Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:45
Pre Satelita: Nazdar. Tak podľa toho čo som čítal, tak si nebol na žiadnom koncerte? Takže škoda, posielal som ti v sobotu v noci sms, takže sa idem opýtať Gabby :-). Inak pozdrav Peťa s Lenartova, perfektný človek, vlastne tam v Bardejove ste všetci perfektní. O.K., tak na ďalšom koncerte, zatiaľ sa maj....
Pre Satelita: Nazdar. Tak podľa toho čo som čítal, tak si nebol na žiadnom koncerte? Takže škoda, posielal som ti v sobotu v noci sms, takže sa idem opýtať Gabby :-). Inak pozdrav Peťa s Lenartova, perfektný človek, vlastne tam v Bardejove ste všetci perfektní. O.K., tak na ďalšom koncerte, zatiaľ sa maj....... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:44
Pre Maroša: Prečítaj si príspevok pre Martensa, a vynadaj mi :-). Inak díky za nocľah.
Pre Maroša: Prečítaj si príspevok pre Martensa, a vynadaj mi :-). Inak díky za nocľah.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:44
Pre Dr.Martensa: No počuj. Ja ťa fakt neľúbim, všetko som iba predstieral. Ale vieš čo je najhoršie. Ostal som sám s Maruškou, a on si myslel, že som fakt na chlapcov, a preto ma obťažoval celú noc. Normálne mi nedal pokoj, Bože celú noc som preplakal.
Pre Dr.Martensa: No počuj. Ja ťa fakt neľúbim, všetko som iba predstieral. Ale vieš čo je najhoršie. Ostal som sám s Maruškou, a on si myslel, že som fakt na chlapcov, a preto ma obťažoval celú noc. Normálne mi nedal pokoj, Bože celú noc som preplakal.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:43
Pre Čvirika: Nazdar, že bolo perfektne na koncerte? Inak dobré, číro, poslal som ti e-mail, ako som hovoril.
Pre Čvirika: Nazdar, že bolo perfektne na koncerte? Inak dobré, číro, poslal som ti e-mail, ako som hovoril.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 21. novembra 2005 at 13:07
Pre AdU: Ahoj. Dik za povzbudenie... Co sa tyka Pospolitosti, tak to je tazka tema, ktoru nie je dobre rozoberat na takychto forach...Ak chces, napis na mejl... Maj sa pekne.
Pre AdU: Ahoj. Dik za povzbudenie... Co sa tyka Pospolitosti, tak to je tazka tema, ktoru nie je dobre rozoberat na takychto forach...Ak chces, napis na mejl... Maj sa pekne.... Collapse
Please wait...
GABBA wrote on 21. novembra 2005 at 10:11
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 20. novembra 2005 at 13:11
!!!Pre Mariana!!!Som rad,ze som nemusel tu pokonfliktovu noc stravit s tebou,lebo ja ta fakt nelubim.Tak si konecne uvedom,ze som na dievcata.Tak PA-PA
!!!Pre Mariana!!!Som rad,ze som nemusel tu pokonfliktovu noc stravit s tebou,lebo ja ta fakt nelubim.Tak si konecne uvedom,ze som na dievcata.Tak PA-PA... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 19. novembra 2005 at 13:09
Pre Kyru: Caves, s pekačom budem asi az v pivarni ,takze to sa s nim uz mozes dohodnut sama. Ja mozno budem moct prichilit jednu sirotu, ale len jednu ale este to neni iste. Hej, fotak tam mala moja žena. Sorry ale skor som sa na net nedostal
Pre Kyru: Caves, s pekačom budem asi az v pivarni ,takze to sa s nim uz mozes dohodnut sama. Ja mozno budem moct prichilit jednu sirotu, ale len jednu ale este to neni iste. Hej, fotak tam mala moja žena. Sorry ale skor som sa na net nedostal... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 18. novembra 2005 at 7:02
Pre Dr.Martensa: Pred koncertom bude sranda. Na koncerte bude sranda. A po koncerte bude najvacsia sranda...uz sa tesim na noc stravenus tebou :-)....
Pre Dr.Martensa: Pred koncertom bude sranda. Na koncerte bude sranda. A po koncerte bude najvacsia sranda...uz sa tesim na noc stravenus tebou :-)....... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 18. novembra 2005 at 6:59
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.... Collapse
Please wait...
meno wrote on 17. novembra 2005 at 20:45
FOR ALL: pozrite si stranku: http://punkpaper.propagande.org
FOR ALL: pozrite si stranku: http://punkpaper.propagande.org... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 17. novembra 2005 at 17:45
pre Marosa :-))) cawwwes si ma fejst potesil dufam ze dajak trafime do pivarne...od nas pravdepodobne poide minimum ludi lebo nit praxy a takisto u nas je koncik ale prave preto treba aby tam dakto ostal sak nezahanbime konflikt ne????prosim ta maros mohol by si sa spytat pekaca ci by v pripade ze by bus spet do bj siel priliz neskoro ci by sme ja,janci a chlasto mohli u nho prechrapat???pripadne dakde inde...proste mi prosimta zisti ci by dakto neprichilil 3 siroty hehe a tiez keby si prosim prosim mohol odkazat Sokimu - nech nezabudne ze mi ma robit stince po hlave...inak na koncerte CBA v Bj kto mal fotak nevies????tesim sa na sobotu papa cmuuuuu K.
pre Marosa :-))) cawwwes si ma fejst potesil dufam ze dajak trafime do pivarne...od nas pravdepodobne poide minimum ludi lebo nit praxy a takisto u nas je koncik ale prave preto treba aby tam dakto ostal sak nezahanbime konflikt ne????prosim ta maros mohol by si sa spytat pekaca ci by v pripade ze by bus spet do bj siel priliz neskoro ci by sme ja,janci a chlasto mohli u nho prechrapat???pripadne dakde inde...proste mi prosimta zisti ci by dakto neprichilil 3 siroty hehe a tiez keby si prosim prosim mohol odkazat Sokimu - nech nezabudne ze mi ma robit stince po hlave...inak na koncerte CBA v Bj kto mal fotak nevies????tesim sa na sobotu papa cmuuuuu K.... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 17. novembra 2005 at 10:06
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne... Collapse
Please wait...
PUNKY-SK wrote on 17. novembra 2005 at 8:39
Cafte Punkaci chcem vas vsetkych vidiet na koncerte vo Svidniku taka zabava ako bude tam sa len tak nevidi. 19.11 Svidnik Holicstvo Pridte si vypocut fak fajn kapelku. Punky-SK
Cafte Punkaci chcem vas vsetkych vidiet na koncerte vo Svidniku taka zabava ako bude tam sa len tak nevidi. 19.11 Svidnik Holicstvo Pridte si vypocut fak fajn kapelku. Punky-SK... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 16. novembra 2005 at 22:30
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 16. novembra 2005 at 22:29
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus... Collapse
Please wait...
AdA wrote on 16. novembra 2005 at 13:59
krtko, myslim ze mas pravdu. som rada ze nehráte na tychto "megafestivaloch". nepochopim vesla, ze sem prisiel otravovat s takmito vecami, asi nema ziadne ine problemy . . ozaj a co poviete na pospolitost?!-by ma este zaujimalo. zajtra sa idem na protest, len neviem ci to spravna cesta je________ FAšISTI Sú SVINE NAJVäčšIE!
krtko, myslim ze mas pravdu. som rada ze nehráte na tychto "megafestivaloch". nepochopim vesla, ze sem prisiel otravovat s takmito vecami, asi nema ziadne ine problemy . . ozaj a co poviete na pospolitost?!-by ma este zaujimalo. zajtra sa idem na protest, len neviem ci to spravna cesta je________ FAšISTI Sú SVINE NAJVäčšIE!... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 16. novembra 2005 at 11:54
Pre Tomina: Nic nie je len cierne, alebo biele... Faktom je, ze hoci Hodokvas nemal v svojom nazve meno ziadneho sponzora, capovat sa mohol len jeden druh piva a co sa tyka nealka, tak len produkty Coca-Cola Beverages...Cest ludom, kt. tento zakaz porusili - no hrozilo im zavretie stanka... Berem Tvoj nazor a chapem rizika takhoto festivalu, problemom je podlam mna fakt, ze ak aj v minulosti mal nejaku myslienku, v sucastnosti je to uz niekde mimo... Dalsia vec je, ze nevidim jediny dovod vystupit na jednom podi spolu s primitivnymi kapelami tipu Kontrafakt, Exploited... To fakt radej ostaneme v zacmudenych krcmach s nekvalitnym zvukom, ale zijucimi ludmi...
Pre Tomina: Nic nie je len cierne, alebo biele... Faktom je, ze hoci Hodokvas nemal v svojom nazve meno ziadneho sponzora, capovat sa mohol len jeden druh piva a co sa tyka nealka, tak len produkty Coca-Cola Beverages...Cest ludom, kt. tento zakaz porusili - no hrozilo im zavretie stanka... Berem Tvoj nazor a chapem rizika takhoto festivalu, problemom je podlam mna fakt, ze ak aj v minulosti mal nejaku myslienku, v sucastnosti je to uz niekde mimo... Dalsia vec je, ze nevidim jediny dovod vystupit na jednom podi spolu s primitivnymi kapelami tipu Kontrafakt, Exploited... To fakt radej ostaneme v zacmudenych krcmach s nekvalitnym zvukom, ale zijucimi ludmi...... Collapse
Please wait...
Tomino wrote on 15. novembra 2005 at 22:04
Krtko: Hmm, co sa Hodokvasu tyka, da sa s tebou suhlasit aj nesuhlasit...kvas vznikol ako malicka kulturna akcia, o ktorej nikto netusil, ze by mohla prerast do takych rozmerov. Vtedy jeho cielom zisk v ziadnom pripade urcite nebol...dnes, zanrovo tam hraju v podstate podobne, aj rovnake kapely ako na tych prvych rocnikoch, je ich ovela viac, su pestrejsie. Podla mna organizatori kvasu nechcu na nom ryzovat (odmietli okrem ineho aj to, aby bol nazov Hodokvas spojeny s nejakou firmou vyrabajucu pitie ako je to napr. s "Bazant" Pohodou...len za toto mohli mat plne penazenky, nuz nestalo sa...zatial:) Mozno bol posledny hodokvas ziskovy, neviem, ale ak bol, nevidim na tom nic zle a myslim si, ze to bol dosledok a nie pricina organizovania festivalu. Pred dvoma, troma rokmi jeden z organizatorov musel "zalozit" vlastny byt, aby mohol splatit dlhy, ktore mu narobil Hodokvas...Gigantickost takehoto festaku ma svoje plusy aj minusy, jeden z minusov je aj to ze potrebuju byt medializovane aby prezili a mohli si zachovat kvalitativnu uroven...plus je potom to, ze si clovek moze vypocut roznorodej muziky co mu srdce raci. Hehe, Toy Pistols mam velmi rad, len mi nedalo aby som troska nezaoponoval...ono, mozno dnes sa uz fakt da oznaci hodokvas ako "komercny", ale je podla mna podstatny rozdiel medzi napr. komercnym Hodokvasom a KOMERCNYM Okey Letom...hehe
Krtko: Hmm, co sa Hodokvasu tyka, da sa s tebou suhlasit aj nesuhlasit...kvas vznikol ako malicka kulturna akcia, o ktorej nikto netusil, ze by mohla prerast do takych rozmerov. Vtedy jeho cielom zisk v ziadnom pripade urcite nebol...dnes, zanrovo tam hraju v podstate podobne, aj rovnake kapely ako na tych prvych rocnikoch, je ich ovela viac, su pestrejsie. Podla mna organizatori kvasu nechcu na nom ryzovat (odmietli okrem ineho aj to, aby bol nazov Hodokvas spojeny s nejakou firmou vyrabajucu pitie ako je to napr. s "Bazant" Pohodou...len za toto mohli mat plne penazenky, nuz nestalo sa...zatial:) Mozno bol posledny hodokvas ziskovy, neviem, ale ak bol, nevidim na tom nic zle a myslim si, ze to bol dosledok a nie pricina organizovania festivalu. Pred dvoma, troma rokmi jeden z organizatorov musel "zalozit" vlastny byt, aby mohol splatit dlhy, ktore mu narobil Hodokvas...Gigantickost takehoto festaku ma svoje plusy aj minusy, jeden z minusov je aj to ze potrebuju byt medializovane aby prezili a mohli si zachovat kvalitativnu uroven...plus je potom to, ze si clovek moze vypocut roznorodej muziky co mu srdce raci. Hehe, Toy Pistols mam velmi rad, len mi nedalo aby som troska nezaoponoval...ono, mozno dnes sa uz fakt da oznaci hodokvas ako "komercny", ale je podla mna podstatny rozdiel medzi napr. komercnym Hodokvasom a KOMERCNYM Okey Letom...hehe... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 15. novembra 2005 at 12:50
Pre Vesla: Hodokvas je robeny primarne za ucelom zisku - to je jeho hlavny ciel. A to, ze jeden den je venovany punku to taktiez potvrdzuje - uz aj v showbiznise prisli na to, ze punk zaraba. Mozes to vsade vidiet okolo seba. Predposledny rocnik defacto znicil festival, ktory mal myslienku - Vega Fest a to len kvoli tomu, ze na nom vystupila trapna banda zadubenych skotskych sfetovancov - The Exploited... a "punkaci" sa rozhodli klasicky - populisticky...
Pre Vesla: Hodokvas je robeny primarne za ucelom zisku - to je jeho hlavny ciel. A to, ze jeden den je venovany punku to taktiez potvrdzuje - uz aj v showbiznise prisli na to, ze punk zaraba. Mozes to vsade vidiet okolo seba. Predposledny rocnik defacto znicil festival, ktory mal myslienku - Vega Fest a to len kvoli tomu, ze na nom vystupila trapna banda zadubenych skotskych sfetovancov - The Exploited... a "punkaci" sa rozhodli klasicky - populisticky...... Collapse
Please wait...