma len problemy - susedia, padajuce veci z policiek, s trochou snahy praskajuce okna....:-)... Collapse
Please wait...
admin wrote on 11. apríla 2005 at 22:00
pre tych/tie, co necitaju novinky - v obchodiku je nove tricko. Odporuca 10 z 9 papezov
pre tych/tie, co necitaju novinky - v obchodiku je nove tricko. Odporuca 10 z 9 papezov... Collapse
Please wait...
zase doma wrote on 10. apríla 2005 at 22:39
nemam slov
nemam slov... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 10. apríla 2005 at 17:10
Krtkovi: No tak uz je rozhodnute sestra mi kupila spanielku taze zatial je elektrika na neskor...Ale ked mozes tak este sa mi zide ten kontakt na bazar...A za kolko by si dal to combo ?Inac si samouk alebo ako si zacinal konkretne myslim....diky
Krtkovi: No tak uz je rozhodnute sestra mi kupila spanielku taze zatial je elektrika na neskor...Ale ked mozes tak este sa mi zide ten kontakt na bazar...A za kolko by si dal to combo ?Inac si samouk alebo ako si zacinal konkretne myslim....diky... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 10. apríla 2005 at 14:36
Pre Majkla: To je akurat combo na doma - na koncerty je prilis slabe a tiche. Ked ho mas doma na polovicu, je to akoby si mal vypecenu vezu. Ja osobne som hral najprv na spanielke. Kazdopadne jednoducha skola punk gitary sa robi lahsie na elektrike...PS: Na tom combe Ti ponuknem fakt dobru cenu...
Pre Majkla: To je akurat combo na doma - na koncerty je prilis slabe a tiche. Ked ho mas doma na polovicu, je to akoby si mal vypecenu vezu. Ja osobne som hral najprv na spanielke. Kazdopadne jednoducha skola punk gitary sa robi lahsie na elektrike...PS: Na tom combe Ti ponuknem fakt dobru cenu...... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 8. apríla 2005 at 19:37
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 8. apríla 2005 at 18:56
pre Čirika (moie ftacatko):o)) ahoooooiiii oslavenec...no ta co ti zazelat milacku...hlavne veeela veeela lasky,nech si stale obklopeny vsetkymi tymi blaznami ktori ta maju radi (ja patrim samozrejme medzi nich :-))nech nesi nikdy sam a nech ta nikdy neopusti chut byt tym cim si teraz- cize anarchistom ....este raz vsetko naj naj cmuuuuukkkk tesim sa na teba :-))...kyrushka
pre Čirika (moie ftacatko):o)) ahoooooiiii oslavenec...no ta co ti zazelat milacku...hlavne veeela veeela lasky,nech si stale obklopeny vsetkymi tymi blaznami ktori ta maju radi (ja patrim samozrejme medzi nich :-))nech nesi nikdy sam a nech ta nikdy neopusti chut byt tym cim si teraz- cize anarchistom ....este raz vsetko naj naj cmuuuuukkkk tesim sa na teba :-))...kyrushka... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 8. apríla 2005 at 18:50
pre Jarda:o)) áááááhoi jarko ty este zijes??? cmuuuk K.
pre Jarda:o)) áááááhoi jarko ty este zijes??? cmuuuk K.... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 8. apríla 2005 at 18:48
pre Marianka :o)) cuuusik....pocuj skus sa skontaktovat s Joskom a povedz mu ze v BJ je plagat na ktorom je napisane ze je to v sobotu 16.-teho a ze vlez je 50,-sk....nemyslim si ze na plagat by pisali bludy ....no kto vie???...fiha vobec som nevedela ze je tu v Bj typek co sa zaobera distrovanim...mali sme distroshop ale dakedy minuleho roku pred letom ho zrusili shiťaci....tesim sa na teba papapa cmuuuuuu K.
pre Marianka :o)) cuuusik....pocuj skus sa skontaktovat s Joskom a povedz mu ze v BJ je plagat na ktorom je napisane ze je to v sobotu 16.-teho a ze vlez je 50,-sk....nemyslim si ze na plagat by pisali bludy ....no kto vie???...fiha vobec som nevedela ze je tu v Bj typek co sa zaobera distrovanim...mali sme distroshop ale dakedy minuleho roku pred letom ho zrusili shiťaci....tesim sa na teba papapa cmuuuuuu K.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 8. apríla 2005 at 8:59
Pre Majkla: Ahoj! Combo som kupoval zvlast... V sucasnoti mam gitarovu hlavu s bednou. Ta gitara v bazare stala okolo 2000 Sk..Ak chces, ja osobne predavam este stale 40W gitarove combo Peavey... Cenu by som Ti vedel spravit rozumnu - povodne stalo 12 900 Sk. Hraval som na nom 3 roky - hra celkom dobre...Kontakt na bazar Ti zozeniem.
Pre Majkla: Ahoj! Combo som kupoval zvlast... V sucasnoti mam gitarovu hlavu s bednou. Ta gitara v bazare stala okolo 2000 Sk..Ak chces, ja osobne predavam este stale 40W gitarove combo Peavey... Cenu by som Ti vedel spravit rozumnu - povodne stalo 12 900 Sk. Hraval som na nom 3 roky - hra celkom dobre...Kontakt na bazar Ti zozeniem.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 8. apríla 2005 at 8:15
Pre Mariana: Ten obrazok moze mat pre roznych ludi mnozstvo roznych vyznamov, asi by bolo najlepsie nechat to na ich fantaziu, ale ked uz si nad tym lames hlavu asi rok, tak sa ti pokusim vysvetlit, co znamena pre mna osobne. Pre mna je symbolom toho, ze ludia sa az prilis casto nechaju manipulovat a ovladat nabozenskymi, politickymi alebo ideovymi vodcami az do takej miery, ze uz nie su sami sebou (preto ta znetvorena, neludska tvar) a potom sa cuduju dosledkom (lietadlo + budovy WTC). A debil pravdepodobne nie si, ked si stale schopny samostatne rozmyslat o veciach, ktore su mnohym inym lahostajne...
Pre Mariana: Ten obrazok moze mat pre roznych ludi mnozstvo roznych vyznamov, asi by bolo najlepsie nechat to na ich fantaziu, ale ked uz si nad tym lames hlavu asi rok, tak sa ti pokusim vysvetlit, co znamena pre mna osobne. Pre mna je symbolom toho, ze ludia sa az prilis casto nechaju manipulovat a ovladat nabozenskymi, politickymi alebo ideovymi vodcami az do takej miery, ze uz nie su sami sebou (preto ta znetvorena, neludska tvar) a potom sa cuduju dosledkom (lietadlo + budovy WTC). A debil pravdepodobne nie si, ked si stale schopny samostatne rozmyslat o veciach, ktore su mnohym inym lahostajne...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 8. apríla 2005 at 5:59
Pre TOY PISTOLS: Možno som debil, ale už asi rok si lamem hlavu s jednou vecou.Nedalo mi ti už pokoja, tak som napísal: Čo znamená, alebo čo vlastne chcete vyjadriť, tou časťou obalu (albumu Prispôsob sa alebo zdochni!),kde je znazornený ten chlopík z divnou tvarou, a letí lietadlo do dvojičiek.
Pre TOY PISTOLS: Možno som debil, ale už asi rok si lamem hlavu s jednou vecou.Nedalo mi ti už pokoja, tak som napísal: Čo znamená, alebo čo vlastne chcete vyjadriť, tou časťou obalu (albumu Prispôsob sa alebo zdochni!),kde je znazornený ten chlopík z divnou tvarou, a letí lietadlo do dvojičiek.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 8. apríla 2005 at 5:56
Pre Kyru,Satelita a všetkych: Dnes rano ked som siel autobusom, tak som čítal jeden zin, a našiel som kontakt na jedno distro, čo je z Bardejova.Neviem či ho poznate, alebo či funguje, ale napadlo mi že ho tu napíšem: Stano Šnelly Tačevská 22 08501 Bardejov (zoznam za 7 korunovú známku)
Pre Kyru,Satelita a všetkych: Dnes rano ked som siel autobusom, tak som čítal jeden zin, a našiel som kontakt na jedno distro, čo je z Bardejova.Neviem či ho poznate, alebo či funguje, ale napadlo mi že ho tu napíšem: Stano Šnelly Tačevská 22 08501 Bardejov (zoznam za 7 korunovú známku)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 8. apríla 2005 at 5:52
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.... Collapse
Please wait...